LISTA STARTOWA / START LIST Endu Winter Run
Poznań

REJESTRACJA / REGISTRATION - Endu Winter Run



Zawodnicy z potwierdzona platnoscia / Confirmed payment participant
Edycja 1 - 11.01.2015- Dystans /Distance 12km
Nazwisko i imię
Surname, name
Rok urodzenia
Year of birth
Miasto
City
Klub
Team
Kraj
Country
1AJCHELMAN RAFAŁ1978KSIĄŻ WIELKOPOLSKIPolska
2ANDRZEJEWSKI BARTOSZ1985MUROWANA GOŚLINAPolska
3ANDRZEJEWSKI PRZEMYSŁAW1980POZNAŃWK POZNAŃPolska
4ANTKOWIAK KLAUDIA1992POZNAŃPolska
5BALAWANDER JAKUB1974POZNAŃGO KUBA GOPolska
6BAMBROWICZ JAGODA1990JAROCINPolska
7BARTOSIK NATALIA1987POZNAŃKOBIETY BIEGAJĄPolska
8BĄCZKOWSKI RYSZARD1976POZNAŃPolska
9BIELEŃ BARTOSZ1980LUBOŃMONSTER TRIATHLON TEAMPolska
10BIENIEK PATRYK1980POZNAŃPOSNANIA TRI TEAMPolska
11BIESIADA MARTA1984POZNAŃPolska
12BŁASIAK AGNIESZKA1987POZNAŃHUMPFNIKPolska
13BOCHEŃSKI MACIEJ1980DRZONKÓWENDOHOLICSPolska
14BOGACKA EMILIA1984POZNAŃPolska
15BOGUMIŁ PIASECKI1973POZNAŃPolska
16BORKOWSKI MAREK1977CZERWONAKPolska
17BOROWSKI PRZEMYSŁAW1988KONINPolska
18BRUSS KRZYSZTOF1971ZALASEWODRUŻYNA SZPIKUPolska
19BURCHARDT SŁAWOMIR1966POZNAŃCSWLĄD POZNAŃPolska
20CHWALISZ ŁUKASZ1990BOLEWICEVOLKSWAGEN POZNAŃPolska
21CICHOMSKA JOANNA1984POZNAŃPolska
22CIEŚLEWICZ-GALAS KATARZYNA1979POZNAŃPolska
23CUKIER KAROL1992POZNAŃPolska
24CZARNECKI PIOTR1983POZNAŃINKA & PITPolska
25CZERWIŃSKA AGNIESZKA1982KROTOSZYNNIGHT RUNNERSPolska
26DEMBIŃSKI MAREK1974POZNAŃCGS W TRI TEAMPolska
27DYRKA MACIEJ1989POZNAŃTODOPolska
28DZIAMSKI KRZYSZTOF1987POZNANLATAJĄCE DORSZEPolska
29FIKUS MICHAŁ1981POZNAŃSTUDIO FIKUSPolska
30FILIPEK ARTUR1995LUSOWOTRYTON POZNAŃPolska
31FLIEGNER JULIA1985POZNAŃPolska
32FRANKOWSKA EWELINA1986POZNAŃPolska
33FRĄCKOWIAK MAGDALENA1980POZNAŃPolska
34GADOMSKI PIOTR1970CZERWONAKPolska
35GAŁDYN MARTA1992POZNAŃPolska
36GENDERA EWA1971POZNAŃPINK TEAMPolska
37GIEŻEK KONRAD1980POZNAŃPOSNANIA TRIATHLONPolska
38GOLENIEWSKI MATEUSZ1992KM TRUCHCIK ŁUBIANKAPolska
39GORZKOWSKI SZYMON1991POZNAŃPolska
40HADAM MICHAŁ1977LUBOŃKB MANIAC POZNAŃPolska
41JABŁOŃSKA MONIKA1973POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPolska
42JACHIMOWSKA ANNA1979POZNAŃNIGHT RUNNERSPolska
43JAGODZIŃSKI TOMASZ1990POZNAŃPolska
44JANKOWSKI DARIUSZ1992POZNAŃSURFCASTER BEACHPolska
45JASKULSKI DOMINIK1983POZNAŃPOZNABIEGA.PLPolska
46JASTRZĘBSKI OLGIERD1989OPALENICAOPALENICA24.INFOPolska
47JASTRZĘBSKI WOJCIECH1986OPALENICAKUŹNIA TRIATHLONUPolska
48JÓŚKOWIAK MICHAŁ1978GRODZISK WIELKOPOLSKISAMOTNY WILKPolska
49JUSZCZAK RAFAŁ1983POZNAŃPolska
50KACZMAREK ARTUR1988POZNAŃPREDATOR TEAMPolska
51KACZMAREK EWA1989MIESZKOWICEPolska
52KACZMAREK MARCIN1994BORÓWIECPolska
53KACZMAREK WITOLD1968BORÓWIECPolska
54KAFARSKA URSZULA1993POZNAŃPolska
55KAMIŃSKA MARIA1966GNIEZNOPolska
56KAMIŃSKA OLGA1991POZNAŃPolska
57KAPCIŃSKA  MAŁGORZATA1973LUSÓWKOPolska
58KAPITAŃCZYK PAWEŁ1989POZNAŃPolska
59KASPRZAK JACEK1981KROTOSZYNL.A.B.Polska
60KAŹMIERCZAK ANDRZEJ 1977SZCZYTNIKISW TRI TEAMPolska
61KESY-KOWALSKA HANNA 1967SZCZAWNO-ZDRÓJSZCZAWNORUNPolska
62KITASZEWSKA LUDMIŁA1988POZNAŃPolska
63KLAJA AGNIESZKA1986POZNAŃPolska
64KLUCZYŃSKI MICHAŁ1989POZNAŃPolska
65KNASIECKI MARCIN1985POZNAŃVITANATURA.PLPolska
66KOKOT KRZYSZTOF1974POZNAŃWILDA BIEGAPolska
67KOLAŃSKI BARTOSZ1973POZNAŃPolska
68KOŁB JAROSLAW1965SKÓRZEWOOLORUNNERPolska
69KOŁDYKA M1980POZNAŃPOZNANBIEGA.PLPolska
70KORALEWSKI JAKUB1986POZNAŃKB MSZ PCKPolska
71KORBIK MARCIN1987KOZIEGŁOWYPolska
72KOROŃSKI TADEUSZ1970POZNAŃPolska
73KOZŁOWSKI BARTOSZ1980POZNAŃPOSNANIA TRI TEAMPolska
74KRYŃSKI JĘDRZEJ1988POZNAŃPolska
75KRYŚ ALEKSANDRA1992OPALENICAOPALENICA24INFOPolska
76KUCHARCZYK KAMIL1987POZNAŃPolska
77KUCZYŃSKI PIOTR1956POZNAŃNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLPolska
78KUJAWA IZABELA1987POZNAŃPOZNAŃPolska
79KUKLA-KOWALSKA ALICJA1978SKÓRZEWOKOBIETYBIEGAJA.PLPolska
80KUTEK MICHAŁ1989POZNAŃPolska
81LAMPKA ROBERT1968TULCENOWY PROJEKT ROBERT LAMPKAPolska
82LASOŃ PRZEMYSŁAW1990RADOMSKOUKS \"DZIESIĄTKA\" RADOMSKOPolska
83LATOS JANUSZ1962KOSTRZYNKOMUNAL PARTNERPolska
84LEHMANN RADOSŁAW1973SIELINKOSAMOTNY SIELINKOWIECPolska
85LEMBOWICZ GRZEGORZ1976POZNAŃPolska
86LEWANDOWSKI PAWEŁ1985CHARZYNOBIEGAJ Z WSLPolska
87LIPIEŃ MAGDALENA1979POZNAŃPolska
88LIPOŃSKI SEWERYN1990POZNAŃGAZETA WYBORCZA POZNAŃPolska
89LIS MAREK1987POZNAŃPolska
90ŁAKOMY FILIP1989POZNAŃPolska
91ŁAPAWA DARIUSZ1983POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPolska
92ŁUCZAK KRZYSZTOF1988POZNAŃKB UE POZNAŃPolska
93ŁUKASZEWSKI TOMASZ1959POZNAŃKB MANIAC POZNAŃPolska
94MAŃCZAK MATEUSZ1982POZNAŃPolska
95MARCINIAK ARTUR1971POZNAŃPolska
96MARCINIAK MACIEJ1964POZNAŃPolska
97MARCINIAK ROMAN1976POZNAŃPolska
98MATUSZEWSKI NIKODEM1989POZNAŃWWW.KONRADMATUSZEWSKI.PLPolska
99MĄDRY TYMOTEUSZ1992POZNAŃWÓJTOWICZ TRI TEAMPolska
100MENDRALA ADAM1973POZNAŃPolska
101MICHALAK ALEKSANDRA1981POZNAŃNIGHT RUNNERSPolska
102MICHALSKI MATEUSZ1984DĄBRÓWKABIEGAJ Z WSLPolska
103MORYSON KRZYSZTOF1982POZNAŃPolska
104NAROŻNY MARCIN1983POZNAŃTWOJA4MAPolska
105NAROŻNY TOMASZ1989POZNAŃPolska
106NETTMANN MATEUSZ1979SIEROSŁAWPOZRUNIACYPolska
107NITA MAŁGORZATA1971POZNAŃPolska
108NOWAK GRZEGORZ PAWEŁ1989OLSZÓWKANIGHT RUNNERSPolska
109NOWAK MATEUSZ1984POZNAŃKIBOLE W BIEGUPolska
110NOWAK TOMASZ1980WITKOWOPKO BP / GB33BLTRPolska
111NOWICKI MARCIN1985PIŁAKPP PIŁAPolska
112NOWICKI PIOTR1978SWARZĘDZPolska
113OBRZEŻGIEWICZ DAWID1989WŁOCŁAWEKKB UE POZNAŃPolska
114OKSZA STRZELECKI NORBERT1976POZNANTRINERGIA / MYSPORTIQ.PLPolska
115ORZECHOWSKI KRZYSZTOF1983DĄBRÓWKAKRISSORZIPolska
116PACZKOWSKI GERARD1976POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPolska
117PALUTA JAKUB1984DĄBRÓWKAPolska
118PASTWA KATARZYNA1985POZNAŃPOZNANBIEGA.PLPolska
119PAWLICKI MARIUSZ1968BORÓWIECPolska
120PAWŁOWSKI ANDRZEJ1959POZNAŃDOBRUSIA TRI TEAMPolska
121PAWŁOWSKI NIKODEM1988POZNAŃDOBRUSIA TRI TEAMPolska
122PEISERT ALEKSANDRA1986POZNAŃBIEGOLOGIA.PL TEAMPolska
123PELEC ALBERT1986NOWA WIEŚABUS TEAMPolska
124PETEREK ANNA1990POZNAŃBBL BIELSKO-BIAŁAPolska
125PETZA MACIEJ1966POZNAŃNIGHT RUNNERSPolska
126PĘKALA ŁUKASZ199272Polska
127PIECZYŃSKI BŁAŻEJ1982KOZIEGŁOWYPolska
128PIERZCHLEWICZ KRZYSZTOF1981POZNAŃPolska
129PIGUŁA PRZEMYSŁAW1977ZALASEWOPIGULA TEAMPolska
130PIŃKOWSKI TOMASZ1980POZNAŃPolska
131PIOTROWSKI ANDRZEJ1971DOBRZYCASERVICO PIŁAPolska
132PIWECKI MACIEJ1976SADYPolska
133PIWOWARCZYK DARIUSZ1981POZNAŃPolska
134PLUCIŃSKI RADOSŁAW1989SWARZĘDZKB MANIACPolska
135PLUSKOTA ANETA1984LINIEPolska
136POKOTYCKI DENIS1990KOSTRZYN NAD ODRĄOTOMO STPPolska
137POSADZY MAGDALENA 1983POZNANPolska
138RATAJCZAK RAJMUND1962POZNAŃPolska
139RELEWICZ MAREK1973POZNAŃPolska
140ROSIK SEBASTIAN1986POZNAŃPolska
141ROSZCZAK ADAM1975POZNAŃOSWRIS POZNAŃ KRZESINY/LUXMED POZNAŃPolska
142ROZWADOWSKI RAFAŁ1973POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPolska
143ROZWADOWSKI ROBERT1975SUCHY LASDRUŻYNA SZPIKUPolska
144RUPIETA MAKSYM1978POZNAŃPolska
145RUTKOWSKI JAKUB1977POZNAŃPolska
146SIEBERT DAMIAN1988POZNAŃDEMOCOPolska
147SIEBERT EWELINA1990POZNAŃPOLITECHNIKA POZNAŃSKAPolska
148SIEBERT MATEUSZ1995POZNAŃOKOŃPolska
149SIKORA ROBERT1980POZNAŃWOLNY STRZELECPolska
150SIWCZAK PIOTR1979POZNANPolska
151SPYCHAŁA SŁAWOMIR1966SAPOWICEAMATORPOLSKA
152STEFANIAK KRZYSZTOF1983LUBONSTEFAN TEAMPolska
153STĘCLIK PRZEMYSŁAW1979POZNAŃPolska
154STĘPIEŃ ANDRZEJ1981PLEWISKAPolska
155STRABURZYŃSKI SEBASTIAN1985POZNAŃLATAJĄCE DORSZEPolska
156SWOREK DAWID1988POZNANPolska
157SZARLIK PRZEMYSŁAW1970POZNAŃPolska
158SZCZUROWSKI MARCIN1984PLEWISKATHE CHAMPIONSPolska
159SZUBA ARTUR1986POZNAŃPolska
160SZUSZCZYŃSKI MICHAŁ1976POZNAŃPolska
161SZYGENDA  JAROSŁAW 1972POZNAŃMARATOŃCZYK POZNAŃPolska
162SZYMKOWIAK WERONIKA1985POZNAŃPolska
163ŚWIGOŃ BARTOSZ1976POZNAŃPolska
164TOMASZYK ELŻBIETA1986POZNAŃRUN FOR FUNPolska
165TRINSCHEK JACEK1991POZNAŃREAL MADRYTPolska
166TRZEPACZ GABRIELA MARYKA1993KAWĘCZYNPOZNABIEGA.PLPolska
167TUBISZEWSKI MIKOŁAJ1995KCYNIAPolska
168WALEWSKI PRZEMYSŁAW1967POZNAŃPolska
169WALTER KAROL1989KOKOSZCZYNPolska
170WAWIÓRKO ANIA 1983POZNAŃFTI ACADEMYPolska
171WAWRZYNIAK ZOFIA1986POZNAŃKOBIETYBIEGAJA.PLPolska
172WĄSOWICZ WOJCIECH1984NOWY TOMYŚLPolska
173WDOWIAK MARCIN1983POZNAŃPolska
174WEGNER STACHU1983POZNAŃPolska
175WESOŁOWSKI SZYMON1989INOWROCŁAWPolska
176WIECZOREK FILIP 1987OWIŃSKAFTI ACADEMYPolska
177WIECZOREK  PIOTR1986OWIŃSKAFTI POZNAŃPolska
178WŁODARKIEWICZ DOMINIK1974POZNAŃVEGERUNNERSPolska
179WOLNA MONIKA1976POZNAŃNIGHT RUNNERSPolska
180WOŚ PRZEMYSŁAW1973POZNAŃPolska
181WOZNIAK WOJCIECH1968SWARZEDZBETTER THAN A THOUSANDPolska
182WOŹNICKI ADAM1986GNIEZNOPolska
183WYZINSKI ZBIGNIEW1979POZNAŃPAISLEYOWSKIE KLIMATYPolska
184ZAKRZEWSKI ROBERT1987TRZCIANKAMDS SYSTEMPolska
185ZAPAŁA MAGDALENA1992GRZEGORZEWUM BIEGAPolska


Zawodnicy z potwierdzona platnoscia / Confirmed payment participant
Edycja 1 - 11.01.2015- Dystans /Distance 6km
Nazwisko i imię
Surname, name
Rok urodzenia
Year of birth
Miasto
City
Klub
Team
Kraj
Country
1ALBERT ERNEST1995POZNAŃPolska
2ANDRZEJEWSKA AGATA1982POZNAŃPolska
3BABICZ ARTUR1992KROSNO ODRZAŃSKIEPolska
4BAJER IZABELA1971POZNANPolska
5BELL DOMINIKA1991POZNAŃPolska
6BOGUSZ ADAM1985POZNAŃCSWLĄD POZNAŃPolska
7BONDARUK PAWEŁ1989POZNAŃXTRI.PLPolska
8BOROWSKA ALEKSANDRA1995CZAPLINEKPolska
9BRZOZOWSKA MONIKA1984KRZEPICEPolska
10BURCHARDT FILIP1996POZNAŃPolska
11BURCHARDT PATRYK1991POZNAŃPolska
12CHLUDZIŃSKI PAWEŁ1989OBORNIKIPAWEŁ CHLUDZIŃSKIPolska
13CHODYŁA MATEUSZ1996POZNAŃPolska
14CHOJNIAK WIESŁAW1973POZNAŃPolska
15CIEMNIAK MARZENA1969POZNAŃPolska
16CIEMNIAK RAFAL1964POZNANPolska
17CIESIOŁKA JAKUB1980POZNAŃPOZNANBIEGA.PL / WIELKOPOLSCY BIEGACZEPolska
18CZARNECKA EWELINA 1980POZNAŃINKA & PITPolska
19DĄBROWSKI DAWID1990MUROWANA GOŚLINAPolska
20DEHMEL ALEKSANDER 1948ZŁOTORYJSKOGOGGLE PRO ACTIVE EYEWESRPolska
21DUSZYŃSKI BARTOSZ1987JANOWIEC WIELKOPOLSKIPolska
22DZIURLA AGNIESZKA1983POZNAŃCITY ZEN_Polska
23GRYŃ MARIKA1987SUCHY LASPolska
24GZIEL KEVIN1996POZNAŃPolska
25HORNIK NATALIA1988POZNAŃGANG, BANG!Polska
26IŁOWIECKI DOMINIK1979POZNAŃNIGHT RUNNERSPolska
27JAKUBOWSKA MAŁGOŚ 1982PLEWISKABIEGAM BO LUBIĘPolska
28JANUS ALEKSANDRA1990POZNAŃPolska
29JARCZYŃSKA ZUZANNA1982POZNAŃPolska
30JARONI TOMASZ1977POZNAŃHANDEXPolska
31JAROSZ TOMASZ1970POZNAŃPolska
32JURKIEWICZ JOANNA1983POZNAŃPolska
33JURKIEWICZ PAULINA1987POZNANPolska
34KACZMAREK ADAM1985GOLINAPolska
35KANIEWSKA MONIKA1979WĄGROWIECBIEGAJĄCY WĄGROWIECPolska
36KAPITAŃCZYK KAROLINA1983POZNANPolska
37KASPROWICZ SZYMON1970PUSZCZYKOWOPolska
38KLEDZIK MARCIN1976BARANOWOPolska
39KNOPP ADAM1981POZNAŃPolska
40KOKOT KRZYSZTOF1992POZNAŃKS STOMIL POZNAŃPolska
41KORALEWSKI ARKADIUSZ1970POZNAŃPolska
42KORBIK MIKOŁAJ1992KOZIEGŁOWYDRUŻYNA SZPIKUPolska
43KOWALSKA JOANNA1996SZCZAWNO-ZDRÓJSZCZAWNORUNPolska
44KOWALSKI ALEKSANDER1963SZCZAWNO-ZDRÓJSZCZAWNORUNPolska
45KRAJEWSKA AGNIESZKA1983POZNAŃŻABOSUMYPolska
46KUBIAK ROKSANA1989GOLINANIGHT RUNNERSPolska
47KUBICA ANNA1983POZNAŃPolska
48KUJAWIŃSKI ARTUR1976POZNAŃKB MANIAC POZNAŃPolska
49KUZAWIŃSKI PAWEŁ1995PLEWISKANIGHT RUNNERSPolska
50KWIATOŃ MICHAŁ1990BYDGOSZCZPolska
51LEHMANN PIOTR1989POZNAŃPolska
52LENARTOWICZ STANISŁAW1960STARA ŁUBIANKAPolska
53LIPKA TOBIASZ1996POZNAŃPolska
54ŁAGOWSKA DOROTA1977POZNAŃNIGHT RUNNERSPolska
55ŁUKASZEWSKI SZYMON1966POZNAŃKB MANIAC POZNAŃPolska
56MADAJCZYK KAROLINA1980POZNAŃKUŹNIA TRIATHLONU POZNAŃPolska
57MAJEWSKA MAŁGORZATA1956POZNAŃPolska
58MATUSZEWSKI KONRAD1962POZNAŃWWW.KONRADMATUSZEWSKI.PLPolska
59MAZURKIEWICZ PIOTR1985SIEKIERKI WIELKIEPolska
60MELER KRZYSZTOF1977WĄGROWIECBIEGAJĄCY WĄGROWIECPolska
61MLYNIKOWSKI GRZEGORZ1970POZNAŃPolska
62MROZ IZABELA1982POZNANPolska
63MURAWSKA ADRIANA1977POZNAŃPolska
64NAJDEREK KAROLINA1984POZNAŃNIGHT RUNNERSPolska
65NAJDEREK MACIEJ1982POZNAŃNIGHT RUNNERSPolska
66NAWROCKI MATEUSZ1983POZNAŃŻABOSUMYPolska
67NOWAK PAULINA1986POZNAŃPolska
68NOWAK WALDEMAR1974POZNAŃPolska
69NOWAK-MŁYNIKOWSKA AGNIESZKA1973POZNAŃPolska
70OCHOCKA KINGA1977KIEKRZPolska
71OCHOCKI KRZYSZTOF1975KRZYSZKOWOPolska
72PASTWA MACIEJ1986POZNANPolska
73PAUSZEK-SUBSTYK LUCYNA1977WĄGROWIECBIEGAJĄCY WĄGROWIECPolska
74PAWLAK TOMASZ1988RYCHWAŁAZS POZNAŃPolska
75PIEKARSKI MAREK1996POZNAŃPolska
76POGODA JAKUB1981POZNAŃMYSZONTEAMPolska
77PRZYBYLAK AGATA1975POZNAŃPolska
78REKAWEK IZABELA1973POZNANPolska
79RELEWICZ MACIEJ1979POZNANPolska
80ROBASZKIEWICZ JAKUB1996KOSTRZYN WLKPPROJEKT MPolska
81ROMANOWSKA ANNA1992POZNAŃPolska
82RYBCZYŃSKA JULIA1988POZNAŃPolska
83RZANNY BARŁOMIEJ1990POZNAŃPolska
84SAJNAJ JAROSŁAW1979LUBONLUVENAPolska
85SALITA LECH1960GNIEZNOALTOM GNIEZNOPolska
86SKORUPINSKI PIOTR1983POZNAŃPolska
87SOBCZYK PATRYK1995WITKOWOPolska
88SOCHA OLA1986POZNAŃPolska
89STAŚKIEWICZ MARTYNA1996GNIEZNOT-RUN.PLPolska
90SZASZNER ŁUKASZ1987SWARZĘDZPolska
91SZEMENDERA RADOMIR1996POZNAŃPolska
92TACIAK MICHAŁ1975POZNAŃNIEZRZESZONYPolska
93TARNOWSKA MAŁGORZATA1984SWARZĘDZPolska
94TRUŚ MARTA1987POZNAŃPolska
95TUBISZEWSKI MACIEJ1970KCYNIAPolska
96WANDEL AGNIESZKA1974POZNAŃNIGHT RUNNERS / KOBIETYBIEGAJA.PLPolska
97WARDĘGA MICHALINA1991OSIECZNAPolska
98WIŚNIEWSKA MARZANNA1971POZNAŃPolska
99WOJNAROWSKA KATARZYNA1986POZNAŃPolska
100WOŹNY PRZEMYSŁAW1990MICHORZEWKOBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPolska
101WYSŁUŻAL ELŻBIETA1965POZNAŃPKO BANK POLSKIPolska
102WZIĘCH PIOTR1984WĄGROWIECNIEZRZESZONYPolska
103ZAGIERSKI WOJCIECH1990POZNAŃPolska
104ZAWIDZKI DARIUSZ1984POZNAŃPolska
105ZIĘBA PIOTR1968ROKIETNICANIEZRZESZONYPolska
106ŻUBEREK PIOTR1971POZNAŃKB MANIAC POZNAŃPolska


Zawodnicy z potwierdzona platnoscia / Confirmed payment participant
Edycja 2 - 25.01.2015- Dystans /Distance 12km
Nazwisko i imię
Surname, name
Rok urodzenia
Year of birth
Miasto
City
Klub
Team
Kraj
Country
1AJCHELMAN RAFAŁ1978KSIĄŻ WIELKOPOLSKIPolska
2ALBRECHT KATARZYNA1982POZNAŃKB IM. MACIEJA FRANKIEWICZAPolska
3ANDRZEJEWSKI BARTOSZ1985MUROWANA GOŚLINAPolska
4ANDRZEJEWSKI PRZEMYSŁAW1980POZNAŃWK POZNAŃPolska
5BAJER ANNA1982TARNOWO PODGÓRNEPolska
6BALAWANDER JAKUB1974POZNAŃGO KUBA GOPolska
7BARTOSIK NATALIA1987POZNAŃKOBIETY BIEGAJĄPolska
8BIAŁAS EWA1991GNIEZNOPolska
9BIELEŃ BARTOSZ1980LUBOŃMONSTER TRIATHLON TEAMPolska
10BIENIEK PATRYK1980POZNAŃPOSNANIA TRI TEAMPolska
11BIESIADA MARTA1984POZNAŃPolska
12BILSKI PRZEMYSŁAW1985OSTRÓW WIELKOPOLSKIKS MARATON OSTRÓW WIELKOPOLSKIPolska
13BŁASIAK AGNIESZKA1987POZNAŃHUMPFNIKPolska
14BOCHEŃSKI MACIEJ1980DRZONKÓWENDOHOLICSPolska
15BOGACKA EMILIA1984POZNAŃPolska
16BOGUMIŁ PIASECKI1973POZNAŃPolska
17BORKOWSKI MAREK1977CZERWONAKPolska
18BOROWSKI PRZEMYSŁAW1988KONINPolska
19BRUSS KRZYSZTOF1971ZALASEWODRUŻYNA SZPIKUPolska
20BURCHARDT SŁAWOMIR1966POZNAŃCSWLĄD POZNAŃPolska
21CEBULSKI MACIEJ1984POZNAŃARTYKULYINSTALACYJNE.PLPolska
22CHAŁUPKA MARCIN1986POZNAŃPolska
23CHLEBOSZ KAROLINA1986POZNANPolska
24CHOROSZUCHA MACIEJ1986OLSZTYNPolska
25CHWALISZ ŁUKASZ1990BOLEWICEVOLKSWAGEN POZNAŃPolska
26CICHOMSKA JOANNA1984POZNAŃPolska
27CICHOŃ ALICJA1987POZNAŃPolska
28CIEŚLEWICZ-GALAS KATARZYNA1979POZNAŃPolska
29CUKIER KAROL1992POZNAŃPolska
30CZARNECKI PIOTR1983POZNAŃINKA & PITPolska
31CZERWIŃSKA AGNIESZKA1982KROTOSZYNNIGHT RUNNERSPolska
32DEMBIŃSKI MAREK1974POZNAŃCGS W TRI TEAMPolska
33DEMBSKI WŁODZIMIERZ1973ŚRÓDKAMJDOPPolska
34DYRKA MACIEJ1989POZNAŃTODOPolska
35DZIAMSKI KRZYSZTOF1987POZNANLATAJĄCE DORSZEPolska
36ESTRADA OSCAR1978POZNANPolska
37FALTYŃSKI WŁADYSŁAW1949POZNAŃWKS GRUNWALDPolska
38FIKUS MICHAŁ1981POZNAŃSTUDIO FIKUSPolska
39FILIPEK ARTUR1995LUSOWOTRYTON POZNAŃPolska
40FLIEGNER JULIA1985POZNAŃPolska
41FRĄCKOWIAK MAGDALENA1980POZNAŃPolska
42GADOMSKI PIOTR1970CZERWONAKPolska
43GENDERA EWA1971POZNAŃPINK TEAMPolska
44GORZKOWSKI SZYMON1991POZNAŃPolska
45HADAM MICHAŁ1977LUBOŃKB MANIAC POZNAŃPolska
46JABŁOŃSKA MONIKA1973POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPolska
47JACHIMOWSKA ANNA1979POZNAŃNIGHT RUNNERSPolska
48JACKOWIAK MICHAŁ1985POZNAŃPolska
49JAGODZIŃSKI TOMASZ1990POZNAŃPolska
50JASTRZĘBSKI OLGIERD1989OPALENICAOPALENICA24.INFOPolska
51JASTRZĘBSKI WOJCIECH1986OPALENICAKUŹNIA TRIATHLONUPolska
52JERZAK DAMIAN1990POZNAŃPSJ TEAMPolska
53JĘDRZEJCZAK MACIEJ1974ZALASEWOZALASEWOPolska
54JÓŚKOWIAK MICHAŁ1978GRODZISK WIELKOPOLSKISAMOTNY WILKPolska
55KACHEL MICHAŁ1985POZNAŃPolska
56KACZMAREK ARTUR1988POZNAŃPREDATOR TEAMPolska
57KACZMAREK EWA1989MIESZKOWICEPolska
58KACZMAREK MARCIN1994BORÓWIECPolska
59KACZMAREK  MATEUSZ 1990POZNAŃSTICKERTEAMPolska
60KACZMAREK WITOLD1968BORÓWIECPolska
61KAMIŃSKA MARIA1966GNIEZNOPolska
62KAMIŃSKA OLGA1991POZNAŃPolska
63KAPCIŃSKA  MAŁGORZATA1973LUSÓWKOPolska
64KAPITAŃCZYK PAWEŁ1989POZNAŃPolska
65KASPRZAK JACEK1981KROTOSZYNL.A.B.Polska
66KITASZEWSKA LUDMIŁA1988POZNAŃPolska
67KLUCZYŃSKI MICHAŁ1989POZNAŃPolska
68KNASIECKI MARCIN1985POZNAŃVITANATURA.PLPolska
69KNOPP ADAM1981POZNAŃPolska
70KOKOT KRZYSZTOF1974POZNAŃWILDA BIEGAPolska
71KOLAŃSKI BARTOSZ1973POZNAŃPolska
72KOŁB JAROSLAW1965SKÓRZEWOOLORUNNERPolska
73KOŁDYKA M1980POZNAŃPOZNANBIEGA.PLPolska
74KORALEWSKI JAKUB1986POZNAŃKB MSZ PCKPolska
75KOZŁOWSKI BARTOSZ1980POZNAŃPOSNANIA TRI TEAMPolska
76KRAWCZYK  RADOSŁAW 1982SZAMOTUŁYPolska
77KRONKOWSKI KRZYSZTOF1981WĄGROWIECBIEGAJĄCY WĄGROWIECPolska
78KRYŃSKI JĘDRZEJ1988ROKIETNICAPolska
79KRYŚ ALEKSANDRA1992OPALENICAOPALENICA24INFOPolska
80KUBLIK KONRAD 1975ZALASEWOCSWLĄD POZNANPolska
81KUCHARCZYK KAMIL1987POZNAŃPolska
82KUCHARSKI KRZYSZTOF198462-002KIBOLE W BIEGUPolska
83KUCZYŃSKI PIOTR1956POZNAŃNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLPolska
84KUJAWA IZABELA1987POZNAŃPOZNAŃPolska
85KUKLA-KOWALSKA ALICJA1978SKÓRZEWOKOBIETYBIEGAJA.PLPolska
86KUTEK MICHAŁ1989POZNAŃPolska
87LAMPKA ROBERT1968TULCENOWY PROJEKT ROBERT LAMPKAPolska
88LASOŃ PRZEMYSŁAW1990RADOMSKOUKS \"DZIESIĄTKA\" RADOMSKOPolska
89LATOS JANUSZ1962KOSTRZYNKOMUNAL PARTNERPolska
90LEHMANN RADOSŁAW1973SIELINKOSAMOTNY SIELINKOWIECPolska
91LEMBOWICZ GRZEGORZ1976POZNAŃPolska
92LEŚNIEWSKI TOMASZ1962POZNAŃPolska
93LEWANDOWSKI PAWEŁ1985CHARZYNOBIEGAJ Z WSLPolska
94LIPIEŃ MAGDALENA1979POZNAŃPolska
95LIPOŃSKI SEWERYN1990POZNAŃGAZETA WYBORCZA POZNAŃPolska
96LIS MAREK1987POZNAŃPolska
97LISKOWSKI PAWEŁ1988POZNAŃPolska
98ŁAKOMY FILIP1989POZNAŃPolska
99ŁAPAWA DARIUSZ1983POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPolska
100ŁUKASZEWSKI TOMASZ1959POZNAŃKB MANIAC POZNAŃPolska
101MAJEWICZ FILIP1989POZNAŃGLOBALRUNNERSPolska
102MARCINIAK ARTUR1971POZNAŃPolska
103MARCINIAK MACIEJ1964POZNAŃPolska
104MARCINIAK ROMAN1976POZNAŃPolska
105MATUSZEWSKI NIKODEM1989POZNAŃWWW.KONRADMATUSZEWSKI.PLPolska
106MĄDRY TYMOTEUSZ1992POZNAŃWÓJTOWICZ TRI TEAMPolska
107MELCER KATARZYNA1988POZNAŃNIGHT RUNNERSPolska
108MENDRALA ADAM1973POZNAŃPolska
109MICHALAK ALEKSANDRA1981POZNAŃNIGHT RUNNERSPolska
110MICHALSKI MATEUSZ1984DĄBRÓWKABIEGAJ Z WSLPolska
111MORYSON KRZYSZTOF1982POZNAŃPolska
112NAROŻNY MARCIN1983POZNAŃTWOJA4MAPolska
113NAROŻNY TOMASZ1989POZNAŃPolska
114NETTMANN MATEUSZ1979SIEROSŁAWPOZRUNIACYPolska
115NITA MAŁGORZATA1971POZNAŃPolska
116NOWAK GRZEGORZ PAWEŁ1989OLSZÓWKANIGHT RUNNERSPolska
117NOWAK MARCIN1992POZNAŃPolska
118NOWAK MARCIN1985POZNAŃPolska
119NOWAK MATEUSZ1984POZNAŃKIBOLE W BIEGUPolska
120NOWAK TOMASZ1980WITKOWOPKO BP / GB33BLTRPolska
121NOWICKI MARCIN1985PIŁAKPP PIŁAPolska
122NOWICKI PIOTR1978SWARZĘDZPolska
123OKSZA STRZELECKI NORBERT1976POZNANTRINERGIA / MYSPORTIQ.PLPolska
124OLEJNICZAK PAWEŁ1986ROKIETNICAPAWEŁ OLEJNICZAKPolska
125ORZECHOWSKI KRZYSZTOF1983DĄBRÓWKAKRISSORZIPolska
126PACZKOWSKI GERARD1976POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPolska
127PALUTA JAKUB1984DĄBRÓWKAPolska
128PASTWA KATARZYNA1985POZNAŃPOZNANBIEGA.PLPolska
129PAWLAK EMILIA1993MIĘDZYRZECZPolska
130PAWLICKI MARIUSZ1968BORÓWIECPolska
131PAWŁOWSKI ANDRZEJ1959POZNAŃDOBRUSIA TRI TEAMPolska
132PAWŁOWSKI NIKODEM1988POZNAŃDOBRUSIA TRI TEAMPolska
133PEISERT ALEKSANDRA1986POZNAŃBIEGOLOGIA.PLPolska
134PELEC ALBERT1986NOWA WIEŚABUS TEAMPolska
135PETEREK ANNA1990POZNAŃBBL BIELSKO-BIAŁAPolska
136PĘKALA ŁUKASZ199272Polska
137PIECZYŃSKI BŁAŻEJ1982KOZIEGŁOWYPolska
138PIERZCHLEWICZ KRZYSZTOF1981POZNAŃPolska
139PIETRZAK SEBASTIAN1979POZNAŃPolska
140PIGUŁA PRZEMYSŁAW1977ZALASEWOPIGULA TEAMPolska
141PIŃKOWSKI TOMASZ1980POZNAŃPolska
142PIOTROWSKI ANDRZEJ1971DOBRZYCASERVICO PIŁAPolska
143PIWOWARCZYK DARIUSZ1981POZNAŃPolska
144PLUCIŃSKI RADOSŁAW1989SWARZĘDZKB MANIACPolska
145PLUSKOTA ANETA1984LINIEPolska
146POKOTYCKI DENIS1990KOSTRZYN NAD ODRĄOTOMO STPPolska
147POSADZY MAGDALENA 1983POZNANPolska
148RADCZAK MARCIN1982POZNAŃPolska
149RADKE BARBARA1985POZNAŃPolska
150RATAJCZAK RAJMUND1962POZNAŃPolska
151RELEWICZ MAREK1973POZNAŃPolska
152ROMANOWSKI MATEUSZ1985ŚREMOSTEOPACI.COMPolska
153ROSIK SEBASTIAN1986POZNAŃPolska
154ROSZCZAK ADAM1975POZNAŃOSWRIS POZNAŃ KRZESINY/LUXMED POZNAŃPolska
155ROZWADOWSKI RAFAŁ1973POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPolska
156ROZWADOWSKI ROBERT1975SUCHY LASDRUŻYNA SZPIKUPolska
157SIEBERT DAMIAN1988POZNAŃDEMOCOPolska
158SIEBERT EWELINA1990POZNAŃPOLITECHNIKA POZNAŃSKAPolska
159SIEBERT MATEUSZ1995POZNAŃOKOŃPolska
160SIKORA ROBERT1980POZNAŃWOLNY STRZELECPolska
161SILBERNAGEL-URBAN JULIA1978OWIŃSKADRUŻYNA SZPIKUPolska
162SIWCZAK PIOTR1979POZNANPolska
163SLIWKA MAREK1955POZNANLOGOS TRAVELPolska
164SOBCZAK BARBARA1971OBORNIKIPolska
165SPYCHAŁA SŁAWOMIR1966SAPOWICEAMATORPOLSKA
166STANISŁAWIAK NATALIA1988SZAMOTUŁYPolska
167STARCZEWSKA PATRYCJA1987POZNAŃKOBIETY BIEGAJĄPolska
168STASZAK MACIEJ1990OSTRÓW WIELKOPOLSKIPolska
169STEFANIAK KRZYSZTOF1983LUBONSTEFAN TEAMPolska
170STĘCLIK PRZEMYSŁAW1979POZNAŃPolska
171STĘPIEŃ ANDRZEJ1981PLEWISKAPolska
172STRABURZYŃSKI SEBASTIAN1985POZNAŃLATAJĄCE DORSZEPolska
173SZARLIK PRZEMYSŁAW1970POZNAŃPolska
174SZCZEPANIAK PIOTR1968OLSZTYNAKM OLIMP OLSZTYNPolska
175SZCZUROWSKI MARCIN1984PLEWISKATHE CHAMPIONSPolska
176SZKURAT KAROL1985TARNOWO PODGÓRNEKIBOLE W BIEGUPolska
177SZUSZCZYŃSKI MICHAŁ1976POZNAŃPolska
178SZYGENDA  JAROSŁAW 1972POZNAŃMARATOŃCZYK POZNAŃPolska
179ŚNIATAŁA NATALIA1988POZNAŃPolska
180ŚWIGOŃ BARTOSZ1976POZNAŃPolska
181TOPOLEWSKI GRZEGORZ1982DĄBRÓWKAWÓJTOWICZ TRI TEAMPolska
182TRINSCHEK JACEK1991POZNAŃREAL MADRYTPolska
183TRZEPACZ GABRIELA MARYKA1993KAWĘCZYNPOZNABIEGA.PLPolska
184TUBISZEWSKI MIKOŁAJ1995KCYNIAPolska
185UHURA RAFAŁ1978POZNAŃNIGHT RUNNERSPolska
186WALCZAK ROBERT1980ZIELONA GÓRAWWW.LEXPREMIUM.PLPolska
187WALERCZYK PIOTR1976POZNAŃPolska
188WALEWSKI PRZEMYSŁAW1967POZNAŃPolska
189WALTER KAROL1989KOKOSZCZYNPolska
190WAWIÓRKO ANIA 1983POZNAŃFTI ACADEMYPolska
191WDOWIAK MARCIN1983POZNAŃPolska
192WEGNER STACHU1983POZNAŃPolska
193WESOŁOWSKI SZYMON1989INOWROCŁAWPolska
194WIECZOREK FILIP 1987OWIŃSKAFTI ACADEMYPolska
195WIECZOREK  PIOTR1986OWIŃSKAFTI POZNAŃPolska
196WITCZAK PRZEMEK1977CZAPURYPolska
197WŁODARKIEWICZ DOMINIK1974POZNAŃVEGERUNNERSPolska
198WOLNA MONIKA19763NIGHT RUNNERSPolska
199WOŚ PRZEMYSŁAW1973POZNAŃPolska
200WOZNIAK WOJCIECH1968SWARZEDZBETTER THAN A THOUSAND/ELKAY AND SONPolska
201ZAKRZEWSKI ROBERT1987TRZCIANKAMDS SYSTEMPolska
202ZALEWSKA ANNA1981POZNAŃPolska
203ZBORALSKI ŁUKASZ1975POZNAŃPolska
204ŻYCHSKA ANNA1989CZŁUCHÓWPolska


Zawodnicy z potwierdzona platnoscia / Confirmed payment participant
Edycja 2 - 25.01.2015- Dystans /Distance 6km
Nazwisko i imię
Surname, name
Rok urodzenia
Year of birth
Miasto
City
Klub
Team
Kraj
Country
1ALBERT ERNEST1995POZNAŃPolska
2ANDRZEJEWSKA AGATA1982POZNAŃPolska
3ANTKOWIAJ PATRYK1981POZNAŃPolska
4BADZIŃSKI ADRIAN DARIUSZ1989BUKNIEZRZESZONYPolska
5BAJER IZABELA1971POZNANPolska
6BELL DOMINIKA1991POZNAŃPolska
7BOGUSZ ADAM1985POZNAŃCSWLĄD POZNAŃPolska
8BONDARUK PAWEŁ1989POZNAŃXTRI.PLPolska
9BRESSA WOJCIECH1989POZNAŃPolska
10BRZOZOWSKA MONIKA1984KRZEPICEPolska
11BURCHARDT FILIP1996POZNAŃPolska
12BURCHARDT PATRYK1991POZNAŃPolska
13CHLUDZIŃSKI PAWEŁ1989OBORNIKIPAWEŁ CHLUDZIŃSKIPolska
14CHOJNIAK WIESŁAW1973POZNAŃPolska
15CHWIAŁKOWSKI PIOTR1988POZNAŃPolska
16CIELICA WIESIA1986PALĘDZIEPolska
17CIEMNIAK MARZENA1969POZNAŃPolska
18CIEMNIAK RAFAL1964POZNANPolska
19CZARNECKA EWELINA 1980POZNAŃINKA & PITPolska
20DĄBROWSKI DAWID1990MUROWANA GOŚLINAPolska
21DOMARADZKI WOJCIECH1983POZNAŃPolska
22DZIURLA AGNIESZKA1983POZNAŃCITY ZEN_Polska
23FRĄCKIEWICZ ADAM1978POZNAŃPOSNANIA TRI TEAMPolska
24GRZYWACZYK PRZEMYSŁAW1992SUCHY LASPolska
25GZIEL KEVIN1996POZNAŃPolska
26HERCOG MAGDALENA1973KOZIEGŁOWYPolska
27HORNIK NATALIA1988POZNAŃGANG, BANG!Polska
28JABŁOŃSKA MARTA1977ROKIETNICAPolska
29JANUĆ WOJCIECH1990PUSZCZYKOWOARKA LEŚNAPolska
30JANUS ALEKSANDRA1990POZNAŃPolska
31JARCZYŃSKA ZUZANNA1982POZNAŃPolska
32JARONI TOMASZ1977POZNAŃHANDEXPolska
33JAROSZ TOMASZ1970POZNAŃPolska
34JURKIEWICZ JOANNA1983POZNAŃPolska
35KACZMAREK ADAM1985GOLINAPolska
36KANIEWSKA MONIKA1979WĄGROWIECBIEGAJĄCY WĄGROWIECPolska
37KAPITAŃCZYK KAROLINA1983POZNANPolska
38KASPROWICZ SZYMON1970PUSZCZYKOWOPolska
39KAŹMIERCZAK ALEKSANDER1995PUSZCZYKOWOPolska
40KLAUZA MAGDALENA1972POZNANPolska
41KLEDZIK MARCIN1976BARANOWOPolska
42KLUCZYŃSKA MARTA1992POZNAŃAMRAP ATHLETEPolska
43KNAP KORNELIA1990POZNANPolska
44KOKOT KRZYSZTOF1992POZNAŃKS STOMIL POZNAŃPolska
45KOPACZEWSKA IRENA1985POZNANPolska
46KORDEK MARIUSZ1986ŻNINŻNIŃSKI KLUB BIEGACZA 1992Polska
47KRAJEWSKA AGNIESZKA1983POZNAŃŻABOSUMYPolska
48KUBIAK ROKSANA1989GOLINANIGHT RUNNERSPolska
49KUZAWIŃSKI PAWEŁ1995PLEWISKANIGHT RUNNERSPolska
50KWIATOŃ MICHAŁ1990BYDGOSZCZPolska
51LENARTOWICZ STANISŁAW1960STARA ŁUBIANKAPolska
52LIBERA KAROLINA1980POZNANPolska
53LIPKA TOBIASZ1996POZNAŃPolska
54LUDWIKOWSKA MILENA1990POZNAŃPolska
55ŁAGOWSKA DOROTA1977POZNAŃNIGHT RUNNERSPolska
56ŁUKASZEWSKI SZYMON1966POZNAŃKB MANIAC POZNAŃPolska
57MADAJCZAK KRZYSZTOF1992JANKOWICEPolska
58MAJEWSKA MAŁGORZATA1956POZNAŃPolska
59MATUSZEWSKI KONRAD1962POZNAŃWWW.KONRADMATUSZEWSKI.PLPolska
60MAZURKIEWICZ PIOTR1985SIEKIERKI WIELKIEPolska
61MEDIGER MAŁGORZATA1967POZNAŃPolska
62MELER KRZYSZTOF1977WĄGROWIECBIEGAJĄCY WĄGROWIECPolska
63MŁYNIKOWSKI GRZEGORZ1970POZNAŃPolska
64MROZ IZABELA1982POZNANPolska
65NAJDEREK MACIEJ1982POZNAŃNIGHT RUNNERSPolska
66NAWROCKI MATEUSZ1983POZNAŃŻABOSUMYPolska
67NOWAK NATALIA TERESA1984JAROCINPolska
68NOWAK WALDEMAR1974POZNAŃPolska
69NOWAK-MŁYNIKOWSKA AGNIESZKA1973POZNAŃPolska
70NOWICKI MIROSŁAW1962PIŁAROSSMANN TEAMPolska
71OBAL MARCIN1982ZDUNYPolska
72OLEJNICZAK-GROS AGNIESZKA1974ZŁOTNIKIPolska
73OWCZARCZAK MONIKA1984POZNAŃPolska
74PACHA JÓZEF1973SWARZĘDZPolska
75PACHA MONIKA1979SWARZĘDZPolska
76PALUTA  AGNIESZKA 1988DĄBRÓWKAKOBIETYBIEGAJA.PLPolska
77PASTWA MACIEJ1986POZNANPolska
78PAUSZEK-SUBSTYK LUCYNA1977WĄGROWIECBIEGAJĄCY WĄGROWIECPolska
79PAWLAK TOMASZ1988RYCHWAŁAZS UAM POZNAŃPolska
80PIEKARSKI MAREK1996POZNAŃPolska
81PIETEREK BARTOSZ1994KICINPolska
82POGODA JAKUB1981POZNAŃMYSZONTEAMPolska
83POLUS MARCIN1987MROWINOPolska
84PRZYBYLAK AGATA1975POZNAŃPolska
85PRZYBYLAK STANISŁAW1946POZNAŃMSICS -POZNAŃPolska
86REDLICKA DOMINIKA1980POZNAŃPolska
87REKAWEK IZABELA1973POZNANPolska
88RELEWICZ MACIEJ1979POZNANPolska
89ROBASZKIEWICZ JAKUB1996KOSTRZYN WLKPPROJEKT MPolska
90ROLEWSKI KAMIL1983POZNAŃODMPolska
91ROMANOWSKA ANNA1992POZNAŃPolska
92RZANNY BARŁOMIEJ1990POZNAŃPolska
93SAJNAJ JAROSŁAW1979LUBONLUVENAPolska
94SALITA LECH1960GNIEZNOALTOM GNIEZNOPolska
95SKORUPINSKI PIOTR1983POZNAŃPolska
96SMIGÓRSKI MACIEJ1978POZNAŃODMPolska
97SOBCZYK PATRYK1995WITKOWOPolska
98SOBCZYK WIOLETTA1974WITKOWOVELUX GNIEZNOPolska
99SOCHA OLA1986POZNAŃPolska
100STRZELCZYK MARLENA1989KOSTRZYNPolska
101SZASZNER ŁUKASZ1987SWARZĘDZPolska
102SZEMENDERA RADOMIR1996POZNAŃPolska
103SZTUREMSKA DOROTA1987POZNAŃPolska
104SZYMAŃSKA ALEKSANDRA1989DOPIEWIECKOBIETY BIEGAJĄPolska
105SZYMCZYK BEATA1980KOZIEGŁOWYPolska
106ŚLUSAREK WIKTOR1991PUSZCZYKOWOARKA LEŚNAPolska
107TACIAK MICHAŁ1975POZNAŃNIEZRZESZONYPolska
108TARNOWSKA MAŁGORZATA1984SWARZĘDZPolska
109TOMASZEWSKA AGNIESZKA1986POZNANWILDA BIEGAPolska
110TRUŚ MARTA1987POZNAŃPolska
111WANDEL AGNIESZKA1974POZNAŃNIGHT RUNNERS / KOBIETYBIEGAJA.PLPolska
112WIŚNIEWSKA MARZANNA1971POZNAŃPolska
113WOŹNY PRZEMYSŁAW1990MICHORZEWKOBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPolska
114WYSŁUŻAL ELŻBIETA1965POZNAŃPKO BANK POLSKIPolska
115WZIĘCH PIOTR1984WĄGROWIECNIEZRZESZONYPolska
116ZAWIDZKI DARIUSZ1984POZNAŃPolska
117ZAWISZA ARTUR1986POZNAŃPolska
118ZAWODNY ŁUKASZ1988POZNAŃPolska
119ZIĘBA PIOTR1968ROKIETNICANIEZRZESZONYPolska
120ŻEBROWSKI BARTOSZ1987CEREKWICAPolska
121ŻUBEREK PIOTR1971POZNAŃKB MANIAC POZNAŃPolska


Zawodnicy z potwierdzona platnoscia / Confirmed payment participant
Edycja 3 - 8.02.2015- Dystans /Distance 12km
Nazwisko i imię
Surname, name
Rok urodzenia
Year of birth
Miasto
City
Klub
Team
Kraj
Country
1AJCHELMAN RAFAŁ1978KSIĄŻ WIELKOPOLSKIPolska
2ANDRECKA JOLANTA1992KÓRNIKKB LUPUS OLEŚNICAPolska
3ANDRYSZAK ALEKSANDRA1993ŚWINOUJŚCIEPolska
4ANDRZEJEWSKI BARTOSZ1985MUROWANA GOŚLINAPolska
5ANDRZEJEWSKI PRZEMYSŁAW1980POZNAŃWK POZNAŃPolska
6ANTKOWIAJ PATRYK1981POZNAŃPolska
7BAJER ANNA1982TARNOWO PODGÓRNEPolska
8BALAWANDER JAKUB1974POZNAŃGO KUBA GOPolska
9BAMBROWICZ JAGODA1990JAROCINPolska
10BARTOSIK NATALIA1987POZNAŃKOBIETY BIEGAJĄPolska
11BARYLSKI TOMASZ1990ROKIETNICANIGHT RUNNERS/ROKIETNICA BIEGAPolska
12BEDNARCZYK PAWEŁ1975BABKIPolska
13BEDNARSKA MARTA1974GDAŃSKPolska
14BEKASIAK MIKOŁAJ1990SZAMOTUŁYPolska
15BICZKOWSKI KAJETAN1991POZNAŃPolska
16BIELEŃ BARTOSZ1980LUBOŃMONSTER TRIATHLON TEAMPolska
17BIENIEK PATRYK1980POZNAŃPOSNANIA TRI TEAMPolska
18BIESIADA MARTA1984POZNAŃPolska
19BŁASIAK AGNIESZKA1987POZNAŃHUMPFNIKPolska
20BŁASZCZYK JACEK1979MOSINAPolska
21BOCHEŃSKI MACIEJ1980DRZONKÓWENDOHOLICSPolska
22BOGACKA EMILIA1984POZNAŃPolska
23BOGUMIŁ PIASECKI1973POZNAŃPolska
24BORKOWSKI MAREK1977CZERWONAKPolska
25BOROWSKA ALEKSANDRA1995CZAPLINEKPolska
26BOROWSKI PRZEMYSŁAW1988KONINPolska
27BRUSS KRZYSZTOF1971ZALASEWODRUŻYNA SZPIKUPolska
28BURCHARDT SŁAWOMIR1966POZNAŃCSWLĄD POZNAŃPolska
29CEBULSKI MACIEJ1984POZNAŃARTYKULYINSTALACYJNE.PLPolska
30CHAŁUPKA MARCIN1986POZNAŃPolska
31CHWALISZ ŁUKASZ1990BOLEWICEVOLKSWAGEN POZNAŃPolska
32CICHOMSKA JOANNA1984POZNAŃPolska
33CICHOŃ ALICJA1987POZNAŃPolska
34CIEŚLEWICZ-GALAS KATARZYNA1979POZNAŃPolska
35CUKIER KAROL1992POZNAŃPolska
36CZARNECKI PIOTR1983POZNAŃINKA & PITPolska
37CZERWIŃSKA AGNIESZKA1982KROTOSZYNNIGHT RUNNERSPolska
38DEMBIŃSKI MAREK1974POZNAŃCGS W TRI TEAMPolska
39DYRKA MACIEJ1989POZNAŃTODOPolska
40DZIAMSKI KRZYSZTOF1987POZNANLATAJĄCE DORSZEPolska
41FALKOWSKA BEATA1965POZNAŃPolska
42FELLENBERG-KOKOCIŃSKA ANNA1982POZNAŃPolska
43FIKUS MICHAŁ1981POZNAŃSTUDIO FIKUSPolska
44FILIPEK ARTUR1995LUSOWOTRYTON POZNAŃPolska
45FLIEGNER JULIA1985POZNAŃPolska
46FRANKOWSKA EWELINA1986POZNAŃPolska
47FRĄCKOWIAK MAGDALENA1980POZNAŃPolska
48GADOMSKI PIOTR1970CZERWONAKPolska
49GAWARZEWSKI TOMASZ1989OPALENICAOPALENICA24.INFOPolska
50GENDERA EWA1971POZNAŃPINK TEAMPolska
51GIEŻEK  KONRAD1980POZNAŃPOSNANIAPolska
52GOLAŃSKI MACIEJ1975POZNAŃPOZRUNIACY/AGARUNPolska
53GORZKOWSKI SZYMON1991POZNAŃPolska
54HADAM MICHAŁ1977LUBOŃKB MANIAC POZNAŃPolska
55HAIN BARTŁOMIEJ1987SZAMOTUŁYPolska
56HOJAN MARTA1984KOŚCIANPolska
57JABŁOŃSKA MONIKA1973POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPolska
58JACHIMOWSKA ANNA1979POZNAŃNIGHT RUNNERSPolska
59JAGODZIŃSKI TOMASZ 1990POZNAŃPolska
60JASTRZĘBSKI OLGIERD1989OPALENICAOPALENICA24.INFOPolska
61JASTRZĘBSKI WOJCIECH1986OPALENICAKUŹNIA TRIATHLONUPolska
62JĄKALSKA BARBARA1984ŚRODA WIELKOPOLSKAPolska
63JÓŚKOWIAK MICHAŁ1978GRODZISK WIELKOPOLSKISAMOTNY WILKPolska
64KACZMAREK ARTUR1988POZNAŃPREDATOR TEAMPolska
65KACZMAREK EWA1989MIESZKOWICEPolska
66KACZMAREK KRZYSZTOF1970SWARZĘDZBEAGLE TRIATHLON TEAMPolska
67KACZMAREK MARCIN1994BORÓWIECPolska
68KACZMAREK WITOLD1968BORÓWIECPolska
69KAMIŃSKA MARIA1966GNIEZNOPolska
70KAMIŃSKA OLGA1991POZNAŃPolska
71KAPCIŃSKA  MAŁGORZATA1973LUSÓWKOPolska
72KASPRZAK JACEK1981KROTOSZYNL.A.B.Polska
73KAŹMIERCZAK MARIUSZ1979TARNOWO PODGÓRNEPolska
74KITASZEWSKA LUDMIŁA1988POZNAŃPolska
75KLAJA AGNIESZKA1986POZNAŃPolska
76KLUCZYŃSKI MICHAŁ1989POZNAŃPolska
77KNASIECKI MARCIN1985POZNAŃVITANATURA.PLPolska
78KOKOT KRZYSZTOF1974POZNAŃWILDA BIEGAPolska
79KOLAŃSKI BARTOSZ1973POZNAŃPolska
80KOŁB JAROSLAW1965SKÓRZEWOOLORUNNERPolska
81KOŁDYKA M1980POZNAŃPOZNANBIEGA.PLPolska
82KORALEWSKI JAKUB1986POZNAŃKB MSZ PCKPolska
83KOWALSKI MICHAŁ1982POZNAŃKIBOLE W BIEGUPolska
84KOZŁOWSKI BARTOSZ1980POZNAŃPOSNANIA TRI TEAMPolska
85KRAWCZYK RADOSŁAW1982SZAMOTUŁYPolska
86KRYGIER PRZEMO1971POZNAŃBEAGLE TRIATHLON TEAMPolska
87KRYŃSKI JĘDRZEJ1988NAPACHANIEPolska
88KRYŚ ALEKSANDRA1992OPALENICAOPALENICA24INFOPolska
89KUBICA ANNA1983POZNAŃPolska
90KUCHARCZYK KAMIL1987POZNAŃPolska
91KUCZYŃSKI PIOTR1956POZNAŃNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLPolska
92KUJAWA IZABELA1987POZNAŃPOZNAŃPolska
93KUKLA-KOWALSKA ALICJA1978SKÓRZEWOKOBIETYBIEGAJA.PLPolska
94KUTEK MICHAŁ1989POZNAŃPolska
95LAMPKA ROBERT1968TULCENOWY PROJEKT ROBERT LAMPKAPolska
96LASOŃ PRZEMYSŁAW1990RADOMSKOUKS \"DZIESIĄTKA\" RADOMSKOPolska
97LATOS JANUSZ1962KOSTRZYNKOMUNAL PARTNERPolska
98LEMBOWICZ GRZEGORZ1976POZNAŃPolska
99LEŚNIEWSKI TOMASZ1962POZNAŃPolska
100LEWANDOWSKI PAWEŁ1985CHARZYNOBIEGAJ Z WSLPolska
101LIPIEŃ MAGDALENA1979POZNAŃPolska
102LIPOŃSKI SEWERYN1990POZNAŃGAZETA WYBORCZA POZNAŃPolska
103LIS MAREK1987POZNAŃPolska
104ŁAKOMY FILIP1989POZNAŃPolska
105ŁAPAWA DARIUSZ1983POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPolska
106ŁUCZAK KRZYSZTOF1988POZNAŃKB UE POZNAŃPolska
107ŁUKASZEWSKI TOMASZ1959POZNAŃKB MANIAC POZNAŃPolska
108MAJEWSKI ADAM1986POZNAŃPolska
109MALINOWSKI MATEUSZ1973POZNAŃPolska
110MARCINIAK ARTUR1971POZNAŃPolska
111MARCINIAK MACIEJ1964POZNAŃPolska
112MARCINIAK ROMAN1976POZNAŃPolska
113MATUSZEWSKI NIKODEM1989POZNAŃWWW.KONRADMATUSZEWSKI.PLPolska
114MĄDRY TYMOTEUSZ1992POZNAŃWÓJTOWICZ TRI TEAMPolska
115MENDRALA ADAM1973POZNAŃPolska
116MICHALAK ALEKSANDRA1981POZNAŃNIGHT RUNNERSPolska
117MICHALSKI MATEUSZ1984DĄBRÓWKABIEGAJ Z WSLPolska
118MIZERSKI ŁUKASZ1990POZNAŃPolska
119MŁODAK MARCIN1986POZNANPolska
120MORYSON KRZYSZTOF1982POZNAŃPolska
121NAROŻNY MARCIN1983POZNAŃTWOJA4MAPolska
122NAROŻNY TOMASZ1989POZNAŃPolska
123NETTMANN MATEUSZ1979SIEROSŁAWPOZRUNIACYPolska
124NITA MAŁGORZATA1971POZNAŃPolska
125NOWAK GRZEGORZ PAWEŁ1989OLSZÓWKANIGHT RUNNERSPolska
126NOWAK MAREK1994POZNAŃPolska
127NOWAK MATEUSZ1984POZNAŃKIBOLE W BIEGUPolska
128NOWAK TOMASZ1980WITKOWOPKO BP / GB33BLTRPolska
129NOWICKI MARCIN1985PIŁAKPP PIŁAPolska
130NOWICKI PIOTR1978SWARZĘDZPolska
131OKSZA STRZELECKI NORBERT1976POZNANTRINERGIA / MYSPORTIQ.PLPolska
132OLEJNICZAK PAWEŁ1986ROKIETNICAPolska
133ORZECHOWSKI KRZYSZTOF1983DĄBRÓWKAKRISSORZIPolska
134PACZKOWSKI GERARD1976POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPolska
135PALUTA JAKUB1984DĄBRÓWKAPolska
136PANIENSKI PAWEŁ1967POZNAŃPolska
137PASTWA KATARZYNA1985POZNAŃPOZNANBIEGA.PLPolska
138PAWLICKI MARIUSZ1968BORÓWIECPolska
139PAWŁOWSKI ANDRZEJ1959POZNAŃDOBRUSIA TRI TEAMPolska
140PAWŁOWSKI NIKODEM1988POZNAŃDOBRUSIA TRI TEAMPolska
141PAWŁOWSKI PAWEŁ1977POZNAŃPolska
142PEISERT ALEKSANDRA1986POZNAŃBIEGOLOGIA.PLPolska
143PELEC ALBERT1986NOWA WIEŚABUS TEAMPolska
144PERTEK KAROL1985ROKIETNICAFUNDACJA RAK OFFPolska
145PETEREK ANNA1990POZNAŃBBL BIELSKO-BIAŁAPolska
146PĘKALA ŁUKASZ199272Polska
147PIECZYŃSKI BŁAŻEJ1982KOZIEGŁOWYPolska
148PIERZCHLEWICZ KRZYSZTOF1981POZNAŃPolska
149PIETRZAK SEBASTIAN1979POZNAŃPolska
150PIETRZYK AGNIESZKA1993POZNAŃPolska
151PIGUŁA PRZEMYSŁAW1977ZALASEWOPIGULA TEAMPolska
152PIŃKOWSKI TOMASZ1980POZNAŃPolska
153PIOTROWSKI ANDRZEJ1971DOBRZYCASERVICO PIŁAPolska
154PIWOWARCZYK DARIUSZ1981POZNAŃPolska
155PLUCIŃSKI RADOSŁAW1989SWARZĘDZKB MANIACPolska
156PLUSKOTA ANETA1984LINIEPolska
157POKOTYCKI DENIS1990KOSTRZYN NAD ODRĄOTOMO STPPolska
158POSADZY MAGDALENA 1983POZNANPolska
159RATAJCZAK RAJMUND1962POZNAŃPolska
160RELEWICZ MAREK1973POZNAŃPolska
161ROMANOWSKI MATEUSZ1985ŚREMOSTEOPACI.COMPolska
162ROSIK SEBASTIAN1986POZNAŃPolska
163ROSZCZAK ADAM1975POZNAŃOSWRIS POZNAŃ KRZESINY/LUXMED POZNAŃPolska
164ROZWADOWSKI RAFAŁ1973POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPolska
165ROZWADOWSKI ROBERT1975SUCHY LASDRUŻYNA SZPIKUPolska
166RUDNIK AGNIESZKA1987POZNAŃPolska
167SIEBERT DAMIAN1988POZNAŃDEMOCOPolska
168SIEBERT EWELINA1990POZNAŃPOLITECHNIKA POZNAŃSKAPolska
169SIEBERT MATEUSZ1995POZNAŃOKOŃPolska
170SIKORA ROBERT1980POZNAŃWOLNY STRZELECPolska
171SIUDA MAREK1968LUBOŃLUBOŃSKI KLUB BIEGACZAPolska
172SIWCZAK PIOTR1979POZNANPolska
173SKRZYPKOWIAK PAWEŁ197012Polska
174SPYCHAŁA SŁAWOMIR1966SAPOWICEAMATORPOLSKA
175STAWOWY JAKUB1989KROTOSZYNPolska
176STEFANIAK KRZYSZTOF1983LUBONSTEFAN TEAMPolska
177STĘCLIK PRZEMYSŁAW1979POZNAŃPolska
178STĘPIEŃ ANDRZEJ1981PLEWISKAPolska
179STRABURZYŃSKI SEBASTIAN1985POZNAŃLATAJĄCE DORSZEPolska
180SWOREK DAWID1988POZNANPolska
181SZARLIK PRZEMYSŁAW1970POZNAŃPolska
182SZCZEPAŃSKA KATARZYNA1987POZNAŃPolska
183SZCZUROWSKI MARCIN1984PLEWISKATHE CHAMPIONSPolska
184SZEWCZYK BARTOSZ1988ŚNIECISKAPolska
185SZOLEK BARTOSZ1988ŚREMPolska
186SZOLEK JAKUB1993ŚREMPolska
187SZPAKOWSKI MARCIN1982POZNANPolska
188SZTUREMSKA DOROTA1987POZNAŃPolska
189SZUSZCZYŃSKI MICHAŁ1976POZNAŃPolska
190SZYGENDA  JAROSŁAW 1972POZNAŃMARATOŃCZYK POZNAŃPolska
191ŚWIGOŃ BARTOSZ1976POZNAŃPolska
192TOMCZAK PRZEMYSŁAW1987POZNAŃNIGHT RUNNERSPolska
193TRINSCHEK JACEK1991POZNAŃREAL MADRYTPolska
194TROSZAK MARCIN1985POZNAŃPolska
195TRUŚ MARTA1987POZNAŃPolska
196TRZEPACZ GABRIELA MARYKA1993KAWĘCZYNNIGHT RUNNERSPolska
197TUBISZEWSKI MIKOŁAJ1995KCYNIAPolska
198UHURA RAFAŁ1978POZNAŃNIGHT RUNNERSPolska
199WACHOWIAK MARIUSZ1978POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPolska
200WALCZAK ROBERT1980ZIELONA GÓRAWWW.LEXPREMIUM.PLPolska
201WALEWSKI PRZEMYSŁAW1967POZNAŃPolska
202WALTER KAROL1989KOKOSZCZYNPolska
203WAWIÓRKO ANIA 1983POZNAŃFTI ACADEMYPolska
204WDOWIAK MARCIN1983POZNAŃPolska
205WEGNER STACHU1983POZNAŃPolska
206WESOŁOWSKI SZYMON1989INOWROCŁAWPolska
207WĘDRYCHOWICZ ADAM1976DOPIEWIECLINEA BIEGAPolska
208WIECZOREK FILIP 1987OWIŃSKAFTI ACADEMYPolska
209WIECZOREK  PIOTR1986OWIŃSKAFTI POZNAŃPolska
210WIŚNY FILIP1990SZAMOTUŁYPolska
211WŁODARKIEWICZ DOMINIK1974POZNAŃVEGERUNNERSPolska
212WOLNA MONIKA1976POZNAŃNIGHT RUNNERSPolska
213WOŚ PRZEMYSŁAW1973POZNAŃPolska
214WYBIERALSKA URSZULA1984POZNAŃAJRONEK TIMPolska
215ZAKRZEWSKI ROBERT1987TRZCIANKAMDS SYSTEMPolska


Zawodnicy z potwierdzona platnoscia / Confirmed payment participant
Edycja 3 - 8.02.2015- Dystans /Distance 6km
Nazwisko i imię
Surname, name
Rok urodzenia
Year of birth
Miasto
City
Klub
Team
Kraj
Country
1ALBERT ERNEST1995POZNAŃPolska
2ANDRZEJEWSKA AGATA1982POZNAŃPolska
3ARNDT-KUFEL ALINA1959LUBOŃPolska
4BADZIŃSKI ADRIAN DARIUSZ1989BUKNIEZRZESZONYPolska
5BAJER IZABELA1971POZNANPolska
6BELL DOMINIKA1991POZNAŃPolska
7BIEDNA AGNIESZKA1979ROKIETNICAPolska
8BOGUSZ ADAM1985POZNAŃCSWLĄD POZNAŃPolska
9BONDARUK PAWEŁ1989POZNAŃXTRI.PLPolska
10BRZOZOWSKA MONIKA1984KRZEPICEPolska
11BUDZISZEWSKA KATARZYNA1984SWARZĘDZPolska
12BURCHARDT FILIP1996POZNAŃPolska
13BURCHARDT PATRYK1991POZNAŃPolska
14CHLUDZIŃSKI PAWEŁ1989OBORNIKIPAWEŁ CHLUDZIŃSKIPolska
15CHOJNIAK WIESŁAW1973POZNAŃPolska
16CIEMNIAK MARZENA1969POZNAŃPolska
17CIEMNIAK RAFAL1964POZNANPolska
18CZARNECKA EWELINA 1980POZNAŃINKA & PITPolska
19DĄBROWSKI DAWID1990MUROWANA GOŚLINAPolska
20DUDKIEWICZ KATARZYNA1981POZNAŃPolska
21DZIURLA AGNIESZKA1983POZNAŃCITY ZEN_Polska
22FALTYŃSKI WŁADYSŁAW1949POZNAŃWKS GRUNWALDPolska
23GUMIENNA LENA1988LUBOŃPolska
24GZIEL KEVIN1996POZNAŃPolska
25HORNIK NATALIA1988POZNAŃGANG, BANG!Polska
26IDZIK PIOTR1989POZNAŃPolska
27JANIK EWELINA1985POZNAŃPOSNANIA TRI TEAMPolska
28JARCZYŃSKA ZUZANNA1982POZNAŃPolska
29JARONI TOMASZ1977POZNAŃHANDEXPolska
30JAROSZ TOMASZ1970POZNAŃPolska
31JERZAK DAMIAN1990POZNAŃPSJ TEAMPolska
32JURKIEWICZ JOANNA1983POZNAŃPolska
33KACZMAREK ADAM1985GOLINAPolska
34KACZMAREK DAMIAN1980POZNAŃR4L.PLPolska
35KACZMAREK JAN1947MIESZKOWICEPolska
36KACZMAREK  MATEUSZ1990POZNAŃSTICKERTEAMPolska
37KACZMAREK  ZUZANNA 19921Polska
38KANIEWSKA MONIKA`1979WĄGROWIECBIEGAJĄCY WĄGROWIECPolska
39KASPROWICZ SZYMON1970PUSZCZYKOWOPolska
40KAŹMIERCZAK ALEKSANDER1995PUSZCZYKOWOPolska
41KLAUZA MAGDALENA1972POZNANPolska
42KLEDZIK MARCIN1976BARANOWOPolska
43KOWALSKA ANIA1986PLEWISKAPolska
44KRAWCZYK MICHAŁ1988POZNAŃPolska
45KUBIAK ROKSANA1989GOLINANIGHT RUNNERSPolska
46KUCHARSKI PAWEŁ1987LUSOWOPolska
47KUZAWIŃSKI PAWEŁ1995PLEWISKANIGHT RUNNERSPolska
48KWIATOŃ MICHAŁ1990BYDGOSZCZPolska
49LENARTOWICZ STANISŁAW1960STARA ŁUBIANKAPolska
50LIPKA TOBIASZ1996POZNAŃPolska
51ŁAGOWSKA DOROTA1977POZNAŃNIGHT RUNNERSPolska
52ŁOWICKI JAKUB1990POZNAŃZRKPolska
53ŁUKASZEWSKI SZYMON1966POZNAŃKB MANIAC POZNAŃPolska
54MAJCHRZAK ANNA1980POZNAŃGRUNWALD BIEGAPolska
55MAJEWSKA MAŁGORZATA1956POZNAŃPolska
56MATUSZEWSKI KONRAD1962POZNAŃWWW.KONRADMATUSZEWSKI.PLPolska
57MAZURKIEWICZ PIOTR1985SIEKIERKI WIELKIEPolska
58MAŹWA MAKSYMILIAN1982POZNAŃPolska
59MEDIGER MAŁGORZATA1967POZNAŃPolska
60MŁYNIKOWSKI GRZEGORZ1970POZNAŃPolska
61MROZ IZABELA1982POZNANPolska
62NAJDEREK MACIEJ1982POZNAŃNIGHT RUNNERSPolska
63NOWACKI MICHAŁ1979POZNAŃPolska
64NOWAK WALDEMAR1974POZNAŃPolska
65NOWICKI MIROSŁAW1962PIŁAROSSMAN TEAM PIŁAPolska
66PACHA JÓZEF1973SWARZĘDZPolska
67PACHA MONIKA1979SWAZRĘDZPolska
68PASTWA MACIEJ1986POZNANPolska
69PAUSZEK-SUBSTYK LUCYNA1977WĄGROWIECBIEGAJĄCY WĄGROWIECPolska
70PAWELCZYK-MIEDZIAREK MONIKA1978POZNAŃPolska
71PAWLAK TOMASZ1988RYCHWAŁAZS UAM POZNAŃPolska
72PIEKARSKI MAREK1996POZNAŃPolska
73PIETEREK BARTOSZ1994KICINPolska
74POGODA JAKUB1981POZNAŃMYSZONTEAMPolska
75POLUS MARCIN1987MROWINOPolska
76PRZYBORSKI PIOTR1976POZNAŃPolska
77PRZYBYLAK AGATA1975POZNAŃPolska
78PRZYBYLAK STANISŁAW1946POZNAŃMSICS -POZNAŃPolska
79PRZYBYSZ KLAUDYNA1989POZNAŃPolska
80REKAWEK IZABELA1973POZNANPolska
81RELEWICZ MACIEJ1979POZNANPolska
82ROBASZKIEWICZ JAKUB1996KOSTRZYN WLKPPROJEKT MPolska
83RZANNY BARŁOMIEJ1990POZNAŃWILDA BIEGAPolska
84SAJNAJ JAROSŁAW1979LUBONLUVENAPolska
85SALITA LECH1960GNIEZNOALTOM GNIEZNOPolska
86SKORUPINSKI PIOTR1983POZNAŃPolska
87SKUBEL KAROLINA1984PLEWISKAPolska
88SKUPIN AGATA1987POZNAŃPolska
89SOBCZYK PATRYK1995WITKOWOPolska
90SOCHA OLA1986POZNAŃPolska
91STEFANIAK SŁAWEK1981POZNAŃWINOGRADZKA JEDNOOSOBOWA POSTAĆ BIEGOWAPolska
92SZASZNER ŁUKASZ1987SWARZĘDZPolska
93SZEMENDERA RADOMIR1996POZNAŃPolska
94TACIAK MICHAŁ1975POZNAŃNIEZRZESZONYPolska
95TARNOWSKA MAŁGORZATA1984SWARZĘDZPolska
96TATROWSKA-REWRS IZABELA1983BIEDRUSKOPolska
97TUBISZEWSKI MACIEJ1970KCYNIAPolska
98WANDEL AGNIESZKA1974POZNAŃNIGHT RUNNERS / KOBIETYBIEGAJA.PLPolska
99WASZAK DARIA1990LUBASZPolska
100WIŚNIEWSKA MARZANNA1971POZNAŃPolska
101WOJNAROWSKA KATARZYNA1986POZNAŃPolska
102WOJTKOWIAK EMILA1977POZNANPolska
103WOLFF ADAM1995KCYNIAPolska
104WOLFF KATARZYNA1996KCYNIAPolska
105WOŹNY PRZEMYSŁAW1990MICHORZEWKOBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPolska
106WYSŁUŻAL ELŻBIETA1965POZNAŃPKO BANK POLSKIPolska
107WZIĘCH PIOTR1984WĄGROWIECNIEZRZESZONYPolska
108ZAŁĘSKI KRZYSZTOF1989POZNAŃPolska
109ZAWIDZKI DARIUSZ1984POZNAŃPolska
110ZIĘBA PIOTR1968ROKIETNICANIEZRZESZONYPolska
111ŻEBROWSKI BARTOSZ1987CEREKWICAPolska
112ŻUBEREK PIOTR1971POZNAŃKB MANIAC POZNAŃPolska


Zawodnicy bez potwierdzonej wplaty
Non - confirmed payment participant
Nazwisko i imię
Surname, name
Rok urodzenia
Year of birth
Miasto
City
Klub
Team
Kraj
Country
1ADAMSKI  ROBERT1967LUBOŃDRUŻYNA SZPIKUPolska
2ALBERT ERNEST1995POZNAŃPolska
3ALBERT ERNEST1995POZNANPolska
4ALBERT ERNEST1995POZNANPolska
5ANTKOWIAK KLAUDIA19924Polska
6ANTKOWIAK KLAUDIA1992POZNAŃPolska
7ARCISZEWSKI BARTOSZ1996POZNAŃPolska
8BABIAK MIKOŁAJ1962POZNAŃBABIACZKIPolska
9BABIAK MIKOŁAJ1962POZNAŃBABIACZKIPolska
10BABICZ ARTUR1992KROSNO ODRZAŃSKIEPolska
11BAILEY  JOANNA1983POZNANCITYZEN / NO WOMAN NO TRIPolska
12BAILEY NEAL1979POZNANCITYZENWielka Brytania
13BIEDNA AGNIESZKA1979ROKIETNICAPolska
14BŁASIAK AGNIESZKA1987POZNAŃHUMPFNIKPolska
15BŁASZAK-OWOCKA MONIKA1982WRZEŚNIANIGHT RUNNERSPolska
16BOGUSZ ADAM1985POZNAŃCSWLĄD POZNAŃPolska
17BRUSS KRZYSZTOF1971ZALASEWOEURO-STYL TEAMPolska
18BURNOS-PASZCZAK ALEKSANDRA1987POZNAŃFABRYKA MATERACY HEVEA TEAMPolska
19CHLEBOSZ KAROLINA1986POZNAŃPolska
20CHLUDZIŃSKI PAWEŁ1989OBORNIKINIGHT RUNNERSPolska
21CIEŚLAK DAWID1985KOMORNIKIBIEGACZ ULICZNYPolska
22CIEŚLAK DAWID1985KOMORNIKIPolska
23CUKIER KAROL1992POZNAŃPolska
24CUKIER KAROL1992POZNAŃPolska
25CZWOJDZIŃSKI BŁAŻEJ1985POZNAŃBŁAŻEJ CZWOJDZIŃSKIPolska
26DEKIERT ARTUR1969POZNAŃMORE THAN LIFEPolska
27DEMBIŃSKI MAREK1974POZNAŃCGS W TRI TEAMPolska
28DREWS ADRIAN1992POPOWO KOSCIELNEBIEGAJĄCY WĄGROWIECPolska
29DREWS ADRIAN1992POPOWO KOSCIELNEBIEGAJĄCY WĄGROWIECPolska
30DREWS ADRIAN1992POPOWO KOSCIELNEBIEGAJĄCY WĄGROWIECPolska
31DREWS ADRIAN1992POPOWO KOSCIELNEBIEGAJĄCY WĄGROWIECPolska
32DREWS ADRIAN1992POPOWO KOSCIELNEBIEGAJĄCY WĄGROWIECPolska
33DREWS ADRIAN1992POPOWO KOSCIELNEBIEGAJĄCY WĄGROWIECPolska
34DREWS ADRIAN1992POPOWO KOSCIELNEBIEGAJĄCY WĄGROWIECPolska
35DREWS ADRIAN1992POPOWO KOSCIELNEBIEGAJĄCY WĄGROWIECPolska
36DREWS ADRIAN1992POPOWO KOSCIELNEBIEGAJĄCY WĄGROWIECPolska
37DREWS ADRIAN1992POPOWO KOSCIELNEBIEGAJĄCY WĄGROWIECPolska
38DREWS ADRIAN1992POPOWO KOSCIELNEBIEGAJĄCY WĄGROWIECPolska
39DREWS KRZYSZTOF1986POZNAŃPolska
40DROS SYLWESTER1986RUSZÓWPolska
41FIGASZEWSKI WITOLD1985OSTRÓW WLKP.AMATORSKI KLUB BIEGACZY NIEZALEŻNI.PLPolska
42FIGASZEWSKI  WITOLD 1985OSTRÓW WIELKOPOLSKIAMATORSKI KLUB BIEGACZY NIEZALEŻNI.PLPolska
43FILDEBRANDT BARBARA1982POZNAŃFTI RACING TEAMPolska
44GADOMSKI PIOTR1970CZERWONAKPolska
45GADOMSKI WŁADYSŁAW1984POZNAŃMUD GOATSPolska
46GIEŻEK KONRAD1980POZNAŃPOSNANIA TRI TEAMPolska
47GIEŻEK KONRAD1980POZNAŃPOSNANIAPolska
48GORZKOWSKI SZYMON1991POZNAŃPolska
49GOSCINIAK DARIA1986GNIEZNOPolska
50GOSCINIAK DARIA 1986GNIEZNOBIEGACZ ULICZNY 2Polska
51GZIEL KEVIN1996POZNAŃPolska
52GZYL KRZYSZTOF1975WARSZAWAPolska
53HADAM MICHAŁ 1977LUBOŃKB MANIAC POZNAŃPolska
54HETMANSKI TOMASZ 1977LESZNOPOLONIA LESZNOPolska
55HORNIK NATALIA1988POZNAŃGANG, BANG!Polska
56IZYDOREK MARCIN1977WRZEŚNIANIGHT RUNNERSPolska
57JANIK JUSTYNA1990POZNAŃPolska
58JANIK JUSTYNA1990POZNAŃPolska
59JANKOWIAK JAKUB1982KÓRNIKPolska
60JANKOWSKA  BARBARA 1975POZNAŃPolska
61JANKOWSKI DARIUSZ1992POZNAŃSURFCASTER BEACHPolska
62JARONI TOMASZ1977POZNAŃHANDEXPolska
63JĄKALSKA BARBARA1984ŚRODA WIELKOPOLSKAPolska
64JKHKJHKJH UHYKJH1993SDFSDFSDFSDFSDFkjhkjhkjh
65JURKIEWICZ PAULINA1987POZNANPolska
66JURKOWSKI RADEK1986PLEWISKAPolska
67JURKOWSKI RADEK1986PLEWISKAPolska
68KACZMAREK KLAUDIA 1996OBORNIKIPolska
69KACZMAREK KRZYSZTOF1970SWARZĘDZBEAGLE TRIATHLON TEAMPolska
70KACZMAREK KRZYSZTOF1970SWARZĘDZBEAGLE TRIATHLON TEAMPolska
71KACZMAREK MARCIN1994BORÓWIECPolska
72KACZMAREK MATEUSZ 1990POZNANSTICKER TEAMPolska
73KACZMAREK  MATEUSZ 1990POZNAŃSTICKERTEAMPolska
74KACZMAREK  MATEUSZ 1990POZNAŃSTICKERTEAMPolska
75KAFARSKA URSZULA1993POZNAŃPolska
76KAŁUŻNA ANNA 1990PLEWISKAPolska
77KARBOWIAK ANNA1983POZNAŃPolska
78KASPROWICZ SZYMON1970PUSZCZYKOWOPolska
79KAWECKA ANNA1982POZNAŃPolska
80KLAK JOANNA1983POZNAŃPolska
81KLAK JOANNA1983POZNAŃPolska
82KLAK JOANNA1983POZNAŃPolska
83KNASIECKI MARCIN1985POZNAŃVITANATURA.PLPolska
84KOLAŃSKI BARTOSZ1973POZNAŃPolska
85KOLAŃSKI BARTOSZ1973POZNAŃPolska
86KOLAŃSKI BARTOSZ1973POZNAŃPolska
87KOŁDYKA M1980POZNAŃPOZNANBIEGA.PLPolska
88KOMUŃSKI MARCIN1984ŚRODA WLKP.KS POLONIA ŚRODA WLKP.Polska
89KONIECKIEWICZ KATARZYNA1990POZNAŃPolska
90KORDEK MARIUSZ1986ŻNINŻNIŃSKI KLUB BIEGACZA 1992Polska
91KORZEŃ LESZEK1964POZNAŃNIGHT RUNNERSPolska
92KORZEŃ LESZEK1964POZNAŃPolska
93KOWALCZYK BARBARA1986POZNAŃPolska
94KOZERA ANDRZEJ1971GNIEZNO33 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGOPolska
95KOZERA ANDRZEJ1971GNIEZNOGB33BLTRPolska
96KOZŁOWSKI PAWEŁ1986SIERAKÓWPolska
97KRAWCZYL RADOSŁAW1982SZAMOTUŁYPolska
98KRYGIER PRZEMO1971POZNAŃBEAGLE RUNNERS TEAMPolska
99KUCHARSKI KRZYSZTOF1984POZNANKIBOLE W BIEGUPolska
100KUIK CEZARY1993POZNAŃKB UAM POZNAŃPolska
101KURKOWSKA DOMINIKA1979TULCEPolska
102KUTEK MICHAŁ1989POZNAŃPolska
103LATOS JANUSZ1962KOSTRZYN WLKOKOMUNAL PARTNERPolska
104LATOS JANUSZ1962KOSTRZYN WLKOKOMUNAL PARTNERPolska
105LATOS JANUSZ1962KOSTRZYNKOMUNAL PARTNERPolska
106LEHMANN ADRIAN1979SWARZĘDZTRIPolska
107LEHMANN RADOSŁAW1973SIELINKOSAMOTNY SIELINKOWIECPolska
108LEHMANN RADOSŁAW1973SIELINKOSAMOTNY SIELINKOWIECPolska
109LENARTOWICZ STANISŁAW1960STARA ŁUBIANKAPolska
110LENARTOWICZ STANISŁAW1960STARA ŁUBIANKAPolska
111LENARTOWICZ STANISŁAW1960STARA ŁUBIANKAPolska
112ŁAGOWSKA DOROTA1977POZNAŃNIGHT RUNNERSPolska
113ŁAKOMY FILIP1989POZNAŃPolska
114ŁUGOWSKI PIOTR1958POZNAŃPolska
115ŁUGOWSKI PIOTR1958POZNAŃPolska
116ŁUKASIEWICZ MICHAŁ1989DOLASZEWONIEZRZESZONYPolska
117ŁUKASZEWSKI TOMASZ1959POZNAŃKB MANIAC POZNAŃPolska
118ŁUKASZEWSKI TOMASZ1959POZNAŃKB MANIAC POZNAŃPolska
119ŁUKASZEWSKI TOMASZ1959POZNAŃKB MANIAC POZNAŃPolska
120MATAJ DAGMARA1994SZAMOTUŁYPolska
121MĄDRZAK SŁAWOMIR1974OSTRÓW WLKP.ZIAJA TEAMPolska
122MĄDRZAK SŁAWOMIR1974OSTRÓW WLKP.ZIAJA TEAMPolska
123MIELOCH ARTUR1982CHODZIEZTRIRUN & RUNEATPolska
124MŁODAK MARCIN1986POZNAŃPolska
125MYŚLAK PIOTR1990ŚWIECIESPORT ZDROWIE KONDYCJAPolska
126NOWAK GRZEGORZ PAWEŁ1989OLSZÓWKANIGHT RUNNERSPolska
127NOWAK MARCIN1992POZNAŃPolska
128NOWAK MICHAŁ1983POZNAŃPolska
129NOWAK WALDEMAR1974POZNAŃPolska
130NOWICKI MIROSŁAW1962PIŁAROSSMAN TEAM PIŁAPolska
131OGÓRKIEWICZ SYLWIA1975ŁECZYCAPolska
132OLEJNIK MIŁKA1978POZNAŃPolska
133ORZECHOWSKI KRZYSZTOF1983DĄBRÓWKAKRISSORZIPolska
134PALUTA JAKUB1984DĄBRÓWKAPolska
135PANIENSKA PAULINA 1978POZNAŃPolska
136PASTWA KATARZYNA1985POZNAŃPOZNANBIEGA.PLPolska
137PAWLAK EMILIA1993MIĘDZYRZECZPolska
138PEISERT ALEKSANDRA1986POZNAŃBIEGOLOGIA.PLPolska
139PETEREK ANNA1990POZNAŃBBL BIELSKO-BIAŁAPolska
140PETEREK ANNA1990POZNAŃBBL BIELSKO-BIAŁAPolska
141PETEREK ANNA1990POZNAŃBBL BIELSKO-BIAŁAPolska
142PETEREK ANNA1990POZNAŃBBL BIELSKO-BIAŁAPolska
143PIECHOCKI KAMIL1996MIĘDZYCHÓDPolska
144PLUSKOTA ANETA1984LINIEPolska
145PŁONKA SŁAWOMIR1974SKÓRZEWOPOSNANIA TRIATHLONPolska
146PRZYBYSZ KLAUDYNA1989POZNAŃPolska
147RADCZAK MARCIN1982POZNAŃPolska
148RAFIŃSKA ALINA1992GNIEZNOPolska
149RAKOWSKA GIZELA1984POZNAŃNORTHTEC BIKE TEAMPolska
150RAKOWSKA GIZELA1984POZNAŃNORTHTEC BIKE TEAMPolska
151RELEWICZ MAREK1973POZNAŃPolska
152RELEWICZ MAREK1973POZNAŃPolska
153ROBASZKIEWICZ JAKUB1996KOSTRZYN WIELKOPOLSKIPolska
154ROBASZKIEWICZ JAKUB1996KOSTRZYN WLKPPROJEKT MPolska
155ROBASZKIEWICZ JAKUB1996KOSTRZYN WIELKOPOLSKIPolska
156ROBASZKIEWICZ JAKUB1996KOSTRZYN WIELKOPOLSKIPolska
157RYBCZYŃSKA JULIA1988POZNAŃPolska
158SAJNAJ JAROSŁAW1979LUBONLUVENAPolska
159SAWICKA AGNIESZKA1983BYDGOSZCZPolska
160SOBCZAK BARBARA1971OBORNIKIPolska
161SOBCZAK BARBARA1971OBORNIKIPolska
162SOBCZYK PATRYK1995WITKOWOPolska
163SOCHA JAKUB1984MOSINAPolska
164SPYCHAŁA SŁAWOMIR1966SAPOWICEAMATORPolska
165SPYCHAŁA SŁAWOMIR1966SAPOWICEAMATORPolska
166SPYCHAŁA SŁAWOMIR1966SAPOWICEAMATORPolska
167SPYCHAŁA SŁAWOMIR1966SAPOWICEAMATORPolska
168SPYCHAŁA SŁAWOMIR1966SAPOWICEAMATORPolska
169SPYCHAŁA SŁAWOMIR1966SAPOWICEAMATORPolska
170STANISŁAWIAK NATALIA1988SZAMOTUŁYPolska
171STANISŁAWIAK NATALIA1988SZAMOTUŁYPolska
172STARCZEWSKA PATRYCJA1987POZNAŃKOBIETY BIEGAJĄPolska
173STEFANIAK SŁAWEK1981POZNAŃWINOGRADZKA JEDNOOSOBOWA POSTAĆ BIEGOWAPolska
174STEFANIAK SŁAWEK1981POZNAŃWINOGRADZKA JEDNOOSOBOWA POSTAĆ BIEGOWAPolska
175STEFANIAK SŁAWEK1981POZNAŃWINOGRADZKA JEDNOOSOBOWA POSTAĆ BIEGOWAPolska
176STĘCLIK PRZEMYSŁAW1979POZNAŃPolska
177STREMICH PATRYK1989POZNAŃPolska
178SZERŁOT ARKADIUSZ1988POZNAŃPolska
179SZLAK ALEKSANDRA1990POZNAŃPolska
180SZYMCZYK BEATA1980KOZIEGŁOWYPolska
181SZYMCZYK BEATA1980KOZIEGŁOWYBIEGOWE MAMYPolska
182SZYMKOWIAK WERONIKA1985POZNAŃPolska
183ŚMIGIELSKA AGNIESZKA1981POZNAŃPolska
184TACIAK MICHAŁ1975POZNAŃNIEZRZESZONYPolska
185TALMA MARCIN1991PIASKIGB WIELKOPOLSCY BIEGACZEPolska
186TERETYKA DOROTA1974KAMIONKIPolska
187TEST TEST11989POZNAŃPolska
188TOPOLEWSKI GRZEGORZ1982DĄBRÓWKAWÓJTOWICZ TRI TEAMPolska
189TRZEPACZ GABRIELA MARYKA1993KAWĘCZYNPOZNABIEGA.PLPolska
190TUBISZEWSKI MIKOŁAJ1995KCYNIAPolska
191TUROWIEC ADAM1975POZNAŃUAM TRIATHLON POZNAŃPolska
192WALASZCZYK LUCYNA1987POZNAŃPolska
193WALCZAK ROBERT1980ZIELONA GÓRAWWW.LEXPREMIUM.PLPolska
194WAWIÓRKO ANIA 1983POZNAŃFTI ACADEMYPolska
195WIDERAK RAFAŁ1975POZNAŃŚWIAT BIEGACZAPolska
196WIDERAK RAFAŁ1975POZNAŃŚWIAT BIEGACZAPolska
197WIECZOREK KATARZYNA1989PLESZEWTEAM PLESZEWPolska
198WIECZOREK KATARZYNA1989PLESZEWTEAM PLESZEWPolska
199WIECZOREK KATARZYNA1989PLESZEWTEAM PLESZEWPolska
200WIECZOREK KATARZYNA1989PLESZEWTEAM PLESZEWPolska
201WIECZORKOWSKI WŁADYSŁAW1956POZNAŃPolska