STS-TIMING.PL - LISTA STARTOWA I Półmaraton Rolkarski - Pruszcz Gdański - 2013-07-13

LISTA STARTOWA I Półmaraton Rolkarski
Pruszcz Gdański - 2013-07-13

REJESTRACJA - I Półmaraton Rolkarski

Zawodnicy z potwierdzona platnoscia
L.p. Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj Dystans Opłata
1ABRAM BOGUMIŁ1958GIŻYCKOGSŁ CZARNE PANTERYPOLSKA20kmTak
2BARTŁOCZUK ANDRZEJ1962GIZYCKOGSŁ GIŻYCKO CZARNE PANTERYPOLSKA20kmTak
3CHOMIAK MARIUSZ1969GDYNIAX-TRAINER.PLPOLSKA20kmTak
4CICHOŃ VIOLETTA1981LUBKOWOSSW MALTA POZNAŃPOLSKA20kmTak
5DUDA MARCIN1980TORUŃPOLSKA20kmTak
6DUTKIEWICZ KRZYSZTOF1967GDAŃSKRIVIERA BRZEŹNIEŃSKAPOLSKA20kmTak
7FLIS KRZYSZTOF1964PRUSZCZ GDAŃSKINOTORYCZNY AMATORPOLSKA20kmTak
8GRABOWICZ MIROSLAW1959GDANSKAMATORPOLSKA20kmTak
9KORECKI GRZEGORZ1969GIŻYCKOGIŻYCKIE STOWARZYSZENIE ŁYŻWIARSKIEPOLSKA20kmTak
10KORYCIŃSKI RAFAŁ1971GDAŃSKCARTUSIA KARTUZYPOLSKA20kmTak
11KOWALSKI PAWEŁ1975GDAŃSKASA TEAM - BIEGIEM PO ZDROWIEPOLSKA20kmTak
12KRYNICKI MACIEJ1989ZIELONA4SKATING.PL/BONT.PLPOLSKA20kmTak
13KULIK TOMASZ1973GIŻYCKOGIŻYCKIE STOWARZYSZENIE ŁYŻWIARSKIEPOLSKA20kmTak
14KUŁAKOWSKI JERZY1948GDYNIAAA, AKTYWNY AMATORPOLSKA20kmTak
15LACHOWICZ LESZEK1958GIŻYCKOGSŁCZARNE PANTERYPOLSKA20kmTak
16ŁABINOWICZ PIOTR1997GDANSKPOLSKA20kmTak
17MACIEJEWSKI MARIAN1957IŁAWAPOLSKA20kmTak
18MALISZEWSKI ZDZISŁAW1954GIZYCKOGSŁ GIŻYCKO CZARNE PANTERYPOLSKA20kmTak
19MAZUREK WIESŁAW1968GDYNIAPOLSKA20kmTak
20MAZUREK WIKTORIA2003KOSAKOWOAMATORKAPOLSKA300mTak
21MYRCIK RAFAŁ1976PRUSZCZ GDAŃSKIPOLSKA20kmTak
22OLEKSIEWICZ JUREK1951GDYNIATWISTER TRÓJMIASTOPOLSKA20kmTak
23PAJĄK DOROTA1993MOSTYPOLSKA20kmTak
24RYMER JAKUB1985BYDGOSZCZPOLSKA20kmTak
25STANKIEWICZ ANNA1960GIŻYCKOGSŁCZARNE PANTERYPOLSKA20kmTak
26SZULC MAREK1957GDYNIABULWAR GDYNIAPOLSKA20kmTak
27ZADWORNY ZBIGNIEW1957LUBKOWOSSW MALTA POZNAŃPOLSKA20kmTak
28ZGRZYWA AGNIESZKA1969GDAŃSKAMATORPOLSKA20kmTak
29ZGRZYWA MAREK2003GDAŃSKAMATORPOLSKA600mTak
30ZGRZYWA MAREK2003GDAŃSKAMATORPOLSKA300mTak
31ZIÓŁKOWSKI JULIAN1967GDANSKGDANSKI KLUB MORSOWPOLSKA20kmTak


Zawodnicy bez potwierdzonej platnosci
L.p. Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj Dystans Opłata
1ABILBAYEVA-PUSHKAR ALIYA1975GDAŃSKPOLSKA20kmBrak
2CZUCHRYTA AGNIESZKA1970ŁÓDŹPOLSKA20kmBrak
3DESKA PAWEŁ1976GDAŃSKDRUŻYNA DUŻEJ WAGIPOLSKA20kmBrak
4GAWKOWSKI WOJCIECH1968GDAŃSKPOLSKA20kmBrak
5GOŁASZEWSKI JAKUB2008GDAŃSKPOLSKA300mBrak
6GOŁECKA BOŻENA1965BYDGOSZCZROLLERBYDPOLSKA20kmBrak
7GOSS ALEKSANDRA1989KONSTANCIN- JEZIORNAZICORACING.COM/UKS ZRYWPOLSKA20kmBrak
8GRACZYK PIOTR1985SWARZĘDZSSW MALTA POZNAŃPOLSKA20kmBrak
9GUZENDA TADEUSZ1954ŻYRARDÓWSILESIA SKATINGPOLSKA20kmBrak
10HACKERT JAKUB1964CHOJNICEROLLER CHOJNICEPOLSKA20kmBrak
11HACKERT MAREK1964CHOJNICEROLLER CHOJNICEPOLSKA20kmBrak
12HEMPEL JAN1949GDYNIABULWAR GDYNIAPOLSKA20kmBrak
13HINZ ANNA1981RUMIA4FUNPOLSKA20kmBrak
14HINZ NATALIA2006RUMIAPOLSKA300mBrak
15JANKO-MIELCARSKA EWA1958WARSZAWAWSR POLSKATER ROLLERBLADEPOLSKA20kmBrak
16JARZĘBSKI HENRYK1964SMĘTOWOAMATORPOLSKA20kmBrak
17KOŁAKOWSKI MIKOŁAJ1971REDAPOLSKA20kmBrak
18KOŚCIOWSKA AGNIESZKA1984GDAŃSKPOLSKA20kmBrak
19KOWALEWSKI MIKOŁAJ1995SOPOT4SKATING.PLPOLSKA20kmBrak
20KSENIAK TOMASZ1974GDAŃSKPOLSKA20kmBrak
21LEMIESZEK ANDRZEJ1958GIZYCKOGIZYCKIE STOWARZYSZENIE LYZWIARSKIEPOLSKA20kmBrak
22LEMMLE KRZYSZTOF1971GDAŃSKDRYŻYNA DUŻEJ WAGIPOLSKA20kmBrak
23ŁUCEK ŁUCJA1972GDAŃSKPOLSKA20kmBrak
24MARCZAK BARBARA1986SWARZĘDZSSW MALTA POZNAŃPOLSKA20kmBrak
25MATCZAK BASIA1983WISLINKA4SKATING.PLPOLSKA20kmBrak
26NAJDA CEZARY1977MALBORKPOLSKA20kmBrak
27NAJDA MIRA2005GDAŃSKPOLSKA300mBrak
28NAJDA MIRA2005GDAŃSKPOLSKA600mBrak
29NIESPODZINSKA AGATA1991TCZEWPOLSKA20kmBrak
30OBRĘBSKI ROBERT1977GDAŃSKDRUŻYNA DUŻEJ WAGIPOLSKA20kmBrak
31PAWELEC MIROSŁAW1983GDAŃSKTEAM ZICORACING.COMPOLSKA20kmBrak
32PAWŁOWSKI JACEK1965GDYNIABULWAR GDYNIAPOLSKA20kmBrak
33POGORZELEC MICHAŁ1968GDAŃSKPOLSKA20kmBrak
34POGORZELSKA MAŁGORZATA1979GDYNIAPOLSKA20kmBrak
35POTYLICKI KRZYSZTOF1965GDAŃSKPOLSKA20kmBrak
36ROGIEWICZ SYLWIA1979SOPOT4SKATING/XTRAINERPOLSKA20kmBrak
37RUMINSKA JOANNA1971REDAMORSY GDYŃSKIEPOLSKA20kmBrak
38SACZUK WOJCIECH1966GDAŃSKVILLAPORTOWA.PLPOLSKA20kmBrak
39SADOWSKI MICHAŁ1986GDAŃSKPOLSKA20kmBrak
40SEELIEB ELŻBIETA1983GDAŃSKROLL4LIFE ROLLERBLADEPOLSKA20kmBrak
41SKOCZEK ANNA1968GDAŃSKPOLSKA20kmBrak
42SŁAWIŃSKA HANNA1968GDAŃSKAMATORPOLSKA20kmBrak
43SŁOWIK ARKADIUSZ1960KRUKLANKIGSŁ "CZARNE PANTERY"POLSKA20kmBrak
44SZCZEPAŃSKI ADAM1991GDAŃSKPOLSKA20kmBrak
45SZELAK MIROSŁAW1979PRUSZCZ GDANSKIPOLSKA20kmBrak
46SZUBKA PAWEŁ1988SZCZECINEKUKS GIM DWÓJKA TOMASZÓW LUBELSKIPOLSKA20kmBrak
47SZUMAŁA MAŁGORZATA1975GDAŃSKPOLSKA20kmBrak
48SZUMLAS ANNA1981POŁCHOWOAMATORPOLSKA20kmBrak
49TARKOWSKA DAGMARA1975GDYNIA4SKATING-XTRAINER TEAMPOLSKA20kmBrak
50WATOLA KRZYSZTOF1984BYDGOSZCZPOLSKA20kmBrak
51WILLER MARIOLA1970GDAŃSKAMATORKAPOLSKA20kmBrak
52WILLER ZBIGNIEW1969GDAŃSKAMATORPOLSKA20kmBrak
53WYSOCKI MAKSYMILIAN2002JUSZKOWOPOLSKA300mBrak
54ZAJĄCZKOWSKA BEATA1963GIŻYCKOGIŻYCKIE STOWARZYSZENIE ŁYŻWIARSKIEPOLSKA20kmBrak
55ZGRZYWA IZABELA1993GDAŃSKAMATORPOLSKA20kmBrak
56ŻMUDZIŃSKI ANDRZEJ1948GDAŃSKAMATORPOLSKA20kmBrak