STS-TIMING.PL - LISTA STARTOWA VI Metropolia Bydgoszcz Maraton MTB - Bydgoszcz - 2014-05-31

LISTA STARTOWA VI Metropolia Bydgoszcz Maraton MTB
Bydgoszcz - 2014-05-31

REJESTRACJA - VI Metropolia Bydgoszcz Maraton MTB

Zawodnicy z potwierdzona platnoscia (dystans 55km)
Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj Dystans Rozmiar
koszulki
Klasyfikacja
drużynowa
Opłata
20STALMIERSKI PIOTR1964BYDGOSZCZROWEROWABRZOZA.PLPolska55kmSrowerowabrzozaTak
21STRZAŁKA KRZYSZTOF1977BYDGOSZCZPolska55kmMTak
22NOWAK MACIEJ1985BYDGOSZCZPolska55kmLTak
23DYMEK SŁAWOMIR1984BYDGOSZCZPolska55kmMTak
24ZIELIŃSKI RADOSŁAW1986BYDGOSZCZPolska55kmXLTak
25MILER TOMASZ1992BYDGOSZCZPolska55kmMTak
26WŁODARSKI ADRIAN1988NASIELSKPolska55kmMTak
28SZKUTA JAREK1983BYDGOSZCZ100% WITAMINY CPolska55kmL100% witaminy CTak
29TECLAW CZESŁAW1960BYDGOSZCZROWERTOUR.COMPolska55kmMTak
30HOLICZKO MIROSŁAW1966BYDGOSZCZJW 1515 BYDGOSZCZPolska55kmXLJw 1515 BydgoszczTak
31ŻYCZIŃSKI MICHAŁ1987BYDGOSZCZELPRAM.PLPolska55kmLTak
32PIOTROWSKI KRZYSZTOF1981BYDGOSZCZPolska55kmMTak
33GÓRA PAWEŁ1976CHEŁMNOPolska55kmSTak
34GROCHOWSKI JAKUB1986MROCZAJW 1515 BYDGOSZCZPolska55kmMJW 1515 BYDGOSZCZTak
35KUREK DARIUSZ1967BYDGOSZCZROWEROWABRZOZAPolska55kmMTak
36LUTOBORSKI ADAM1969BYDGOSZCZRAWEROWABRZOZAPolska55kmMRAWEROWABRZOZATak
39LICA SZYMON1990BYDGOSZCZROWEROWA BRZOZAPolska55kmSTak
40LICA KRZYSZTOF1962BYDGOSZCZSISU-OWB TEAM. Polska55kmMTak
41AFELT JAROSŁAW1982BYDGOSZCZJW 1515 BYDGOSZCZPolska55kmLJW 1515 BYDGOSZCZTak
42BRODA DARIUSZ1975BYDGOSZCZPolska55kmMTak
43GOZIMIRSKI ANDRZEJ1954BYDGOSZCZROWEROWA BRZOZAPolska55kmLRowerowa BrzozaTak
44WALECKI MICHAŁ1986GRUDZIĄDZJW 1515 BYDGOSZCZPolska55kmXLJW 1515 BYDGOSZCZTak
45LUTOSTAŃSKI PAWEŁ1980BYDGOSZCZPolska55kmXLTak
46BANICKI MARCIN1983INOWROCŁAWPolska55kmMTak
47SEKRECKI ADAM1970BYDGOSZCZAMSPORTS.PLPolska55kmXLTak
48ŻUREK SŁAWOMIR1981BYDGOSZCZPolska55kmXLTak
49MATUSZEWSKI ROBERT1972BYDGOSZCZFRANCUSKI KOLARZ PIDONEPolska55kmLTak
50LASOTA KRZYSZTOF1954TORUNCARBON TEAMPolska55kmLTak
51BORUCKI MATEUSZ1989BYDGOSZCZPolska55kmXLTak
52PROŚCIŃSKI JAROSŁAW1971BYDGOSZCZSPORT SERWIS T.MIKLAS BYDGOSZCZPolska55kmLSport Serwis T.Miklas BydgoszczTak
53NOWACZEWSKI SZYMON1992NAKŁO NAD NOTECIĄMTBPOTULICE-TEAMPolska55kmMMTBPotulice-TeamTak
54SMOLIŃSKI ARTUR1976BYDGOSZCZSPORT SERWIS T.MIKLAS BYDGOSZCZPolska55kmSSPORT SERWIS T.MIKLAS BYDGOSZCZTak
56WITOŃSKI BARTOSZ1993BYDGOSZCZPolska55kmLRowerTourTak
57TRZPIS ŁUKASZ1984BYDGOSZCZPolska55kmMJW 1515 BYDGOSZCZTak
58ZUPA WOJCIECH1962BYDGOSZCZSISU-OWB TEAM.Polska55kmLROWEROWA BRZOZATak
59BOGAJEWSKI BARTŁOMIEJ198185-790JW 1515 BYDGOSZCZPolska55kmXLJW 1515 BYDGOSZCZTak
61TARASIŃSKI MARTIN1991BYDGOSZCZPolska55kmMTak
64IWASZKO ŁUKASZ1979BYDGOSZCZBIKEBOYS.PLPolska55kmLBIKEBOYS.PLTak
65PICHÓRZ KAMILA1983BYDGOSZCZCTBIKE.PLPolska55kmSCTbike.plTak
66KOWALEWSKI WOJCIECH1968BYDGOSZCZPolska55kmLTak
67MORTEK NORBERT1975GNIEZNOPolska55kmLTak
68SZTURO RAFAŁ1977LUBICZTTC BULL RACING TEAMPolska55kmSTTC BULL RACING TEAMTak
69DOLECKI TOMASZ1975TORUŃFUNBIKE TORUŃPolska55kmLTak
70JURCZAK PIOTR1987GRUDZIĄDZAZS WSG BYDGOSZCZPolska55kmMAZS WSG BydgoszczTak
71JURCZAK PAWEŁ1987GRUDZIĄDZAZS WSG BYDGOSZCZPolska55kmMAZS WSG BydgoszczTak
72FAC MARCIN1984BYDGOSZCZJW 1515 BYDGOSZCZPolska55kmLJW 1515 BYDGOSZCZTak
73ZIELIŃSKI PAWEŁ1979BYDGOSZCZZAWISZAPolska55kmXLTak
74SZYPERSKI MARCIN1974BYDGOSZCZCTBIKE.PLPolska55kmMCTbikeTak
75CICHOWICZ  MICHAŁ 1996BYDGOSZCZMKS EMDEKPolska55kmLMKS EmdekTak
76WELC TOMASZ1978BYDGOSZCZPolska55kmMTak
79KOPER MICHAŁ1987BYDGOSZCZCTBIKE.PLPolska55kmMCTbike.plTak
80BOKIEJ DARIUSZ1963BYDGOSZCZPolska55kmLTak
81KOZŁOWSKI JERZY1954SZUBINSISU-OWB TEAMPolska55kmLSISU-OWB teamTak
82SOPOLIŃSKI KAROL1972ŻNINSISU-OWB TEAMPolska55kmLSISU-OWB teamTak
84MASTALERZ ADAM1979BARCINSISU-OWB TEAMPolska55kmMSISU-OWB teamTak
85CHUDZYŃSKI KAROL1971SZUBINSISU-OWB TEAMPolska55kmLSISU-OWB teamTak
87SZMOŃ MIROSŁAW1950BYDGOSZCZNIEZRZESZONYPolska55kmMTak
88PIOTRASZEWSKI JERZY1957BYDGOSZCZNIEZRZESZONYPolska55kmLTak
89LESZCZYŃSKI KAZIMIERZ1950BYDGOSZCZNIEZRZESZONYPolska55kmMTak
90INSZCZAK PRZEMYSŁAW1985BYDGOSZCZPolska55kmL55kmTak
91WEBER MAREK1979GRUDZIADZMTB GRUDZIĄDZPolska55kmMTak
93FEDEC ANDRZEJ1974ŻNINPolska55kmLTak
94KASIERSKI PRZEMYSŁAW 1981BYDGOSZCZPolska55kmMTak
95STACHECKI RADOSŁAW1987BYDGOSZCZCTBIKEPolska55kmLCTbikeTak
96BARTOSZEWICZ MACIEJ1989BYDGOSZCZPolska55kmXLTak
97LEBIODA TOMASZ1985BYDGOSZCZNIEZRZESZONYPolska55kmLTak
98DOPYTAŁA JAREK1972LIPKAPolska55kmLTak
99LEWANDOWSKI MARCIN1979BYDGOSZCZPolska55kmLTak
100RYMER TOMASZ1985BYDGOSZCZPolska55kmXLTak
102WEŁNITZ PIOTR1978POZNAŃPolska55kmXLTak
103PRZYBYŁ DAMIAN1989BYDGOSZCZPolska55kmLTak
104BRZEZIŃSKI HUBERT1979BYDGOSZCZPolska55kmXLTak
105SAGANOWSKI MARCIN1979NOWA WIEŚ WIELKAPolska55kmLTak
106JECHNA PATRYK1991BYDGOSZCZPolska55kmLTak
107SKIBA ROMAN1968NAKŁO N. NOT.Polska55kmXLTak
108KLINIEWSKI MACIEJ1995BYDGOSZCZROWEROWA BRZOZAPolska55kmMRowerowa BrzozaTak
109BARAŃSKI PRZEMYSŁAW1984BYDGOSZCZROWEROWA BRZOZAPolska55kmMRowerowa BrzozaTak
110STAWICKI ŁUKASZ1978BYDGOSZCZPolska55kmLTak
111MIKITA JAROSŁAW1970BYDGOSZCZGÓRZYSKOWSKIE BŁYSKAWICEPolska55kmMTak
112BARAN BRUNON1967BRZOZABRZOZA BIEGAPolska55kmXLBrzoza BiegaTak
113IDZIKOWSKI MARIUSZ1974BYDGOSZCZBIKEBOYS CADMARIO TEAM. Polska55kmXLBIKE BOYS CADMARIO TEAMTak
114WONIAKOWSKI CZESŁAW1958BYDGOSZCZPolska55kmXLTak
115DANA PRZEMYSLAW1973GRUDZIADZAZS WSGPolska55kmLTak
116PIĄTKOWSKI DAMIAN1992BYDGOSZCZPolska55kmMTak
117BIELIŃSKI BOGUMIŁ1980BYDGOSZCZPolska55kmMTak
118SMUCZYŃSKI WOJCIECH1988BYDGOSZCZPolska55kmMTak
119OLSZEWSKI PIOTR1988SAMOSTRZELPolska55kmXLTak
121KLAIN ZBIGNIEW1960BYDGOSZCZKLAN KLAINÓWPolska55kmXLTak
122DOBROWOLSKI WOJCIECH1958BYDGOSZCZPolska55kmMTak
123MAĆKOWIAK MAREK1977SOLEC KUJAWSKIULTRA77Polska55kmLTak
124FALKOWSKI MICHAŁ1977MALBORKPolska55kmLTak
126ŁUKASZEWSKI MIROSŁAW1959BYDGOSZCZSFORA NAKIELSKAPolska55kmMTak
127GACKOWSKI JAROSŁAW1973BYDGOSZCZIRON TEAM BYDGOSZCZPolska55kmMTak
128CHLEBOSZ SŁAWOMIR1976SOLEC KUJAWSKIPolska55kmMTak
129OLSZEWSKI ADAM 1971GDYNIAPolska55kmSTak
130SZMYT ARTUR1982BYDGOSZCZPolska55kmMTak
131NADOLSKI BARTOSZ1997GOLUB-DOBRZYŃPolska55kmXLTak
132SZOPA KRZYSZTOF1986INOWROCŁAWPolska55kmLTak
133NAPOLSKI WOJCIECH1985GOLUB-DOBRZYŃPolska55kmMTak
134GARBIEC MIROSŁAW1957BYDGOSZCZPolska55kmLTak
135WÓJCIK JANUSZ1968ŚWIECIEŚKKG-ŚWIECKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGOPolska55kmXLTak
136OSMAŁEK BARTŁOMIEJ1995BYDGOSZCZBIKEBOYS.PLPolska55kmMBIKEBOYS.PLTak
137CIEŚLUK PIOTR1978SOLEC KUJAWSKISOLEC BIKERSPolska55kmXLTak
138SOBOLEWSKI SŁAWOMIR1978BYDGOSZCZPolska55kmLTak
139CZUK MAREK1953TORUŃNIEZRZESZONYPolska55kmSTak
140WIERZBOWSKI KRZYSZTOF1979BYDGOSZCZPolska55kmMTak
142JURCZYK ARTUR1971BYDGOSZCZBBR ZBN BYDGOSZCZPolska55kmLTak
143BAUMGART ADAM1970BYDGOSZCZROWEROWABRZOZAPolska55kmMRowerowabrzozaTak
144KORDUS MARIUSZ1980SOLEC KUJAWSKIPolska55kmLTak
146SZYMANDERA PAWEŁ 1998INOWROCŁAW-Polska55kmMTak
147CHRZANOWSKI WOJCIECH1993GDYNIAPolska55kmMTak
148LEWANDOWSKI MATEUSZ1987ŚCIBORZEACTIVEXTREMEPolska55kmSactivextremeTak
149MOZGAŁA PIOTR1982BYDGOSZCZPolska55kmLTak
152BINIAKOWSKI JANUSZ1977BYDGOSZCZPolska55kmLTak
153KUŁAKOWSKI BARTOSZ1991TORUŃSZUKAM KLUBUPolska55kmMTak
154HOFFMANN ARKADIUSZ1977BYDGOSZCZPolska55kmLTak
155CIEŚLIŃSKI RAFAŁ1987CZERSKPolska55kmLTak
156NOWACKA MAŁGORZATA1988BYDGOSZCZROWERTOUR.COMPolska55kmMrowertour.comTak
157PACHCIAREK RAFAŁ1984BIAŁE BŁOTAPolska55kmLTak
158PACHCIAREK KAROLINA1987BIAŁE BŁOTAPolska55kmSTak
159OLSZEWSKI PATRYK1983BYDGOSZCZPolska55kmXLTak
160KOŹBIAŁ MARCIN1985BYDGOSZCZPolska55kmLTak
161BRZOZOWSKI MARCIN1989BRZOZAPolska55kmLTak
163CZAJKOWSKI BARTOSZ1991BYDGOSZCZPolska55kmXLTak
164PYSZORA IRENEUSZ1968GRUDZIĄDZCYKLO KWIDZYNPolska55kmLTak
165JANCZARSKI MAKS1976GDAŃSKPolska55kmLTak
166JANCZARSKA MARZENA1975GDAŃSKPolska55kmSTak
167JOACHIMIAK DARIUSZ1989BYDGOSZCZPolska55kmMTak
168TRUSZKOWSKI MARIUSZ1991GDAŃSKCTBIKE.PL TEAMPolska55kmLCTbike.pl TeamTak
169STADNICKA KASIA1982BYDGOSZCZPRL BMXPolska55kmMPRL BMXTak
170DEPTUŁA KRZYSZTOF1977GDAŃSKPolska55kmLTak
171WAŚKIEWICZ JAROSŁAW1980GDAŃSKSRALPE POLSKAPolska55kmMSRALPE POLSKATak
172SADOWSKI RAFAŁ1982BYDGOSZCZNIEZRZESZONYPolska55kmXLTak
173MIELCAREK EWA1990POZNAŃEUROBIKE KACZMAREK ELECTRICPolska55kmSTak
174BRZOZOWSKI JAROSŁAW1964BRZOZAPolska55kmSTak
175FARION PAWEŁ1987BYDGOSZCZORŁÓW RACING TEAMPolska55kmSTak
176RÓŻAŃSKI MICHAL1991GDAŃSKBCT GDYNIAPolska55kmMTak
177DZIEDZIC GRZEGORZ1986GRUDZIĄDZPolska55kmLTak
178TORZEWSKI JACEK1974BYDGOSZCZAMSPORTS.PLPolska55kmLTak
179LASSAK BARTOSZ1976STRZELCE GÓRNECHŁOPAKI TO MY.Polska55kmXLChłopaki to my.Tak
180GACKOWSKA JOANNA1975BRZOZAROWEROWA BRZOZAPolska55kmSRowerowa BrzozaTak
181JAŃCZAK WIESŁAW1963BYDGOSZCZPolska55kmLTak
182CIECHACKI ROBERT1974GDAŃSKASE TEAMPolska55kmMASE TEAMTak
183KACPRZAK MARCIN1990GOLUB-DOBRZYNPolska55kmMTak
184ŁYSEK KATARZYNA1984GDAŃSKOLD SCHOOL MTB GDAŃSKPolska55kmSTak
185SUŚ ARKADIUSZ1976BYDGOSZCZBYDZIA POWER BIKE TEAMPolska55kmMBydzia Power Bike TeamTak
186KANIECKI MIKOŁAJ1992BYDGOSZCZROWEROWABRZOZAPolska55kmXLrowerowabrzozaTak
187PYJOS MARCIN1980BYDGOSZCZBYDZIA POWER BIKE TEAMPolska55kmLBydzia Power Bike TeamTak
188OCHENDAL MACIEJ1980BYDGOSZCZBYDZIA POWER BIKE TEAMPolska55kmMBydzia Power Bike TeamTak
189KRAKOWSKI JACEK 1979BYDGOSZCZNIE MAM SIŁYPolska55kmLTak
190CZAJKA MICHAŁ1983SOLEC KUJAWSKICTBIKE.PL TEAMPolska55kmLCTBIKE.PL TEAMTak
191WYŻLIC MICHAŁ1981LUBAWABDC RETRO MTB TEAMPolska55kmMBDC RETRO MTB TeamTak
192MANTYCKI PAWEŁ1979BYDGOSZCZBIKEBOYS.PLPolska55kmMBIKEBOYS.PLTak
193PEPLIŃSKI MAREK1969BYDGOSZCZPolska55kmLTak
194NAJDROWSKI RAFAŁ1973GRUDZIĄDZ NOWA WIEŚMTB GRUDZIĄDZPolska55kmMTak
195MAJSZAK KRZYSZTOF1974TORUŃTTC JADEPolska55kmMTTC JADETak
196GOŁEMBKA DARIUSZ1960TORUŃ TTC BULL RACING TEAMPolska55kmM TTC Bull Racing TeamTak
197MYSZKOWSKI JAN1958WAŁCZWKTR WAŁCZPolska55kmMTak
198KAZANIECKI PIOTR1977KOWALEWO POMORSKIETTC BULL RACING TEAMPolska55kmLTTC BULL RACING TEAMTak
199NIEDZWIEDZ WOJCIECH 1976KORONOWOPolska55kmXLTak
200RAUS RYSZARD1963KORONOWOPolska55kmXLTak


Zawodnicy z potwierdzona platnoscia (dystans 30km)
Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj Dystans Rozmiar
koszulki
Klasyfikacja
drużynowa
Opłata
303PAŁASZYŃSKI JACEK1979LIPNOPolska30kmMTak
304JULKOWSKI PIOTR1979SILNOPolska30kmLTak
305ZIÓŁKOWSKI KRYSTIAN1977BYDGOSZCZPolska30kmLTak
306DĄBROWSKI ADAM1978BYDGOSZCZPolska30kmSTak
307BEDNAREK TOMASZ1970BYDGOSZCZPolska30kmXXLTak
309WIŚNIEWSKI ZBIGNIEW1966OLIMPINROWEROWA BRZOZAPolska30kmXLTak
310TREIDER TOMASZ1972BYDGOSZCZPolska30kmXLTak
311WILMAŃSKI ROBERT1976LIPNOPolska30kmXXLTak
312CIERESZKO PAWEŁ 1979NAKŁO NAD NOTECIĄPolska30kmMTak
313SZCZERBA MACIEJ1972NIEMCZBIKEBOYSPolska30kmXLTak
314MOJSIEWICZ ANDRZEJ1982BYDGOSZCZPolska30kmXLTak
315ARENDT KRYSTIAN1979SICIENKOPolska30kmLTak
316JANCZAREK MICHAŁ1989BYDGOSZCZPolska30kmMTak
318BRZOZOWSKI ALEKSANDER1962BYDGOSZCZBKTR "GRYF"POLSKA30kmMTak
319KARWASZ ADAM1972PRUSZCZROWEROWA BRZOZAPolska30kmXLTak
320SONNENFELD ŁUKASZ1984GRUDZIĄDZCYKLO KWIDZYNPolska30kmXLTak
321SZKUTNIK ZBIGNIEW1978BYDGOSZCZPolska30kmLTak
322KARASEK CEZARY1971TORUŃPolska30kmXLTak
327KRÓLAK ANDRZEJ1966BYDGOSZCZPolska30kmXLTak
328CIEŚLIK TOMASZ1980RUMIAFLYING BIKERSPolska30kmLTak
329URBANOWICZ DARIUSZ1964BIAŁE BŁOTAPolska30kmLTak
330SZATTEN DAWID1983BYDGOSZCZPolska30kmMTak
331GMEREK RADOSŁAW1971BYDGOSZCZPolska30kmLTak
332KANIA BARTOSZ1996ŻNINPolska30kmLTak
333LEWANDOWSKI SŁAWOMIR1978LIPNOPolska30kmSTak
334GOŁATA MACIEJ1976BIAŁE BŁOTAACTI-SPORTPolska30kmLTak
335CHWALISZEWSKI TOMASZ 1976BRZOZADĘBY OSIELSKOPolska30kmLTak
336KANIA DARIUSZ1969ŻNINPolska30kmLTak
338WITKOWSKI PIOTR1995BYDGOSZCZPolska30kmMTak
341PIOTRZKIEWICZ DARIUSZ1972LUBICZMTB TEAM LUBICZPolska30kmMTak
342KRZESZOWSKI SEBASTIAN1980KARTUZYGAZUNOPolska30kmXLTak
343KONKEL BARTOSZ1986BYDGOSZCZPolska30kmXLTak
344KOŻUCHOWSKA KATARZYNA1967BYDGOSZCZPolska30kmSTak
345BISKUPIAK - LOKS BARBARA1977NOWA WIEŚ WIELKAPolska30kmMTak
346POCHOWSKI ROBERT1982BYDGOSZCZPolska30kmSTak
347LISIECKA ELŻBIETA1958BYDGOSZCZ-Polska30kmSTak
348SAGANOWSKI ROMAN1954BYDGOSZCZPolska30kmLTak
349LEKTARSKI KRZYSZTOF1957POZNAŃPolska30kmXLTak
351KIECA ANDRZEJ1967BYDGOSZCZPolska30kmLTak
352KITKOWSKI MACIEJ1971OSIELSKOPolska30kmLTak
353OWCZAREK DAMIAN1988UNIEJÓWGOGGLE PRO ACTIVE EYEWEARPolska30kmMTak
354DOBRZYŃSKI MACIEJ1979BYDGOSZCZMKS SP63Polska30kmXLTak
357KACZMARCZYK HANNA1984BYDGOSZCZOSP BRZOZAPolska30kmSTak
358TACZKOWSKI MAREK1961BYDGOSZCZPolska30kmXLTak
359BOCHEŃSKI ŁUKASZ1994BRZOZAOSP BRZOZAPolska30kmLTak
360GLASNER RAFAŁ1976BYDGOSZCZPolska30kmLTak
361ZUPA KATARZYNA1999BYDGOSZCZROWEROWA BRZOZAPolska30kmMTak
362ŁUKASZEWSKI BARTOSZ1990BYDGOSZCZSFORA NAKIELSKAPolska30kmSTak
363RUBACH SZYMON1993BRZOZAOSP BRZOZAPolska30kmXLTak
364RUBACH MARIUSZ1991BRZOZAOSP BRZOZAPolska30kmLTak
365MATUSIK WALDEMAR1977KORONOWOKORONOWOPolska30kmMTak
366WOJCIECHOWSKI MICHAŁ1983BYDGOSZCZPolska30kmLTak
369IGNASZAK ROBERT1972ŚWIECIEPolska30kmXLTak
370IGNASZAK MICHAŁ1996ŚWIECIEPolska30kmXLTak
371PIESCZEK JAROSLAW1976TORUŃ5 O'CLOCK OFF ROAD TEAMPolska30kmXLTak
373SANDOMIERZ SŁAWOMIR1973KORONOWOPolska30kmLTak
374MARKOWSKI ROBERT1968TERESPOL POMORSKIPolska30kmXLTak
375DZIĘGIELEWSKA GRAŻYNA1960TORUŃPolska30kmMTak
376JAGIELSKI JACEK1973ŚWIECIEPolska30kmLTak
378SZABŁOWSKI JERZY 1948BYDGOSZCZROWEROWA BRZOZAPolska30kmXLRowerowa BrzozaTak
379JAŃCZAK KRZYSZTOF1974BYDGOSZCZFITSERWIS MTB TEAMPolska30kmXLFitserwis MTB TEAMTak
380KNAPIK PIOTR1971BYDGOSZCZPolska30kmMTak
381IGNATOWSKI MARIUSZ1980BYDGOSZCZPolska30kmLTak
382SKONIECZKA MATEUSZ1992BYDGOSZCZPolska30kmMTak
383RADKIEWICZ EUGENIUSZ1972LIPNIKIPolska30kmMTak
384RADKIEWICZ WIKTOR1998LIPNIKIPolska30kmSTak
385STACHOWIAK BARTOSZ1988ZAMOŚĆPolska30kmMTak
386BETHKE SŁAWOMIR 1989BYDGOSZCZPolska30kmLTak
387SZAFRAŃSKI GRZEGORZ1977BYDGOSZCZPolska30kmLTak
388WITKOWSKI SŁAWOMIR1971ŚWIECIEPolska30kmMTak
389RYBAK MARIUSZ1970YDGOSZCZPolska30kmMTak
390BORDON KRZYSZTOF1979MUROWANIECROWEROWA BRZOZAPolska30kmLTak
393KUROWSKI KAMIL1985BYDGOSZCZHTBPolska30kmXLTak
394JANUSZEWSKI MICHAŁ1986ZAMOŚĆPolska30kmLTak
395HOFFMANN WŁODZIMIERZ1947BYDGOSZCZKS.ROMET.BYDGOSZCZPolska30kmXLTak
396WITKOWSKI PAWEŁ1971BYDGOSZCZPolska30kmMTak
397KRUCZKOWSKI PIOTR1965BYDGOSZCZTREK KRYSPORTPolska30kmLTrek KrysportTak
398GAPSKI JAREK1975NIEMCZPolska30kmXLTak
399BRZOZOWSKA JUSTYNA1993BYDGOSZCZPolska30kmMTak
400CHOJNACKI KRZYSZTOF1968BYDGOSZCZBPS MTB BYDGOSZCZPolska30kmMTak
401TARGOWSKI MARCIN1982BYDGOSZCZMKS 63Polska30kmLTak
402RAMBOWICZ ANDRZEJ1972BYDGOSZCZROWEROWA BRZOZAPolska30kmLTak
403GIZELA MICHAŁ1980KARTUZYKASZUB TEAMPolska30kmMTak
404MŁYŃSKA ALICJA1987GDAŃSKPRO MED GDAŃSKPolska30kmSTak
407DAWIDOWICZ MACIEJ197886-061BRZOZA BIEGAPolska30kmMTak
408ZAJĄKAŁA ADAM1976CZARNOWOADIX TEAMPolska30kmXLTak
409BOŁKA SZYMON1987ZAMOŚĆPolska30kmLTak
410WIŚNIEWSKI MIKOŁAJ1998BRZOZA - OLIMPINROWEROWA BRZOZAPolska30kmMTak
411KASPRZAK WOJCIECH1977BYDGOSZCZPolska30kmXLTak
412LIGMAN KATARZYNA1967ŚWIECIEPolska30kmSTak
413LIGMAN TOMASZ1967ŚWIECIEPolska30kmMTak
414LEŚNIEWSKI MIROSŁAW1989BRZOZA BYDGOSKAPolska30kmSTak
415EMMERT KRZYSZTOF1972ŚWIECIEPolska30kmLTak
416TARGOWSKA MALGORZATA1984BYDGOSZCZMKS 63Polska30kmSTak
417EMMERT MATEUSZ1998ŚWIECIEPolska30kmSTak
418MICHALIK ŁUKASZ1980BRZOZAROWEROWA BRZOZAPolska30kmLTak
419JÓŹWIAK MAREK1964BORÓWNOROWEROWA BRZOZAPolska30kmLTak
420PARUCKI ZBIGNIEW1958BYDGOSZCZPolska30kmLTak
421PILECKI GUSTAW1946BYDGOSZCZROWEROWA BRZOZAPolska30kmMTak
422MARKLIK GRAŻYNA1969BYDGOSZCZPolska30kmSTak
423BUDZYŃSKI WITOLD1980BYDGOSZCZPolska30kmMTak
424TORZEWSKI SEBASTIAN1996BYDGOSZCZSPORTOWABYDGOSZCZ.PLPolska30kmMTak
425ORNOWSKI MARCIN1976BYDGOSZCZROWEROWA BRZOZAPolska30kmXLTak
426BIŃCZAK ARKADIUSZ1978KWIDZYNCYKLO KWIDZYNPolska30kmSTak
427WIŚNIEWSKI MAREK1960BYDGOSZCZUM BYDGOSZCZPolska30kmLTak
428WIERZEWSKI TOMASZ1972BYDGOSZCZUM BYDGOSZCZPolska30kmXLTak
429KOŚCIELAK MACIEJ1978BYDGOSZCZODDZIAŁ ŻANDARMERII W BYDGOSZCZYPolska30kmXLTak
430OSIŃSKI ADAM1972BYDGOSZCZPolska30kmXLTak
431RYBCZYŃSKI TOMASZ1986BRZOZAROWEROWA BRZOZAPolska30kmXLTak
432PEDZIŃSKI ALEKSANDER1960NAKŁO N.NOTECIĄPolska30kmLTak
433KUCZUR SZYMON1985MROCZAPolska30kmLTak
434ZUBANIAK MAREK1986BRZOZAPolska30kmSTak
435ŁOWIGUS ADAM1986BYDGOSZCZROWERTOUR.COMPolska30kmLTak
436PAJOR ALICJA 1970TORUŃFUNBIKE TORUŃPolska30kmSTak
437OLESIŃSKA ELZBIETA 1970TORUŃPolska30kmSTak
438JEKEL MARCIN1979BYDGOSZCZBIKEBOYSPolska30kmLTak




Zawodnicy bez potwierdzonej platnosci
L.p. Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj Dystans Rozmiar
koszulki
Klasyfikacja
drużynowa
Opłata
1ANDRYSIAK DANIEL1991BYDGOSZCZPolska55kmLBrak
2BALCEREK MATEUSZ1986BYDGOSZCZPolska30kmLBrak
3BASZYŃSKI ADAM1990ZAMOŚĆPolska30kmMBrak
4BĄCZKOWSKI MACIEJ1978BYDGOSZCZSISU-OWB TEAMPolska55kmMSISU-OWB teamBrak
5BĄCZKOWSKI MICHAŁ1982KORONOWOSISU-OWB TEAMPolska55kmMSISU-OWB teamBrak
6BIEDRZYCKI ROMAN1967KWIDZYNCYKLO KWIDZYNPolska30kmXLBrak
7BŁASZCZYK BARTOSZ1989POZNAŃPolska30kmSBrak
8BŁASZCZYK BARTOSZ1989POZNAŃPolska30kmMBrak
9BORKOWSKI ROBERT1975RAKOWIECCYKLO KWIDZYNPolska30kmLBrak
10BUCZAK PRZEMEK1983KROBIATTC BULL RACING TEAMPolska55kmLTTC BULL RACING TEAMBrak
11BUDZIAK ARTUR1976BYDGOSZCZPolska55kmMBrak
12CHOJNACKI PIOTR1974OLIMPINPolska55kmLBrak
13CHUDZYŃSKI JERZY1947SZUBINSISU-OWB TEAMPolska30kmLSISU-OWB teamBrak
14CHUDZYŃSKI JERZY1947SZUBINSISU-OWB TEAMPolska30kmLSISU-OWB teamBrak
15CYLKOWSKI SEBASTIAN1980GDAŃSKASE TEAMPolska55kmLASE TEAMBrak
16CYRTA PAWEŁ1989FORDONKK TEAMPolska55kmMKK TeamBrak
17CZERWIŃSKI PAWEŁ1983BYDGOSZCZPolska55kmMBrak
18DAWIDOWSKI ADAM1985BYTÓWMLKS BASZTA BYTÓWPolska55kmMMLKS Baszta BytówBrak
19DIETRICH LESŁAW1941SZUBINSISU-OWB TEAMPolska55kmXLSISU-OWB teamBrak
20DITRICH JACEK1966SZUBINSISU-OWB TEAMPolska55kmLSISU-OWB teamBrak
21DOBAK JERZY1958MUROWANA GOŚLINAPolska30kmMBrak
22DONAJ ADAM1978PATEREKPolska30kmLBrak
23DORSCH DARIUSZ1972BYDGOSZCZBEZPolska30kmLBrak
24DUDZIŃSKA MIROSŁAWA1962BIAŁE BŁOTAPolska55kmMBrak
25DUDZIŃSKI JACEK1967BIAŁE BŁOTAPolska55kmXLBrak
26FAUSEK MARCIN1976TORUŃTTC BULL RACING TEAMPolska55kmMTTC BULL RACING TEAMBrak
27FAUSEK MARCIN1976TORUŃTTC BULL RACING TEAMPolska55kmMBrak
28FRANCZAK RAFAŁ1975BYDGOSZCZHAPPY RENTPolska55kmLBrak
29GACKA RAFAŁ1976SICIENKOLUPUS TEAMPolska55kmXLBrak
30GACKOWSKI PATRYK1981BYDGOSZCZPolska30kmLBrak
31GAJEWSKI MARCIN1983GRUDZIĄDZPolska55kmMBrak
32GAWIŃSKI MICHAŁ1975BYDGOSZCZFITSERWIS MTB TEAMPolska55kmMFitserwis MTB TEAMBrak
33GĄSIOROWSKI LESZEK1964GDAŃSKPolska55kmLBrak
34GĄSIOROWSKI MICHAŁ1981BYDGOSZCZSISU-OWB TEAMPolska55kmMSISU-OWB teamBrak
35GOŁEMBKA DARIUSZ1960TORUŃBULL RACING TEAMPolska55kmMBull Racing TeamBrak
36GOZIMIRSKI ANDRZEJ1954BYDGOSZCZROWEROWA BRZOZAPolska30kmLBrak
37GÓRECKI ŁUKASZ1985BYDGOSZCZPolska55kmXLBrak
38GRABOWSKI KACPER1988BARCINPolska30kmXLBrak
39GROCHOWSKA HANNA1990WIĘCBORKFLYING BIKERSPolska55kmSFlying BikersBrak
40GRZEMPA ALEKSANDER1989MĄKOWARSKOPolska30kmXLBrak
41HAŁAJCZAK MAGDALENA1979POZNAŃPolska55kmSBrak
42HEIDRICH TADEUSZ1951ŚWIECIEŚKKG - ŚWIECIEPolska55kmMŚKKG - ŚwiecieBrak
43IGNASZAK  KACPER 1998ŚWIECIEPolska30kmMBrak
44JANKOWIAK KRZYSZTOF1995GDAŃSKASE TEAMPolska55kmMASE TeamBrak
45JASIENIECKI WIESŁAW1961TORUŃCTT CARBON TORUŃPolska55kmXLBrak
46JASKÓLSKI RAFAŁ1974GNIEWPolska30kmLBrak
47JASKULSKI PATRYK1987BYDGOSZCZFORDONPolska55kmLBrak
48JECHNA PATRYK1991BYDGOSZCZPolska55kmLBrak
49JUNKA KAROL1991BYDGOSZCZPolska55kmXLBrak
50KALINOWSKI SŁAWOMIR1981BYDGOSZCZPolska55kmMBrak
51KANIEWSKI ADAM1976BRZOZA BYDGOSKABRAKPolska55kmXLBrak
52KANIEWSKI ADAM1976BRZOZA BYDGOSKABRAKPolska55kmXLBrak
53KANIEWSKI ANDRZEJ1950BYDGOSZCZPolska55kmXLBrak
54KANONICZAK KRZYSZTOF1963POZNAŃJAKPOL SYSTEMY ALARMOWEPolska55kmLBrak
55KARNOWSKI KAROL1981POZNAŃPolska55kmXLBrak
56KASPEROWICZ JACEK1977BYDGOSZCZJW 1515Polska55kmMJW 1515Brak
57KĘSKRAWIEC DARIUSZ1966TRYSZCZYNPolska30kmLBrak
58KLINIEWSKI MACIEJ 1995BYDGOSZCZROWEROWA BRZOZAPolska55kmMŚKKG-ŚWIECKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGOBrak
59KLUNDER KAMIL1990BYDGOSZCZPolska55kmMBrak
60KMIEĆ KAROLINA1983BYDGOSZCZBIKE PULS SPINPolska30kmSBrak
61KOBZIAKOWSKI KLAUDIUSZ1989BYDGOSZCZBYDZIA POWER BIKE TEAMPolska55kmLBydzia Power Bike TeamBrak
62KOKOSZA ROBERT1976BYDGOSZCZPolska30kmMBrak
63KOMOROWSKI ANDRZEJ1972INOWROCŁAWPolska55kmLBrak
64KOSMOWSKI PAWEL1968OBORNIKIDT 4 YOUPolska55kmLBrak
65KOWALSKI DARIUSZ1990TORUŃPolska30kmXLBrak
66KRUCZKOWSKI JAKUB1997BYDGOSZCZPolska55kmLBrak
67KUCHARSKI SŁAWEK1978NAKŁO NAD NOTECIĄMTB POTULICE TEAMPolska30kmLBrak
68KUCZMARSKI ŁUKASZ1987TORUŃSTS TIMINGPolska30kmSSTSBrak
69KUŹBA GRZEGORZ1980BYDGOSZCZPolska30kmLBrak
70LASSAK BARTOSZ1976BYDGOSZCZPolska30kmLBrak
71LEWANDOWSKI ROMUALD1963 POZNANZAMOTNIKPolska55kmLsamotnikBrak
72ŁOBODA KAROL1984BYDGOSZCZPolska55kmMBrak
73ŁOBODA MICHAŁ1977BYDGOSZCZPolska30kmLBrak
74ŁOBODA PIOTR1979BYDGOSZCZJW1515Polska55kmXLBrak
75MAJSZAK KRZYSZTOF1974TORUŃTTC BULL RACING TEAMPolska55kmMTTC BULL RACING TEAMBrak
76MANISZEWSKI PAWEŁ1979RATAJEBOLI MNIE KOLANOPolska30kmXLBrak
77MAZALON ANDRZEJ1978LASKOWICEPolska55kmXLBrak
78MĘTEL-SAGANOWSKA MONIKA 1980NOWA WIEŚ WIELKAPolska30kmSBrak
79MICHALSKI ARTUR1978ŁOCHOWOPolska30kmLBrak
80MIECZKOWSKI DAWID1983MAŁA NIESZAWKAATOS BYDGOSZCZ MTB TEAMPolska55kmXXLATOS Bydgoszcz MTB TeamBrak
81MIGOWSKI ŁUKASZ1985PIECHCINPolska55kmMBrak
82MILEWSKI PAWEŁ1991OLSZTYNPolska55kmMBrak
83MISIASZEK LESZEK1987TORUŃPolska30kmSBrak
84MISIASZEK LESZEK1987TORUŃPolska30kmSBrak
85MRÓZ KRZYSZTOF1976KWIDZYNCTBIKE.PL MTB TEAMPolska55kmLBrak
86NAWROCKI ADAM 1975PRZYŁĘKIPolska55kmXLBrak
87NIEDZIELSKI EUGENIUSZ1953POZNAŃPolska55kmLBrak
88NITKA ŁUKASZ1982POTULICEPolska55kmXLBrak
89OCHMAŃSKI PAWEŁ1979WAŁCZPolska30kmLBrak
90OCHMAŃSKI PAWEŁ1979WAŁCZPolska55kmLBrak
91OLENDER TOMASZ1995LUBAWALKK ZIEMIA LUBAWSKAPolska55kmSLKK Ziemia LubawskaBrak
92OSENKOWSKI ADAM1969TORUŃMEGALIA TOUŃPolska55kmXLBrak
93OSIŃSKI ADAM1972BYDGOSZCZPolska30kmXLBrak
94PARUCKI PAWEŁ1989BYDGOSZCZPolska30kmMBrak
95PARUCKI ZBIGNIEW1958BYDGOSZCZPolska55kmLBrak
96PATERKA KAROLINA1985BYDGOSZCZPolska55kmSBrak
97PIASECKA STANISŁAW1981KWIDZYNCYRKLO KWIDZYNPolska30kmMBrak
98PIEKARSKI MAREK1971BYDGOSZCZSISU TEAM - KURKUMA BYDGOSZCZPolska55kmMBrak
99PODGÓRECZNY KONRAD1997PRUSZCZKLUB SPORTÓW WODNYCH BYDGOSZCZ-BRDYUJŚCIPolska30kmMBrak
100PYRZANOWSKI DAWID1978BYDGOSZCZPolska55kmLBrak
101PYRZANOWSKI DAWID1978BYDGOSZCZPolska55kmLBrak
102RACHOWSKI ROBERT1984STRZELNOACTIVEXTREMEPolska55kmSactivextremeBrak
103RACHOWSKI ROBERT1984STRZELNOACTIVEXTREMEPolska30kmSBrak
104RADZIKOWSKI PRZEMYSŁAW1969BYDGOSZCZPolska55kmXLBrak
105ROMANOWSKI MATEUSZ1992STARE POLEAUTO-LANDPolska55kmMBrak
106RYBSKI MACIEJ1974CZERNIKOWO-Polska55kmLBrak
107RYBSKI MACIEJ1974CZERNIKOWO-Polska55kmLBrak
108RYCHEL KRZYSZTOF1975ŻOŁĘDOWOPolska30kmLBrak
109SINIŁO MAREK1983TUCHOLAMW SOFT BŁYSKAWICA TUCHOLAPolska55kmLBrak
110SKIERKOWSKI TOMASZ1982KWIDZYNCYKLO KWIDZYNPolska30kmLBrak
111SKOTNICKI DARIUSZ1973BYDGOSZCZBRAKPolska55kmXLBrak
112SOBIERAJ KRZYSZTOF1963GŁOGOWOTTC JADE TORUŃPolska55kmSTTC JADE ToruńBrak
113SOPOLIŃSKI WOJCIECH1967BYDGOSZCZPolska55kmMBrak
114STADNICKI JAKUB1980BYDGOSZCZPRL BMXPolska55kmLBrak
115STĘPCZYNSKI PIOTR1979BYDGOSZCZPolska30kmLBrak
116SUCHOMSKI MARCIN1978SULNOWOŚKKG - ŚWIECKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGOPolska55kmMŚKKG - Świecki Klub Kolarstwa GórskiegoBrak
117SUCHOMSKI MARCIN1978SULNOWOŚKKG - ŚWIECKI KLUB KOLARSTWA GÓRSKIEGOPolska55kmMŚKKG - Świecki Klub Kolarstwa GórskiegoBrak
118ŚWIRKOWICZ ANIA1979GDYNIAASE TEAMPolska55kmSASE TeamBrak
119TARGOWSKA MALGORZATA1984BYDGOSZCZMKS 63Polska30kmSBrak
120TUNIEWICZ TOMASZ1972PASŁĘKTEAM MUSTANGPolska55kmMteam MustangBrak
121TYSZECKI KRZYSZTOF1970PASLĘKMUSTANG TEAM PASLEKPolska55kmLBrak
122UGOREK MIROSLAW1981BYDGOSZCZPolska30kmLBrak
123URBANOWICZ PIOTR1973PRABUTYPRABUCKIE CENTRUM KULTURY I SPORTUPolska55kmMBrak
124WALECKI MICHAŁ1986GRUDZIĄDZJW 1515 BYDGOSZCZPolska55kmXLJW 1515 BYDGOSZCZBrak
125WALKOWIAK TOMASZ1979BYDGOSZCZPolska30kmMBrak
126WEBER EMANUEL1975TORUŃFUNBIKE-CYCLOHOLICS-CENTRUM ROWEROWEPolska55kmLBrak
127WESOŁOWSKI JACEK1969BYDGOSZCZPolska30kmXLBrak
128WESOŁOWSKI JACEK1969BYDGOSZCZPolska30kmXLBrak
129WIŚNICKI PATRYCJUSZ1978BYDGOSZCZPolska30kmSBrak
130WIŚNIEWSKI PRZEMYSŁAW1993TORUŃTTC BULL RACING TEAMPolska55kmMTTC BULL RACING TEAMBrak
131WIŚNIEWSKI ZBIGNIEW1966BRZOZAROWEROWA BRZOZAPolska30kmLRowerowa BrzozaBrak
132WŁODARSKI TOMASZ1981KORONOWOPolska55kmMBrak
133WOŁOSZYN KAZIMIERZ1957BYDGOSZCZROWEROWA BRZOZAPolska30kmLBrak
134ZARZYCKI WOJCIECH1981GDAŃSKAPTEKA GEMINIPolska30kmSBrak
135ZWIERZYŃSKI PRZEMYSŁAW1981BYDGOSZCZBDK BYDGOSZCZPolska55kmLBrak