STS-TIMING.PL - LISTA STARTOWA III JANCZEWSKA DZIESIĄTKA(10KM) O MIECZ KASZTELANA SANTOCKIEGO ORAZ MARSZ NORDIC WALKING (5KM) - Janczewo - 2016-06-26

LISTA STARTOWA III JANCZEWSKA DZIESIĄTKA(10KM) O MIECZ KASZTELANA SANTOCKIEGO ORAZ MARSZ NORDIC WALKING (5KM)
Janczewo - 2016-06-26

REJESTRACJA - III JANCZEWSKA DZIESIĄTKA(10KM) O MIECZ KASZTELANA SANTOCKIEGO ORAZ MARSZ NORDIC WALKING (5KM)


Zawodnicy z potwierdzona platnoscia - Bieg
L.p. Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj Opłata
1BANDUR GRZEGORZ1988POZNAŃKB MANIAC POZNAŃPolskaTak
2BARANOWSKI TOMASZ1973GORZÓW WLKP.PolskaTak
3BARTOSIK MACIEJ1986BARLINEKISKRA LUTÓWKOPolskaTak
4BARYCZKO DAMIAN1992CZECHÓWPolskaTak
5BEREZOWSKI JANUSZ1979SANTOKPolskaTak
6BORDUNA ŁUKASZ1978DREZDENKOFSD RUN DREZDENKOPolskaTak
7BRUDNICKI KRZYSZTOF1978GORZÓW WIELKOPOLSKIBIEGACZE DO ŻABKIPolskaTak
8BRZOZOWSKI ARTUR1972GORZÓW WLKPPolskaTak
9CEJBA JAN1976GORZÓW WLKPUNBREKABLE / VTQPolskaTak
10CETNAR ZBIGNIEW1945GORZÓW WLKPPolskaTak
11CHWALENCKI MARCIN1984GORZÓW WLKP.FORMA NA PLUSPolskaTak
12CIERACH AGNIESZKA1983GORZÓW WLKP.:)PolskaTak
13CZYRNIAŃSKI JAROSŁAW1979STRZELCE KRAJPolskaTak
14DŁUBEK GRZEGORZ1968GORZÓW WLKP.PolskaTak
15DOBROWOLSKA IWONA1971DOBIEGNIEWZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEWPolskaTak
16DOBROWOLSKI GRZEGORZ1969DOBIEGNIEWZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEWPolskaTak
17DROZD LECH1953GORZÓW WLKP.PolskaTak
18DUBIEL JOANNA1981GORZÓWPolskaTak
19DUDZIAK ŁUKASZ1981GORZÓW WIELKOPOSKIPolskaTak
20DUNAL MATEUSZ1986GORZÓW WLKP.PolskaTak
21DUNAL TOMASZ1990GORZÓW WLKP.PolskaTak
22DYGAS PRZEMYSŁAW1974GORZÓW WLKP.PolskaTak
23DZIETCZYK KAMIL1983MANOWOAKTYWNE CHOSZCZNOPolskaTak
24FRĄCZKIEWICZ-SĄGAJŁŁO WOJCIECH1963SANTOKBBL GORZÓW WLKP.PolskaTak
25GAIK MATEUSZ1995BRZOZOWIECPolskaTak
26GAJDA FRANCISZEK1966GORZÓW WLKP.PolskaTak
27GALANT  MAGDALENA 1981DREZDENKOTIGANA TEAMPolskaTak
28GALANT  PRZEMYSŁAW 1979DREZDENKOTIGANA TEAMPolskaTak
29GAŁKA JOLANTA1980GORZÓW WLKP.PolskaTak
30GAŁKA JOLANTA1980GORZÓW WLKP.PolskaTak
31GAWDZIŃSKI ŁUKASZ198166-431PolskaTak
32GLUZ MARIKA1991SKWIERZYNA:)PolskaTak
33GOŹDZICKA AGNIESZKA1974STRZELCE KRAJEŃSKIEPolskaTak
34GÓRCZYŃSKA BOGUSIA1983POZNAŃSTR POZNAŃPolskaTak
35GÓRCZYŃSKI PAWEŁ1981POZNAŃSTR POZNAŃPolskaTak
36GÓRNICKI RAFAŁ1978DREZDENKOSMURFIT KAPPA ADVENTURE TEAMPolskaTak
37GRABEK MACIEJ1992WYSOKAAZS-AWF GORZÓW WLKP.PolskaTak
38GRYZ KAZIMIERZ1972SULĘCINBUKOVIAPolskaTak
39GRZYB PATRYK1990GORZÓW WIELKOPOLSKIPolskaTak
40HALLA MAŁGORZATA1977GORZÓWPolskaTak
41HULEWICZ MICHAŁ1988GORZÓW WIELKOPOLSKICENTRUM BIEGACZA GORZÓWPolskaTak
42JANCZEWSKI LESZEK1973KŁODAWAPolskaTak
43JANICKA ELZBIETA1973SANTOKBBLPolskaTak
44JANICKI KRZYSZTOF1970GORZÓW WLKP.PolskaTak
45JELENIEWSKA BARABARA1981GORZÓW WLKP.PolskaTak
46JONASZ KASIA1991GORZOW WIELKOPOLSKIPolskaTak
47KARSKI PAWEŁ1978GORZÓW WIELKOPOLSKIPolskaTak
48KAŹMIERAK KAMIL1983GORZÓW WLKPPolskaTak
49KLEPCZUK ANDRZEJ1962JANCZEWOPolskaTak
50KLEPCZUK DOMINIKA1989POZNAŃPolskaTak
51KŁYSZ MAURYCY1986PRZYPROSTYNIAPolskaTak
52KONIECZNY MARCIN1981MIĘDZYRZECZPolskaTak
53KOPEĆ BOGDAN1970GORZÓW WLKPPolskaTak
54KOWALCZYK BŁAŻEJ1980GORZÓWPolskaTak
55KOWALILCKA-SZYMCZAK DAGMARA1976SANTOKPolskaTak
56KOZŁOWSKA MONIKA1985LIPKI WIELKIEPolskaTak
57KOZŁOWSKI PIOTR1986LIPKI WIELKIEPolskaTak
58KRASOWSKI DAWID1992SANTOCKOPolskaTak
59KRZYŻAŃSKI DANIEL1979WOLSZTYNPolskaTak
60KUPISZ JOANNA1982GORZÓW WLKP.BBL GORZÓW WLKP.PolskaTak
61LISEK JOLANTA1988SANTOCKOPolskaTak
62ŁANGOWSKI MATEUSZ1976GORZOW WLKP.PolskaTak
63ŁOBOCKI LESZEK1981GORZÓWPolskaTak
64MAJŁOWSKA IRENA1953GORZÓW WLKP.PolskaTak
65MAJŁOWSKI ALEKSANDER1950GORZÓW WLKP.PolskaTak
66MAJZLIK PIOTR1982DREZDENKOSALON FRYZJERSKI STYLPOLSKATak
67MASEWICZ GRZEGORZ1980GORZÓW WLKP.KB ZOFANNA GORZÓW WLKP.PolskaTak
68MASŁOWSKI MARCIN1976GORZÓW WLKPPolskaTak
69MĄDRY BARTŁOMIEJ1978GORZÓW WLKP.BIEGACZE DO ŻABKIPolskaTak
70MĄDRZAK BOGUMIŁ1954RUDNICAKOSMOS RUDNICAPolskaTak
71MICHALAK KRZYSZTOF1976SANTOKUNBREAKABLEPolskaTak
72MICHALIK  ANDRZEJ1964GORZÓWBBL GORZOWPolskaTak
73MOLSKA MAŁGORZATA1968KŁODAWABBL GORZÓWPolskaTak
74MUCHA ROBERT1969DREZDENKOPolskaTak
75MYSZKOWSKI MICHAŁ1983JANCZEWOJANCZEWSKA10PolskaTak
76OKONEK KAZIMIERZ1949GORZÓW WLKPPolskaTak
77OKONEK IZABELA1971GORZÓW WLKPPolskaTak
78PENSIEK BARTOSZ1987GORZÓW WLKP.FSD RUN DREZDENKOPolskaTak
79PIERZAK ALEKSANDRA1983CHOSZCZNOAKTYWNE CHOSZCZNOPolskaTak
80PIETEK MICHAŁ1994JANCZEWOPolskaTak
81PIETEK MARIUSZ1973JANCZEWOONNINENPolskaTak
82PIETRANIS MAGDA1985GORZÓW WLKP.PolskaTak
83PIETROŃCZYK KRZYSZTOF1970SKWIERZYNAPolskaTak
84PODSADA EDYTA1978GORZÓW WLKPPolskaTak
85POPADOWSKA BEATA1974GORZOWPolskaTak
86ROSZAK BARTŁOMIEJ 1977BLEDZEWPolskaTak
87ROSZAK SANDRA1991DOBIEGNIEWZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEWPolskaTak
88RUSIN KAMIL1987BRZOZOWIECPolskaTak
89SAWICKI MATEUSZ1989SKWIERZYNAGDY NIE CHODZĘ TO ZAPIERDA....PolskaTak
90SKROCKI ADAM1962STRZELCE KRAJEŃSKIEPolskaTak
91SOLAREK PRZEMYSLAW1991GORZOW WIELKOPOLSKIDZIKIE DZIKI GORZOWPolskaTak
92STAŃCZYK KAZIMIERZ1966LIPKI WIELKIEPolskaTak
93STRYCHANIN HONORATA1974GORZÓW WIELKOPOLSKIPolskaTak
94STRYCHANIN GRZEGORZ1973WAWRÓWPolskaTak
95SURDACKI PAWEŁ1985GORZÓW WIELKOPOLSKIPolskaTak
96SZCZESNY PAWEL1987GORZOW WLKP.PolskaTak
97SZEWCZYK ANNA1990DREZDENKOPolskaTak
98SZYDEŁKO JANUSZ1971GORZÓWPolskaTak
99ŚLUSARCZYK MARZENA1992LIPKI WIELKIEWROCLAW MARATON TEAMPolskaTak
100ŚWIĄTKOWSKA JOANNA1985GORZÓW WLKP.PolskaTak
101TELATŃSKA SYLWIA1977CHOSZCZNOAKTYWNE CHOSZCZNOPolskaTak
102TERPIŁOWSKI ŁUCJAN195866-400 GORZÓW WLKP.PolskaTak
103TROJANOWSKI TOMASZ1990DOBIEGNIEWZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEWPolskaTak
104TRZOSEK KRZYSZTOF1980GORZÓW WLKP.PolskaTak
105WAWRZYNIUK  MARIUSZ1979SKWIERZYNAPolskaTak
106WEBER KRYSTIAN1980ŻARYPZPN / MEPolskaTak
107WESOŁOWSKI KAROL1980SANTOCKOBBL GORZÓWPolskaTak
108WOJTYSIAK ADAM1969GORZÓW WLKP.KOLARZE GORZÓWPolskaTak
109WOSZCZYK SEBASTIAN1975MIEDZYRZECZPolskaTak
110ZABAGŁO LESZEK1966GORZÓW WIELKOPOLSKIGORZOWSKIE BIEGANIE CZWARTKOWEPolskaTak
111ZAJĄCZKOWSKI PIOTR1972GORZÓW WLKP.SYBERIAN HUSKY TEAMPolskaTak
112ZAPART KRZYSZTOF1992STARE POLICHNOPolskaTak
113ZATORSKI DARIUSZ1970DREZDENKOSALON FRYZJERSKI STYLPOLSKATak
114ZBOROWSKI DARIUSZ1966LIPKI WIELKIEPolskaTak
115ZIMNY SARA1997STRZELCE KRAJEŃSKIEBRAKPolskaTak
116ZIMOŃCZYK BOGUSŁAW1963SKWIERZYNAPolskaTak
117ŻMIJA LILIANA1990STRZELCE KRAJEŃSKIESTRZELCE KRAJ.PolskaTak
118ŻYTKOWSKI JAKUB1975GORZÓW WIELKOPOLSKIPolskaTak



Zawodnicy z potwierdzona platnoscia - Nordic Walking
L.p. Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj Opłata
1ADAMSKA DOROTA1985GORZÓW WLKP.PolskaTak
2ADAMSKA MONIKA1989GORZÓW WLKP.PolskaTak
3ANDRUSZAK MAGDALENA1974STRZELCE KRAJEŃSKIEFORMA NA PLUSPolskaTak
4BORDUNA EMILIA1980DREZDENKOFSD RUN DREZDENKOPolskaTak
5BRZEZIŃSKA  ANITA1983BRZOZOWIECPolskaTak
6CHABERKO AGNIESZKA1971STRZELCE KRAJ.FORMA NA PLUSPolskaTak
7CHWALENCKA BOŻENA1958STRZELCE KRAJ.FORMA NA PLUSPolskaTak
8CIERACH BARBARA1961GORZÓW WLKP.:)PolskaTak
9DUBIEL JANUSZ1965KRZYŻ WIELKOPOLSKIKB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKIPolskaTak
10GAJEWSKI EUGENIUSZ1957GORZÓW WIELKOPOLSKIKS METRACO POLKOWICEPolskaTak
11HIRNIAK ANNA1959JANCZEWOPolskaTak
12JAKUBOWSKA SYLWIA1973SANTOKPolskaTak
13JURKIEWICZ EWELINA1987BRZOZOWIECPolskaTak
14KALUPA AGNIESZKA1976CHOSZCZNOAKTYWNI CHOSZCZNOPolskaTak
15KARPIŃSKA HELENA 1991GORZÓW WLKPPolskaTak
16KEMPA ALINA1962STRZELCE KRAJFORMA NA PLUSPolskaTak
17KOSTUR BOŻENA1966SZCZECINPolskaTak
18KOSTUR JACEK1962SZCZECINPolskaTak
19KOWAL BEATA1973DREZDENKOPolskaTak
20KUBIAK-WOLNA MAŁGORZATA1976MIERZYNPolskaTak
21ŁUŹNIAK BARBARA1978GORZÓW WIELKOPOLSKIPolskaTak
22MASEWICZ AGNIESZKA1980GORZÓW WLKP.KB ZOFANNA GORZÓW WLKP.PolskaTak
23MĄDRZAK DOROTA 1960RUDNICAKOSMOS RUDNICAPolskaTak
24MYSZKOWSKA WANDA1956JANCZEWOPolskaTak
25OLBIŃSKA WIOLETTA1975JANCZEWOAKTYWNE CHOSZCZNOPolskaTak
26PIELASA  JOANNA1975SANTOKPolskaTak
27PODGÓRSKA JUSTYNA1988GORZÓW WLKPFORMA NA PLUSPolskaTak
28RYDZYŃSKA MARTA1986GORZÓW WIELKOPOLSKIPolskaTak
29RYSTAŁ IWONA1964KŁODAWAPolskaTak
30SĘKOWSKA NATALIA1988GORZÓW WLKPFORMA NA PLUSPolskaTak
31SIEKACZ KATARZYNA1976CHOSZCZNOAKTYWNE CHOSZCZNOPolskaTak
32STANEK KATARZYNA1980JANCZEWOPolskaTak
33STAŃCZYK MAŁGORZATA1970LIPKI WIELKIEPolskaTak
34STASIAK IWONA19582PolskaTak
35TERLINSKA AGNIESZKA 1976GRALEWOPolskaTak
36TORZ BARBARA1950SWARZĘDZPolskaTak
37TORZ WOJCIECH1946SWARZĘDZPolskaTak
38WESOLOWSKA ANNA1978GORZÓW WIELKOPOLSKIPolskaTak
39WOLNA MICHALINA1998MIERZYNPolskaTak
40WOLNY WOJCIECH1966MIERZYNPolskaTak
41WRÓBEL BEATA1974GORZÓW WLKP.PolskaTak
42ZBOROWSKA AGNIESZKA1973LIPKI WIELKIEPolskaTak
43ZWIERZCHOWSKA MARIA1953SANTOKPolskaTak




Zawodnicy bez potwierdzonej platnosci
L.p. Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj Opłata Dystans
1AMPUŁA AGNIESZKA1980GORZÓW WIELKOPOLSKIPolskaBraknw
2AMPUŁA PAWEŁ1979GORZÓW WIELKOPOLSKIPolskaBrakbieg
3BORDUNA ŁUKASZ1978DREZDENKOFSD RUN DREZDENKOPolskaBrakbieg
4BRUDNICKI KRZYSZTOF1978GORZÓW WLKP.PolskaBrakbieg
5BRZEZIŃSKA ANITA1983BRZOZOWIECPolskaBraknw
6BUĆKOWSKA MARIA1982DREZDENKOPolskaBrakbieg
7CHILCZUK PAWEL1973GORZÓW WLKP.PAOBU TEAMPolskaBrakbieg
8CZYRNIAŃSKI JAROSŁAW1979STRZELCE KRAJPolskaBrakbieg
9DAWISKIBA ARTUR1976DREZDENKOFSD RUNPolskaBrakbieg
10DOBROWOLSKA IWONA1971DOBIEGNIEWZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEWPolskaBrakbieg
11DUNAL  MATEUSZ 1986GORZÓW WLKPPolskaBrakbieg
12DZIAŁEK CZESŁAW1974SANTOKGORZOWSKIE BIEGANIE CZWARTKOWEPolskaBrakbieg
13GAJDOSZ MAREK1977STRZELCE KRAJ.PolskaBrakbieg
14GAJDOSZ PIOTR1996STRZELCE KRAJ.PolskaBrakbieg
15GAJDOSZ WOJCIECH1989STRZELCE KRAJ.PolskaBrakbieg
16GLUZ MARIKA1991SKWIERZYNAPolskaBrakbieg
17GRODZKI IRENEUSZ 1972GORZÓW WLKP.PolskaBraknw
18GRUSZEWSKI MARIUSZ1975DREZDENKOPolskaBrakbieg
19GRYZ KAZIMIERZ1972SULĘCINBUKOVIAPolskaBrakbieg
20HALLA MAŁGORZATA1977GORZÓWPolskaBrakbieg
21JANICKI KRZYSZTOF1970GORZÓW WLKP.PolskaBrakbieg
22JELENIEWSKA  BARBARA1981GORZÓW WIELKOPOLSKIPolskaBrakbieg
23KANTOWSKA KATARZYNA1984GORZÓW WLKP.PolskaBrakbieg
24KĘCIK KAROL1988KOWALÓWPolskaBrakbieg
25KLEIST KRYSTYNA1948GORZÓW WLKPPolskaBraknw
26KLEIST MARIAN1946GORZÓW WLKPPolskaBraknw
27KLEIST TOMEK1971KŁODAWAPolskaBrakbieg
28KOBYDECKA KLAUDIA1991KOSTRZYN NAD ODRĄKOSTRZYNSKI KLUB BIEGACZAPolskaBrakbieg
29KORCZYC GRZEGORZ1982GORZÓW WIELKOPOLSKIDZDIETAPolskaBrakbieg
30KORCZYC GRZEGORZ1982GORZÓW WIELKOPOLSKIDZDIETAPolskaBrakbieg
31KORZENIEWSKI JAROSŁAW1975GORZÓW WIELKOPOLSKIPolskaBrakbieg
32KSIĘŻAK PIOTR1977GORZÓW WLKP.PolskaBrakbieg
33KUBIAK-WOLNA MAŁGORZATA1976MIERZYNPolskaBraknw
34KULESZA ANETA1975BOGDANIECPolskaBraknw
35LIBELT AGATA1979GORZÓW WIELKOPOLSKIPolskaBrakbieg
36LISOWSKA ROMANA 1961GORZÓW WLKPBIEGAM BO LUBIĘPolskaBrakbieg
37LIŚKIEWICZ AGNIESZKA1973STRZELCE KRAJEŃSKIEFORMA NA PLUSPolskaBraknw
38LIŚKIEWICZ AGNIESZKA1973STRZELCE KRAJEŃSKIEFORMA NA PLUSPolskaBraknw
39ŁAGOWSKI PAWEŁ1987SKWIERZYNA35.DR OPPolskaBrakbieg
40MACIASZEK ANNA1976WAWRÓWPolskaBraknw
41MACIASZEK ANNA1976WAWRÓWPolskaBraknw
42MACYGON KATARZYNA1977KŁODAWAPolskaBrakbieg
43MACYGON PIOTR1976KŁODAWAPolskaBrakbieg
44MAJZLIK JUSTYNA 1984DREZDENKOSALON FRYZJERSKI STYLPolskaBrakbieg
45MAJZLIK KAMILA1988DREZDENKOSALON FRYZJERSKI STYLPolskaBrakbieg
46MAJZLIK MATEUSZ1995DREZDENKOSALON FRYZJERSKI STYLPolskaBrakbieg
47MAJZLIK MIROSŁAWA1966DREZDENKOSALON FRYZJERSKI STYLPolskaBrakbieg
48MAJZLIK PIOTR1982DREZDENKOSALON FRYZJERSKI STYL DREZDENKOPolskaBrakbieg
49MAJZLIK PIOTR1982DREZDENKOSALON FRYZJERSKI STYLPolskaBrakbieg
50MAJZLIK- PUCEK BEATA1983DREZDENKOSALON FRYZJERSKI \"STYL\"PolskaBrakbieg
51MASŁOWSKI MARCIN1976GORZÓW WLKPPolskaBrakbieg
52MĄDRY BARTŁOMIEJ1978GORZÓW WLKP.BIEGACZE DO ŻABKIPolskaBrakbieg
53MIKOŁAJCZAK ŁUKASZ1982GORZÓW WIELKOPOLSKIPolskaBrakbieg
54MIKOŁAJCZYK  MARTA1985GORZÓWPolskaBrakbieg
55MINKO ARKADIUSZ1988SZCZECINPolskaBrakbieg
56MUDA MACIEJ 1999WOJCIESZYCEMKS PUSZKINPolskaBrakbieg
57MUSZYNSKA KATARZYNA1981GORZÓW WLKPPolskaBrakbieg
58NAWROCKI PRZEMYSLAW1985GORZÓW WLKPPolskaBrakbieg
59OLEK IZABELA1990LIPIE GÓRYKPP STRZELCE KRAJEŃSKIEPolskaBrakbieg
60PAPLICKA KATARZYNA1982GORZÓW WLKP.GORZOWSKIE BIEGANIE CZWARTKOWEPolskaBrakbieg
61PAPLICKI MICHAŁ1982GORZÓW WLKP.GORZOWSKIE BIEGANIE CZWARTKOWEPolskaBrakbieg
62PARKOŁA KRYZSYTOF1979GORZÓW WLKP.PolskaBrakbieg
63PETRZKIEWICZ MAŁGORZATA1974DREZDENKOVICTAULIC TEAMPolskaBrakbieg
64PICZAK ŁUKASZ1992PRZYNOTECKOSMURFIT KAPPA ADVENTURE TEAM POLANDPolskaBrakbieg
65PICZAK MATEUSZ1999PRZYNOTECKOPZHGPPolskaBrakbieg
66PIETEK MARIUSZ1973JANCZEWOPolskaBrakbieg
67POCHRANOWICZ BARBARA1977MYSLIBORZPolskaBrakbieg
68PRÓCHENKO SEBASTIAN1993BRZOZOWIECPolskaBrakbieg
69PRZYBYŁO LEONARD1973GORZÓW WLKP.STALOWE ŁYDKIPolskaBrakbieg
70REGA MAGDALENA 1994DREZDENKOSALON FRYZJERSKI STYLPolskaBrakbieg
71SKALECKI PRZEMYSLAW1983GORZOW WIELKOPOLSKIPANZERFAUSTPolskaBrakbieg
72SKIBA KRZYSZTOF1960POLKOWICEKS METRACO-POLKOWICEPolskaBraknw
73SKIERS ALBERT1970SULECHÓWPolskaBraknw
74SKIERŚ ALBERT1970SULECHÓWZAMACH W SMOLEŃSKU RAZY DWAPolskaBraknw
75SOPATA PATRYK1995DREZDENKOPolskaBrakbieg
76STAŃCZYK MAŁGORZATA1970LIPKI WIELKIEPolskaBraknw
77STASIAK BARBARA1960SZCZECINPolskaBraknw
78SUROWIEC ROBERT1971GORZÓW WLKP.GORZOWSKIE BIEGANIE CZWARTKOWEPolskaBrakbieg
79SZCZECHOWSKI DAMIAN1989STRZELCE KRAJ.PolskaBrakbieg
80SZCZECIŃSKI ROMAN1974GORZÓW WLKP.PolskaBrakbieg
81SZYDEŁKO JANUSZ1971GORZÓWPolskaBrakbieg
82SZYMCZAK ALEKSANDRA1994SANTOKPolskaBrakbieg
83ŚLUSAREK GRZEGORZ1981GOŁUSKIPOKONACSIEBIE.PLPolskaBrakbieg
84ŚMIERZCHALSKI RYSZARD1978GORZÓW WIELKOPOLSKIPolskaBrakbieg
85ŚMIERZCHALSKI RYSZARD1978GORZÓW WIELKOPOLSKIPolskaBrakbieg
86TUROWSKA ELA1980GORZOW WLKPBBL GORZOWPolskaBrakbieg
87WAŁCERZ IWONA1976GORZÓW WLKP.BBL GORZÓW WLKPPolskaBrakbieg
88WASZCZUK TOMASZ1980WARZYMICEWASZCZUK TEAMPolskaBrakbieg
89WIECZOREK MATEUSZ1996MURZYNOWOALGRAF TEAMPolskaBrakbieg
90WILCZYŃSKA  URSZULA 1985WAWRÓWPolskaBrakbieg
91WOJCIECHOWSKI JACEK1991GORZÓW WIELKOPOLSKIPolskaBrakbieg
92WOLNY WOJCIECH1966MIERZYNPolskaBrakbieg
93WOTA ADAM1970GORZÓW WLKP.PolskaBrakbieg
94WOŹNICZKA ROBERT1996DREZDENKOPolska Brakbieg
95WÓJCIK EWELINA1986SKWIERZYNAPolskaBrakbieg
96ZABŁOCKI PATRYK1995PIELICEPolskaBrakbieg
97ZACZYŃSKA ANNA1979LUBINKS METRACO POLKOWICEPolskaBraknw
98ZATORSKI DARIUSZ1970DREZDENKOSALON FRYZJERSKI STYL DREZDENKOPolskaBrakbieg
99ZATORSKI DARIUSZ1970DREZDENKOSALON FRYZJERSKI STYL DREZDENKOPolskaBrakbieg
100ZATORSKI DARIUSZ1970DREZDENKOSALON FRYZJERSKI STYL DREZDENKOPolskaBrakbieg
101ZIÓŁKOWSKA KAROLINA 1995BOBRÓWKOPolskaBrakbieg
102ŻŁOBIŃSKI MARCIN 1975GORZÓW WLKPPolskaBrakbieg
103ŻMINKOWSKI JAROSŁAW1969GORZÓW WLKPZAWARCIEPolskaBrakbieg