STS-TIMING.PL - LISTA STARTOWA I Półmaraton Szlakiem Św. Jakuba - Ciechocin - 2015-07-26

LISTA STARTOWA I Półmaraton Szlakiem Św. Jakuba
Ciechocin - 2015-07-26

REJESTRACJA - I Półmaraton Szlakiem Św. Jakuba


Zawodnicy z potwierdzona platnoscia
L.p. Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj Opłata
1AUGUSTYŃSKA MIROSŁAWA1965CHARZYKOWYPolskaTak
2BALIŃSKI SŁAWOMIR1984TORUŃLZS ISKRA CIECHOCINPolskaTak
3BARYZA ROBERT1972WAGANIECPolskaTak
4BEREBECKI ROMAN1951RYPINKB LECH RYPINPolskaTak
5BIELICKI KRZYSZTOF1963BRODNCAKLUB ORLA BIELIKAPolskaTak
6BLOKOWSKI PIOTR1976GOLUB-DOBRZYŃAGROLOK SPORT TEAMPolskaTak
7BŁASIŃSKA ŻANETA1972CIECHOCINEKPolskaTak
8BORKOWSKI  JACEK 1959OTWOCKPolskaTak
9BRYMERSKA ANETA1980IŁAWAIŁAWA BIEGAPolskaTak
10BRYMERSKI ZBIGNIEW1976IŁAWAIŁAWA BIEGAPolskaTak
11BRZEZIŃSKI ANDRZEJ1972NOWA BIAŁANIGHT RUNNERS PŁOCKPolskaTak
12BRZYKCY JACEK1981TORUŃPolskaTak
13BUCZEL MICHAŁ1980TORUŃCONKRET RUNNING TEAMPolskaTak
14CHAIM JERZY1959TORUŃPolskaTak
15CHĘTNIK RAFAŁ1977SZTUMLKS ZANTYR SZTUMPolskaTak
16CHWIAŁKOWSKI HENRYK1956WIERZCHOWOPolskaTak
17CHWIAŁKOWSKI BARTOSZ1982POZNAŃPolskaTak
18CIESIELSKI TOMASZ1974CIECHOCINSTOWARZYSZENIE HOSPICJUM ŚWIATŁOPolskaTak
19CYL DAWID1980BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPolskaTak
20CZAJKOWSKI PIOTR1989KOWALEWO POMORSKIEBCT TEAMPolskaTak
21CZARNECKI PAWEŁ1979GOLUB-DOBRZYŃPolskaTak
22CZARRA DAMIAN1979BYDGOSZCZOLIMPPolskaTak
23CZYŻEWSKA-ŁYSKO MONIKA1976BYDGOSZCZPolskaTak
24CZYŻEWSKI WOJCIECH1976BYDGOSZCZPolskaTak
25CZYŻNIEWSKI JAN1967TORUŃPolskaTak
26DANIELEWSKI MARIUSZ1982ZŁAWIEŚ WIELKADRURZYNA SZPIKUPolskaTak
27DANKOWSKI JAROSŁAW1977TORUŃPolskaTak
28DŁUGOZIMA JAN1961MŁYNIEC PIERWSZYSTOWARZYSZENIE OCHRONY DOLINY DRWĘCYPolskaTak
29DOLECKI KAROL1971TORUŃPolskaTak
30DRAWERT EWA1977ŁUBKIPolskaTak
31FRITZKOWSKI ZBIGNIEW1977BRODNICAPolskaTak
32GAWLIK WOJCIECH1981GRUDZIĄDZCSLOGPolskaTak
33GÓRSKI GRZEGORZ1955WARSZAWASTELLA TEAMPolskaTak
34GRACZYK KAMIL1988BRODNICAPolskaTak
35GRACZYKOWSKI JAKUB1988BYDGOSZCZLUMIKKI.PLPolskaTak
36GRAUMANN JANUSZ1972CHODECZ-PolskaTak
37GROBELSKI WOJCIECH1991CHEŁMNOPolskaTak
38GRZEGORZEWSKI RAFAŁ1974NIEMCZBRZOZA BIEGAPolskaTak
39HAPKE TOMASZ1977GARDEJANIEZRZESZONYPolskaTak
40HYPŚ WALDEMAR1958OLSZTYNPolskaTak
41IWICKI KRZYSZTOF1990PIGŻAPolskaTak
42JANIK  ROMAN1953KWIDZYNKWIDZYN BIEGAPolskaTak
43JASNOWSKI BARTOSZ MARCIN1980TORUŃPolskaTak
44JEŻEWSKA MARIA1990STOLNOBRAKPolskaTak
45JEŻEWSKI ŁUKASZ1987TORUŃBRAKPolskaTak
46JURCZYK ARTUR1971BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPolskaTak
47JURCZYK ANNA1975BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPolskaTak
48KACPERSKA DAGMARA1984ŁÓDŹPolskaTak
49KALINOWSKI WOJCIECH1963TORUŃJAPAN PROMOTION TEAMPolskaTak
50KANAREK ARTUR1974GŁOGOWOPolskaTak
51KASPRZYK PIOTR1969TORUŃ-PolskaTak
52KATRYŃSKI SŁAWOMIR1961TORUŃKAROES TORUŃPolskaTak
53KAŹMIERCZAK GRZEGORZ1984PŁOCKPolskaTak
54KLAWCZYŃSKI ZBIGNIEW1962BYDGOSZCZKLUB HDK "LOGISTYCY" BYDGOSZCZPolskaTak
55KOLASIŃSKI MAREK1977TORUŃPolskaTak
56KOŁODZIEJCZYK ŁUKASZ1978OSIELSKOPolskaTak
57KOPIENIAK AGNIESZKA1980WARSZAWAPolskaTak
58KORPAL ŁUKASZ1984TORUŃPolskaTak
59KOWALKOWSKA MAŁGORZATA1972BISKUPIECPolskaTak
60KOWALSKA MAGDALENA1978TORUŃPolskaTak
61KRAWCZUK ANDRZEJ1957GDAŃSKŹEGLUGA GDAŃSKAPolskaTak
62KRÓLIKOWSKI ZBIGNIEW1964SIERPCDMG SIERPCPolskaTak
63KRZYŻAŃSKI MACIEJ1977DZIKOWOPolskaTak
64KUBCZAK-KOSICKA ANNA197287-100BBL TORUŃPolskaTak
65KUCHNICKA KATARZYNA1984RYPINNIGHT RUNNERS RYPINPolskaTak
66KUŹMIŃSKA KATARZYNA1982KARCZEWWITROŁAPYPolskaTak
67LASKOWSKI DANIEL1979BYDGOSZCZPolskaTak
68LASKOWSKI JAROSLAW1975MALA NIESZAWKA-PolskaTak
69LEŚNIEWSKI KAZIMIERZ1942WŁOCŁAWEKPolskaTak
70LUDWIK KRYSTYNA1966TORUŃPolskaTak
71MAJCHER STANISŁAW1948GOLUB-DOBRZYŃPolskaTak
72MAJEWSKI JAN1945TORUŃPolskaTak
73MAKOWSKI BOGDAN1957PŁOCKPŁOCK BIEGA NO AGE LIMITPolskaTak
74MARACH PIOTR1974TORUŃPolskaTak
75MARCINKOWSKI PAWEŁ1968TORUŃPolskaTak
76MAZUR PAWEŁ1989GRUDZIĄDZAGROLOK SPORT TEAMPolskaTak
77MAZUR MARIETTA 1992GRUDZIĄDZPolskaTak
78MECHLIŃSKI BARTŁOMIEJ1979TORUŃKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPolskaTak
79MEJGER JAROSŁAW1974CIECHOCINISKRA CIECHOCINPolskaTak
80MICUN MEDARD1971TORUŃPolskaTak
81MIKOŁAJCZAK MARZENNA1961TORUŃPolskaTak
82MOMOT TOMASZ1962TORUŃPolskaTak
83MORGA CEZARY1981WARSZAWAWIATROŁAPYPolskaTak
84MYSZKA ŁUKASZ1981NOWA WIEŚ WIELKAPolskaTak
85NALEPA ARTUR1982TORUNPolskaTak
86NATAŃSKI DAWID1991BRODNICA-PolskaTak
87NOWAK JAROSŁAW1968TORUŃBBL TORUŃPolskaTak
88OBUCHOWICZ WERONIKA1997SOLEC KUJAWSKIPolskaTak
89OLSZEWSKI JAROSŁAW1973IŁAWAAKTYWNA IŁAWAPolskaTak
90OLSZEWSKI ADAM1963NOWY KOBRZYNIECKB LECH RYPINPolskaTak
91OLSZYŃSKI SEBASTIAN1977BYDGOSZCZPolskaTak
92OSIŃSKA DOMINIKA198087-100PolskaTak
93OSTOJSKI JERZY1961ŁYSOMICENIEZRZESZONYPolskaTak
94PALUSZKIEWICZ JAKUB1977SWARZĘDZPolskaTak
95PARUCKI ZBIGNIEW1958BYDGOSZCZPolskaTak
96PIEKARSKI AREK1981BYDGOSZCZPolskaTak
97PISKORSKI JÓZEF1949GOLUB-DOBRZYŃPEC GOLUB-DOBRZYŃPolskaTak
98PIWOWARCZYK MARCIN1973BRODNICAJW 3537PolskaTak
99PODKÓWKA ZBIGNIEW1960BYDGOSZCZPolskaTak
100PODLASZEWSKI JACEK1970TORUŃVENI,CUCURRI,VICIPolskaTak
101PODOLEWSKI RAFAŁ1975PŁOCKPŁOCK BIEGA NO AGE LIMITPolskaTak
102PRZYBYLSKA MAŁGORZATA1969SOCHACZEWKM AKTYWNI SOCHACZEWPolskaTak
103RAUCHFLEISZ ANDRZEJ1970ALEKSANDRÓW KUJ.VIRTUAL RUNNER CLUBPolskaTak
104ROSZKOWSKI WOJCIECH1960WARSZAWANIEZRZESZONYPolskaTak
105ROZNERSKI ADAM1991MAŁKIPolskaTak
106RYCHLIK JULIUSZ1981BRODNICAPolskaTak
107SADOWY PAULINA1987MILANÓWEKMORT!PolskaTak
108SELKE RADOSŁAW1985MILANÓWEKMORT!PolskaTak
109SKOWROŃSKI MARCIN1974SKĘPEVEGE RUNNERSPolskaTak
110SOBCZAK MAREK1977TORUŃPolskaTak
111SOBCZYŃSKI JANUSZ1976TORUŃPolskaTak
112STACHERA MICHALINA1951DZIAŁOSZYNPolskaTak
113STANIASZEK EWA1983WARSZAWAPolskaTak
114STAWSKI TOMASZ1976TORUŃPolskaTak
115SZCZEPKOWSKI TOMASZ 1974BRODNICASZABDA TEAMPolskaTak
116SZCZUTKOWSKI KAROL1983GOLUB-DOBRZYŃPolskaTak
117SZELĄG SEWERYN1986MIŃSK MAZOWIECKIPolskaTak
118SZULC RAFAŁ1984TARKOWO DOLNEPolskaTak
119SZWARC PAWEŁ1980BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPolskaTak
120SZYMAŃSKI PIOTR1960TORUŃKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPolskaTak
121ŚLÓSAREK PIOTR LESZEK1956TORUŃPolskaTak
122ŚPICA LESZEK1969BYDGOSZCZBBL BYDGOSZCZPolskaTak
123ŚPICA DOROTA1967BYDGOSZCZBBL BYDGOSZCZPolskaTak
124TOM ANDRZEJ1952WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPolskaTak
125TOMASIK JUSTYNA1989TORUŃPolskaTak
126TOMASZEWSKI TOMASZ1977GOLUB-DOBRZYŃEMERYTEN PARTYPolskaTak
127TOMCZAK MIESZKO1992WROCŁAWOBNPolskaTak
128TOPYŁA JANUSZ1963BRODNICAPolskaTak
129TREJDEROWSKI ROBERT1983KOWALEWO POMORSKIECONKRET RUNNING TEAMPolskaTak
130TWAROWSKI ARKADIUSZ 1978TORUŃPolskaTak
131TYBUSZEWSKI JANUSZ1957TORUŃTS OPATRUNKI TORUŃPolskaTak
132WALASZEK ADRIAN1989BRODNICAPolskaTak
133WENDLAND MATEUSZ1990LIPNOPolskaTak
134WIĘCŁAWSKI DANIEL1972PAPOWO TORUŃSKIEFST SPORT TEAMPolskaTak
135WIŚNIEWSKI WŁODZIMIERZ1961TORUŃPolskaTak
136WŁODARCZYK TERESA1967TORUŃPolskaTak
137WRZESIŃSKI WOJCIECH1972BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPolskaTak
138WYSZYŃSKA MAŁGORZATA1965SKĘPEPolskaTak
139ZIELIŃSKA ANNA 1987TORUŃPolskaTak
140ZIELIŃSKI ANDRZEJ1978TORUŃBRAKPolskaTak
141ZIELIŃSKI MAREK1987PRZECZNOPolskaTak
142ZIMMER KRZYSZTOF1986TORUŃWWW.TIM.PLPolskaTak


Zawodnicy bez potwierdzonej platnosci
L.p. Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj Opłata
1 GOŁASZEWSKA JOLANTA1970 TORUNPolskaBrak
2 SZTEGNER BARBARA1978SWIEBODZINSWIEBODZINSKI KLUB BIEGACZAPolskaBrak
3ADAMCZYK ZBIGNIEW1955ZAMEK BIERZGŁOWSKIKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPolskaBrak
4ADAMUSIAK SŁAWOMIR1976IŁAWAZASUWAJKIPolskaBrak
5BARDAN MICHAŁ1981WARSZAWAPolskaBrak
6BASA JACEK1976KRUSZWICALIUKS KRUSZWICAPolskaBrak
7BIERNACKI BARTOSZ1985BYDGOSZCZPolskaBrak
8BŁASIŃSKA ŻANETA1972CIECHOCINEKPolskaBrak
9BODO TOMASZ1992GOLENIÓWROZBIEGANY GOLENIÓWPolskaBrak
10BOHDANOV SERGEJ1968CURIUPINSKukrainaBrak
11BOJKO KAMIL1984WERBKOWICEPolskaBrak
12BONIECKI PIOTR1971CZARNE BŁOTOKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPolskaBrak
13BORAWSKA ANNA1977PŁOCKPŁOCK BIEGA NO AGE LIMITPolskaBrak
14BORAWSKA ANNA1977PŁOCKPŁOCK BIEGA NO AGE LIMITPolskaBrak
15BORYCHOWSKI MARIUSZ1972SŁUPSKKB TUPOT USTKAPolskaBrak
16BRYCKI DARIUSZ1989UNIECHOWPolskaBrak
17BRZUZY ŁUKASZ1989ŻÓŁTAŃCE-KOLONIAFLORIAN CHOJNICEPolskaBrak
18BURZACKI WIESŁAW1954LIDZBARKLIDZBARKPolskaBrak
19CENDROWSKI ARKADIUSZ1985TORUŃPolskaBrak
20CHABOWSKI TOMASZ1968SZTUMSZTUM BIEGAPolskaBrak
21CHOJNICKI DAMIAN1997GŁOGOWOMKL TORUŃPolskaBrak
22CHUDZIK GRZEGORZ1982TORUŃWWW.CHUDZIK.EUPolskaBrak
23CHYLIŃSKA DOROTA1967GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGNIA GRUDZIĄDZPolskaBrak
24CIEĆWIERZ NATALIA 1986TORUŃTOTAL CROSSPolskaBrak
25CIESZYŃSKI JERZY1959GŁOGOWOPolskaBrak
26CIEŚLIK MAREK1961ŚLESINNIEZRZESZONYPolskaBrak
27CZAJKOWSKI PIOTR1989KOWALEWO POM.BCT GDYNIAPolskaBrak
28CZUK MAREK1953TORUŃNIEZRZESZONYPolskaBrak
29DANIELEWSKI MARIUSZ1982ZŁAWIEŚ WIELKADRUŻYNA SZPIKUPolskaBrak
30DANISZEWSKI MACIEJ1981TORUŃCSAIU TORUŃPolskaBrak
31DANISZEWSKI MIROSŁAW1955TORUŃPolskaBrak
32DEMBOWSKI MARIUSZ1983LIDZBARKLIDZBARKPolskaBrak
33DEMBOWSKI MARIUSZ1983LIDZBARKLIDZBARKPolskaBrak
34DERESZ MARIUSZ1977TORUŃPolskaBrak
35DEROŃ WALDEMAR1987BYDGOSZCZBYDGOSZCZPolskaBrak
36DERUŚ STANISŁAW1963BISKUPICEKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPolskaBrak
37DORDZIK MAŁGORZATA1958ELBLĄGPolskaBrak
38DRZYMAŁA MAREK1961TORUŃGEOGRAFIA WOJSKOWA/JW1440PolskaBrak
39DZIUMA ARKADIUSZ1979SOPOTŚWINKA RAĆKA TEAMPolskaBrak
40FINGAS MARCIN1975JASTRZĘBNIKISUPERMARATON KALISZPolskaBrak
41GABRYELSKI MARCIN1982WŁOCŁAWEKWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKPolskaBrak
42GAJEWSKA MONIKA1979TORUŃPolskaBrak
43GARBOWSKI KRZYSZTOF1988SZTUMLKS ZANTYR SZTUM/KM UMK TORUŃPolskaBrak
44GAWEDA BARBARA1954KIELCEPolskaBrak
45GIERSZ KRZYSZTOF1969BYDGOSZCZPolskaBrak
46GIĘTKA KRZYSZTOF1980WŁOCŁAWEKPolskaBrak
47GŁOWACKI MATEUSZ1991OSIĘCINYKM UMK TORUŃPolskaBrak
48GODZIUK ROMAN1960TORUŃPolskaBrak
49GOIK MAGDALENA1971BYTOMFHKPolskaBrak
50GOŹDZIŃSKI PRZEMYSŁAW1970KROBIA / TORUŃJURMETPolskaBrak
51GÓRZYŃSKA ANNA1975WARSZAWAPolskaBrak
52GRABOWSKA JOANNA1975TORUŃKM UMK TORUŃPolskaBrak
53GRABOWSKA MARIA1972TRZEMESZNOFUNDACJA AKTYWNE TRZEMESZNOPolskaBrak
54GREGROWSKI KRZYSZTOF1982TORUŃTKKF REKREACJA TORUŃPolskaBrak
55GRYLEWICZ TOMASZ1982BYDGOSZCZPolskaBrak
56GWOZDZIEWICZ TOMASZ1975BYTOMPolskaBrak
57HOŁOWNIA WOJCIECH1957BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolskaBrak
58JAWORSKI MAREK1959TORUŃNIEZRZESZONYPolskaBrak
59JENCZEWSKI SZYMON1991CIECHOCINAZS UTPPolskaBrak
60JĘDYKIEWICZ MARTA19859APolskaBrak
61JĘDYKIEWICZ MARTA1985ŚWIECIEPolskaBrak
62KACPERSKA DAGMARA1984ŁÓDŹPolskaBrak
63KALISKI KAMIL1983GOLUB-DOBRZYŃAGROLOK SPORT TEAMPolskaBrak
64KAŁASKA KRZYSZTOF1979ŁYSOMICEPolskaBrak
65KAROL  JANUSZEWSKI 1983BRODNICAJW3537PolskaBrak
66KASPRZYK KASPRZYK1969TORUŃ-PolskaBrak
67KĘDZIOR MAREK1978RYPINNIGHT RUNNERS RYPINPolskaBrak
68KIELAK LESZEK1987SULEJÓWEKROZBIEGANY SULEJÓWEKPolskaBrak
69KOCIŃSKI PRZEMYSŁAW1986TORUŃPolskaBrak
70KOŁODZIEJSKI MIECZYSŁAW1968WARSZAWAPolskaBrak
71KONDRACIUK DARIUSZ1975TORUŃAT TEAMPolskaBrak
72KONIECZNY ROBERT1972NAKŁO NAD NOTECIĄNAKIELSKI KLUB BIEGACZAPolskaBrak
73KOPEĆ WALDEMAR1970ŁOWICZPolskaBrak
74KOSTAŃSKI ADAM1986BRODNICACBRPolskaBrak
75KOTEWICZ ZBIGNIEW1967IŁAWATTZ IŁAWAPolskaBrak
76KOWALSKA MAGDALENA197887 - 100OŚRODEK CHOPINOWSKI W SZAFARNIPolskaBrak
77KOWALSKA MARTA1989TORUŃOCH SZAFARNIAPolskaBrak
78KOZŁOWSKI ZBIGNIEW1984TORUŃPolskaBrak
79KRAWIECKI MATEUSZ1989LUBAWALUBAWA KOCHA BIEGACPolskaBrak
80KRYSKE BARTOSZ1985BIAŁE BŁOTA4RUN TEAM BYDGOSZCZPolskaBrak
81KRZEMIEŃ MILENA1987TORUŃBEZ JAJPolskaBrak
82KRZEMIŃSKI JAROSŁAW1969TORUŃ3RIDE4FUNPolskaBrak
83KRZYWDZIŃSKA MONIKA1995CIECHOCINPolskaBrak
84KRZYWDZIŃSKI JACEK1982CIECHOCINPolskaBrak
85KUBIAK MAŁGORZATA1962INOWROCŁAWPolskaBrak
86KUBIAK TOMASZ1975INOWROCŁAWT.G. SOKÓŁ GNIEWKOWOPolskaBrak
87KUCZMARSKI ŁUKASZ1988TORUŃSTS TIMINGPolskaBrak
88KUŹMIŃSKI  MARCIN 1988GOLUB-DOBRZYŃAGROLOK SPORT TEAMPolskaBrak
89LEWANDOWSKI RADOSŁAW1991LUBICZ GÓRNYPolskaBrak
90LIPIŃSKI KRZYSZTOF1979TORUŃTOTAL CROSSPolskaBrak
91LIS PIOTR1978ZAROŚLE CIENKIEKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPolskaBrak
92LUDIAN-STANNY CZESIA1987BYDGOSZCZPolskaBrak
93LUDWIK KRYSTYNA1966ŁYSOMICEPolskaBrak
94ŁANKIEWICZ DANIEL1981TORUŃCONKRET RUNNING TEAMPolskaBrak
95ŁĘCKA AGNIESZKA1989GOLUB-DOBRZYŃPASTERKA TEAMPolskaBrak
96ŁĘGA TOMASZ1978TORUŃBBL TORUŃPolskaBrak
97MACIEJEWSKI SŁAWOMIR1996ROZGARTYPolskaBrak
98MACIEJEWSKI TYMOTEUSZ1992TORUŃPolskaBrak
99MACIEJEWSKI ZBIGNIEW1966INOWROCŁAWTG SOKÓŁ GNIEWKOWOPolskaBrak
100MADEJ AGNIESZKA1983STRZELCE KRAJEŃSKIEGORZÓW WIELKOPOLSKIPolskaBrak
101MAGUSIAK AGNIESZKA1986BYDGOSZCZRWT W BYDGOSZCZYPolskaBrak
102MAJCHER PAWEŁ1973PĘDZEWOPolskaBrak
103MAJEWSKI MARIUSZ1986BYDGOSZCZBYDGOSZCZPolskaBrak
104MAKULSKI PRZEMYSŁAW1985TORUŃTK KARATE KYOKUSHINPolskaBrak
105MALINOWSKI MACIEJ1976TORUŃPolskaBrak
106MAŁECKI ELIASZ1988ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPolskaBrak
107MARCHEWKA MAREK1973TORUŃPolskaBrak
108MARCINKOWSKI  BARTOSZ1992ELGISZEWOISKRA CIECHOCINPolskaBrak
109MARKOWSKA IZABELA1978INOWROCŁAWPolskaBrak
110MASLOWSKA MAŁGORZATA1975GDYNIABIEGAMYRAZEM.PLPolskaBrak
111MASŁOWSKI ANDRZEJ1972GDYNIABIEGAMYRAZEM.PL/ORANGE POLSKAPolskaBrak
112MILUK ARTUR1985GDAŃSKŚWINKA RAĆKA TEAMPolskaBrak
113MISIASZEK PIOTR1965TORUŃPolskaBrak
114MOLTZAN ZBIGNIEW1976TORUŃG & SYNPolskaBrak
115MOLTZAN-MAŁKOWSKA MAGDALENA1975TORUŃG & SYNPolskaBrak
116NARTOWSKI KAMIL1984TORUŃRWT W BYDGOSZCZY/ WŁ TORUŃPolskaBrak
117NIEPSUJ MARCIN1981WŁOCŁAWEKJW 3537 BRODNICAPolskaBrak
118NIZIOŁ ANITA1964TORUŃPolskaBrak
119NIZIOŁ ARTUR 1962TORUŃPolskaBrak
120NOWICKI JACEK1963POZNAŃPolskaBrak
121OELRICH HENRYK1966TUCHOLAPolskaBrak
122OLCHOWIK RYSZARD1951GNIEZNOALTOM GNIEZNOPolskaBrak
123OLCHOWIK RYSZARD1951GNIEZNOALTOM GNIEZNOPolskaBrak
124OLSZEWSKI  WOJCIECH1967TORUŃPolskaBrak
125PACZKOWSKI ANDRZEJ1943SIERPCTKKF SIERPCPolskaBrak
126PALMA MIROSŁAW1959TORUŃPODGÓRZ TORUŃPolskaBrak
127PANKOWSKA KATARZYNA1983IŁAWAORKAMASTERS IŁAWAPolskaBrak
128PANKOWSKI MATEUSZ1970KARBOWOPolskaBrak
129PASTERNAK MARCIN1981WLOCLAWEKPolskaBrak
130PASTERNAK MARCIN1981WLOCLAWEKSELEK TEAMPolskaBrak
131PELC MARCIN1984BYDGOSZCZTRISPACEPolskaBrak
132PERKOWSKI RAFAŁ1983KIKÓŁLIPNO BIEGAPolskaBrak
133PETRYKOWSKI ROMAN1959PŁOCKBIEGAMPŁOCK TEAMPolskaBrak
134PFAJFER MAREK1984LEGBĄDMARATONYPOLSKIE.PL TEAMPolskaBrak
135PIASECKI JAROSŁAW1985TORUŃPolskaBrak
136PIASECKI PIOTR1982WŁOCŁAWEKPolskaBrak
137PIERZCHAŁA SŁAWOMIR1968GOLUB-DOBRZYŃPolskaBrak
138PIETRYKOWSKI NORBERT1973NIEMCZVITALABOPolskaBrak
139PIS BARTOSZ1972GDAŃSKPolskaBrak
140PODESZWA MAREK1968RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMPolskaBrak
141PODLASZEWSKI JACEK1970TORUŃVENI,CUCURRI,VICIPolskaBrak
142PRÓCHNIAK NATALIA1983TORUŃBBL TORUŃPolskaBrak
143PRZYBYLSKA MAŁGORZATA1969SOCHACZEWKM AKTYWNI SOCHACZEWPolskaBrak
144PUCEK ARTUR1973BRZOZIEGŁĘBOCZEKPolskaBrak
145RAFALIK MICHAŁ 1998GOLUB- DOBRZYŃPolskaBrak
146RAWSKI DARIUSZ1975BYTKÓWPolskaBrak
147ROGALSKI ROBERTO1984KOSZALINZSW ZAWSZE SIĘGAJ WYŻEJPolskaBrak
148ROLBIECKI JERZY1980TORUŃPolskaBrak
149RÓŻAŃSKI SZYMON1981TORUŃTORUŃPolskaBrak
150RUCIŃSKI MICHAŁ1985PŁOCKPolskaBrak
151RULEWSKI MICHAŁ1987BYDGOSZCZPolskaBrak
152RUTKOWICZ FRANCISZEK1950TORUŃSTANLEYSYSTEMTEAMPolskaBrak
153RUTKOWICZ MICHAŁ1980TORUŃTORUŃPolskaBrak
154RUTKOWSKA MAŁGORZATA1968GOLUB-DOBRZYŃPolskaBrak
155RUTKOWSKA OLGA1997GOLUB-DOBRZYŃPolskaBrak
156SAKOWSKA AGNIESZKA1988WARSZAWAPRZETARTYSZLAK.PLPolskaBrak
157SANTAREK WOJCIECH1978WARSZAWAPolskaBrak
158SEKULSKI PAWEŁ1971SIERPCDYNAMO SIERPCPolskaBrak
159SEKUŁA KASIA1993GDYNIAZORZA GDYNIAPolskaBrak
160SIEPIETOWSKI PIOTR1969WARSZAWAART PROFI TEAMPolskaBrak
161SKRZYNIECKI LUKASZ1991KOWALEWO POM PRUSKA LAKAPolskaBrak
162SOBKOWIAK KAROL1987KOŁO :)PolskaBrak
163SOŁTYS MACIEJ1983TORUŃSKARMAT TORUŃPolskaBrak
164SOSIŃSKI PRZEMYSŁAW1976HALINÓWPolskaBrak
165SOWA WOJCIECH1976UNISŁAWCSAIUPolskaBrak
166SRZENIAWA-RUPNIEWSKI RAFAŁ1985TORUŃTOTAL CROSSPolskaBrak
167STADNIK TOMASZ1986TORUŃCSAIU TORUŃPolskaBrak
168STANIASZEK EWA1983WARSZAWAPolskaBrak
169STANIASZEK EWA1983WARSZAWAPolskaBrak
170STANISZEWSKI PATRYK1990BŁENNA APolskaBrak
171STAWICKI KAZIMIERZ1957WŁOCŁAWEKPolskaBrak
172STĘPIEŃ TERESA1952TORUŃPolskaBrak
173SURDACKI MATEUSZ1987NAŁĘCZÓWSPROCHA BIEGA!PolskaBrak
174SZABUNIO JAN1948TORUŃSM KOPERNIK TORUNPolskaBrak
175SZABUNIO JAN1948TORUŃSM KOPERNIK TORUNPolskaBrak
176SZAJEWSKI JAROSŁAW1976SOCHACZEWKM AKTYWNI SOCHACZEWPolskaBrak
177SZCZYGIELSKI ARKADIUSZ1974KOTRZYNACTIVE NEKLAPolskaBrak
178SZENK MARTA1980BYDGOSZCZZAWISZA BYDGOSZCZPolskaBrak
179SZERÓL KAMIL1990GŁOGOWOSTART BRZOZÓWKAPolskaBrak
180SZTURO MAGDALENA1976TORUŃPolskaBrak
181SZWEDO PIOTR1975CZERNIKOWOPolskaBrak
182SZYMKOWIAK MARCIN1975ŁĘKNOPolskaBrak
183SZYMKOWIAK WERONIKA1977ŁĘKNOPolskaBrak
184ŚWIETLIK ROBERT1976BYDGOSZCZPolskaBrak
185TELAJKOWSKI WOJCIECH1972GDAŃSKPolskaBrak
186TERER KIPKEMOI1966WARSZAWAPolskaBrak
187TOBOLSKI MAREK1974GRUDZIĄDZFLORIANPolskaBrak
188TOKARSKI BARTOSZ1995TORUŃAZS SGH WARSZAWAPolskaBrak
189TRUSZCZYŃSKI SŁAWOMIR1978TORUŃPolskaBrak
190TWARDOWSKI WOJCIECH1968BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPolskaBrak
191TYBUSZEWSKI MACIEJ1996TORUŃTS OPATRUNKI TORUŃPolskaBrak
192UZIĘBŁO DAMIAN1990KATOWICEPolskaBrak
193WAŚKIEWICZ SEBASTIAN1987LIPNOLIPNO BIEGAPolskaBrak
194WESOŁOWSKI SEBASTIAN1989BYDGOSZCZ1 BRYGADA LOGISTYCZNA (JW1190)PolskaBrak
195WĘCŁAWEK DARIUSZ1989GOLUB-DOBRZYŃANNA VASA GUARDPolskaBrak
196WIERNICKA PAULINA1989KWIDZYNKWIDZYN BIEGAPolskaBrak
197WIERZBOWSKI PIOTR1978BRZOZÓWKAURZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJ. KUJ.-POM.PolskaBrak
198WIKTORSKI TOMASZ1990DZIERZBICEPolskaBrak
199WILLMA ANDRZEJ1966GARDEJAIP KWIDZYN TEAMPolskaBrak
200WISIŃSKI MACIEJ1995SZABDASZABDA TEAMPolskaBrak
201WISIŃSKI PIOTR 1960SZABDARUN TO THANK JPIIPolskaBrak
202WIŚNIEWSKA EWA 1990TORUŃPolskaBrak
203WIŚNIEWSKI BARTŁOMIEJ1987WYSZYNABASZTA WYSZYNAPolskaBrak
204WODEJKO ARTUR1976SOLEC KUJAWSKITURBOBOYPolskaBrak
205WOJCIECHOWSKA EWELINA1986MŁYNIEC PIERWSZYWOJCIECHOWSKAPolskaBrak
206WOJTCZAK TOMASZ1985TORUŃBUBBENHOFFPolskaBrak
207WOJTYCKI GRZEGORZ1971PŁOCKBIEGAMPŁOCK TEAMPolskaBrak
208WRÓBLEWSKA DAGMARA1980BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolskaBrak
209WYBOR ADAM1972ŁÓDŹNIEZRZESZONYPolskaBrak
210ZAJĄKAŁA JERZY1953BRĄCHNOWOKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPolskaBrak
211ZDUŃSKA KAROLINA1979GŁOGOWOPolskaBrak
212ZEGA MARIAN1964BRODNICAPolskaBrak
213ZEGA MARIAN1964BRODNICAPolskaBrak
214ZIETARSKI JERZY1970CIECHOCINOSP ELGISZEWO/ISKRA CIECHOCINPolskaBrak
215ZIOMEK PAWEŁ1978ZŁOTORIASAINT-GOBAIN SQUADPolskaBrak
216ZUREL MICHAL1979RYPINPolskaBrak
217ŻAROŃ MACIEJ1983BYDGOSZCZDRINKBUS TEAM RUNNINGPolskaBrak
218ŻAROŃ SŁAWOMIR1961BYDGOSZCZEBUD-PRZEMYSŁÓWKAPolskaBrak
219ŻELISZCZAK ARTUR1986TORUŃPolskaBrak
220ŻELISZCZAK ARTUR198610PolskaBrak
221ŻUCHOWSKI JÓZEF1971PŁONNEEKO-OPAŁ PŁONNEPolskaBrak