STS-TIMING.PL - LISTA STARTOWA XXVIII OGÓLNOPOLSKI BIEG ZBĄSKICH IX PÓŁMARATON - Zbąszyn - 2015-09-20

LISTA STARTOWA / START LIST XXVIII OGÓLNOPOLSKI BIEG ZBĄSKICH IX PÓŁMARATON
Zbąszyn - 2015-09-20

REJESTRACJA / REGISTRATION - XXVIII OGÓLNOPOLSKI BIEG ZBĄSKICH IX PÓŁMARATON


Zawodnicy z potwierdzona platnoscia
Confirmed payment participant
Numer
Bib
Nazwisko i imię
Surname, name
Rok urodzenia
Year of birth
Miejscowość
City
Klub
Team
Kraj
Country
151KUBICKA MARTA1988KOŚCIANPolska
252BANDUR GRZEGORZ1988GORZÓW WLKP.KB MANIAC POZNAŃPolska
353DONAJ ADAM1974KOŚCIANNIEZRZESZONYPolska
454DYLAWERSKA ALICJA1983SZRENIAWAPolska
555JAKUBOWSKI MACIEJ1984SZRENIAWAPolska
656WILCZYŃSKI BŁAŻEJ1978POZNAŃNESTHORNPolska
757PASZCZAK PAWEŁ1981POZNAŃHEVEA TEAM / HERNIK TEAMPolska
858HERNIK KRZYSZTOF1966POZNANHERNIK TEAMPolska
959LECH JACEK1978ŚWIEBODZINROCKWOOLPolska
1060KOWALCZYK EMIL1990KOŚCIANPolska
1161KURZYŃSKI PIOTR1980ZBĄSZYNEKZBĄSZYNEKPolska
1262FLAK TOMASZ1980STRZYŻEWOROZBIEGANY ZBĄSZYŃPolska
1363SZAFERSKI MACIEJ1981ZBĄSZYŃPolska
1464DOMAZER-ROSA EDYTA1984SWARZĘDZPolska
1565CIEŚLAK RADEK1977POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPolska
1666OLEJNIK MIŁKA1978POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPolska
1767LEHMANN PAWEŁ1975ZBASZYŃPolska
1868KULA ARTUR1971BABIMOSTBABIMOJSKI KLUB BIEGOWY BAKCYLPolska
1969UHURA RAFAŁ1978POZNAŃNIGHT RUNNERSPolska
2070PUCHACZ WOJCIECH1992ZBĄSZYŃTKKF LABEDZ ZBĄSZYŃPolska
2171KARBOWIAK KRZYSZTOF1992ZBĄSZYŃPolska
2272RZEPA ROMAN1970ZBĄSZYŃTKKF ZBĄSZYŃPolska
2373PIOSIK ARTUR1976BABIMOSTBABIMOJSKI KLUB BIEGOWY BAKCYLPolska
2474KLUCZYŃSKI KAMIL1984OPALENICAPolska
2575WYSOCZAŃSKA IRENA1968KOŚCIANAMPER KOŚCIANPolska
2676RAKOWSKI BARTOSZ1979POZNAŃHERNIK TEAMPolska
2777JANKOWIAK IWONA1976ZBĄSZYŃPolska
2878KUKAWA HUBERT1983OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZAPolska
2979SALITA LECH1960GNIEZNOALTOM GNIEZNOPolska
3080KUBICKA MARTA1988KOŚCIANPolska
3181CEGLAREK MARCIN1977ZBĄSZYNPolska
3282SZYMAŃSKI ROBERT1974POZNAŃPolska
3383LEHNHARDT WIESŁAW1970POZNAŃPolska
3484KACZMAREK ADAM1985POZNAŃPolska
3585MADAJCZAK JAROSŁAW1973TRZCIANKAPolska
3686PAPRZYCKI RAFAŁ1976POZNAŃALHEN TEAMPolska
3787BANACH KAROL1979BOLEWICEDC BOLEWICEPolska
3888HILDEBRANDT TOMASZ1982KOŚCIANKB HILDAS KOŚCIANPolska
3989CZACHOR MAREK1982ŚWIEBODZINWULKANY MIŁOŚCIPolska
4090KLUPŚ MIECZYSŁAW1959SUCHY LASPolska
4191PODLECKI WOJCIECH198319ROKIETNICA BIEGAPolska
4292WOJTALAK DANIEL1990BUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPolska
4393GRACZYK ADRIAN1988CZARNKÓWBIEGI.WLKPPolska
4494KOZŁOWSKA ANNA1978BOLEWICEPolska
4595PIEŚCIŃSKI WALDEK1974BOLEWICEPolska
4696KACZMAREK PRZEMYSŁAW1980SIERAKÓWBIEGAM CHOCIAŻ NIE UMIEMPolska
4797ŁUCZAK ZBYSZEK1972NOWY TOMYŚLPolska
4898BURKOWSKI DARIUSZ1975NOWY TOMYŚLNKB-CHYŻYPolska
4999PRZYWECKI LECH1971KOŚCIANKP PSP RAWICZPolska
50100ELMINOWSKI JACEK1976KALISKAPolska
51101KOWALCZYK EMIL1990KOŚCIANPolska
52102WOŹNIAK TOMASZ1957POZNAŃPolska
53103WIECZOREK ŁUKASZ1984POZNAŃKLUB NA WOLIPolska
54104MISIORNY RADOSŁAW1973POZNAŃPolska
55105SPELAK KATARZYNA197860-185Polska
56106SPELAK KRZYSZTOF1979SKÓRZEWOPolska
57107NIEDZIELA DAWID1977SIEKIERKI WIELKIEPolska
58108KOMOROWSKI STEFAN1950POZNANSTRABAGPolska
59109KAMIŃSKI JERZY1970OBRNIKIMAGDALENAPolska
60110WOJTKOWIAK MARIUSZ1982POZNAŃPolska
61111RADNA LIDIA1984ZIELONA GÓRAPolska
62112MALINOWSKA EWA1983MIĘDZYRZECZPolska
63113ŚLIWIŃSKA WERONIKA1992BUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPolska
64114BRUDNICKI MIKOLAJ1983KRZYSZKOWOPolska
65115BARTOSZEK PAWEŁ1979ZALASEWOBUDOPOL RUNNING TEAMPolska
66116WRÓBLEWSKA KLAUDIA1982MOSINAPolska
67117SOBALA BOGUSŁAW1959POZNAŃPolska
68118PANIEŃSKI PAWEŁ1967POZNAŃPRZEMEK KOWALIK TEAMPolska
69119KACZMAREK MIROSŁAW1970KOŚCIANPolska
70120WOJNOWSKI LEONARD1960POZNAŃMETALSTUDIOPolska
71121WALCZAK DARIUSZ1972POZNAŃTRUSTPolska
72122CHYLAK WITOLD1976LUBOŃPolska
73123PAWELEC PAWEŁ1977NOWY TOMYŚLNKB-CHYŻYPolska
74124JANAS ROMAN1972GRODZISK WLKP.GRODZISKI KLUB BIEGACZAPolska
75125RUTA DARIUSZ1971NOWY TOMYŚLPolska
76126PRZYBYLAK DOROTA1993SWARZEDZBEZPolska
77127WICZUK-WICZEWSKI MARCIN1976POZNAŃORANGE POLSKAPolska
78128KACPRZAK DARIUSZ1975NOWY TOMYSLPolska
79129KAMIŃSKA SYLWIA1973POZNAŃPolska
80130KONIECZNY RAFAŁ1979ŁOPUCHÓWKOSHOOTBOXER MOSINAPolska
81131BIELAWA MACIEJ1979NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYSLPolska
82132BIELAWA KAMILA1981NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYSLPolska
83133WOROCH ROMAN1958DOPIEWOPolska
84134NOWAKOWSKI RYSZARD1976POZNAŃPolska
85135KAWA HUBERT1989NOWY TOMYSLPolska
86136KREFT MARCIN1981ZBĄSZYŃPolska
87137WIATR DARIUSZ1972WRZEŚNIAPolska
88138RYBSKI MAREK1958OBRZYCKOT.P.Z.O OBRZYCKOPolska
89139PETA RAFAŁ1977LUBOŃPolska
90140KAROLAK GRZEGORZ1968POZNAŃPolska
91141PIĄTEK KAMILA1989DĄBRÓWKAPolska
92142MARCINIAK MARIUSZ1985ZBĄSZYNEKPolska
93143KUBACZYK ARTUR1989POZNAŃPolska
94144OLEJNICZAK ANDRZEJ1974NOWY TOMYŚLPolska
95145ŁYSIAK KAROLINA1983KOPANICABABIMOJSKI KLUB BIEGOWY BAKCYLPolska
96146WOŹNIAK TOMASZ1980KOMORNIKISPEEDY GONZALES TEAMPolska
97147WIŚNIEWSKI ARKADIUSZ1970POZNAŃPolska
98148TRAMPNAU THOMAS1967POZNAŃNiemcy
99149FRAS EWA1964POZNAŃPolska
100150NOWAK DAWID1989POZNAŃPolska
101151STASIK LESZEK1978BABIMOSTBABIMOJSKI KLUB BIEGOWY BAKCYLPolska
102152MATYSIK PIOTR1984WIRYPolska
103153STASIK MAGDALENA1978BABIMOSTBABIMOJSKI KLUB BIEGOWY BAKCYLPolska
104154GRELAK ADAM1983WOLSZTYNSTAY STRONG TEAMPolska
105155WALIGÓRSKI WALDEMAR1979POZNAŃDIAMANTPolska
106156BIAŁAS ALDONA1977GRUSZCZYNPolska
107157DOMAGALSKI MARCIN1962OPALENICA-Polska
108158REDMER ADAM1973POZNAŃPolska
109159JAKUBOWSKI LESZEK1978NOWY TOMYŚLPolska
110160SZPUREK ANNA1981BUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPolska
111161FELEDZIAK WITOLD1980GOSTYŃPolska
112162KUCZ-ZAWORSKA KAROLINA1977MUROWANA GOŚLINASCIMPolska
113163BURNOS-PASZCZAK ALEKSANDRA1987POZNAŃHEVEA TEAM / HERNIK TEAMPolska
114164BACHSZYJEW ELDAR1980ZBĄSZYŃPolska
115165ZAWŁOCKI MAREK1975JASTRZĘBSKO STAREBRAKPolska
116166GRELKA ADRIANNA1991OPALENICAOSP OPALENICAPolska
117167SZCZERBAL ADAM1961KOŚCIANPolska
118168HERTMANOWSKI TOMASZ1970KOŚCIANPolska
119169DUDZIAK JERZY1963KOSCIANNIEZRZESZONYPolska
120170WIŚNIEWSKI ARTUR1975POZNAŃINTROPolska
121171GŁADZISZEWSKI KRZYSZTOF1975STARY TOMYSLPolska
122172CHAŁUPKA MARCIN1968WOLSZTYNCHALUPCZOK TEAMPolska
123173KONIECZNY JAKUB1978NOWY TOMYŚLPTLGPolska
124174ZGOŁA PRZEMYSŁAW1971LUSÓWKOWUEF CLUB POZIOM WYŻEJ TARNOWO PODGÓRNEPolska
125175ZAWADZKI JÓZEF1949POZNAŃPolska
126176GRZELEWSKI KAROL1977GRODZISK WLKP.STADOPolska
127177BARCZAK MARIUSZ1975SWARZĘDZPolska
128178PROKOPOWICZ MARCIN1979JASTROWIE3:33 TEAMPolska
129179ZDANOWSKI MARIAN1956POZNAŃPolska
130180SIKORA PIOTR1974SUCHY LASPolska
131181DOLATOWSKI MAREK1987ŚWIEBODZINPolska
132182KULESZA GRZEGORZ1967WRZEŚNIAPolska
133183BRONIARZ ROBERT1972POZNAŃPolska
134184ROGOZIŃSKI HENRYK1976BUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPolska
135185WAWRZYŃSKI TOMASZ1984TUCHORZAPolska
136186ZYBURA PAWEŁ1979POZNAŃNYSA BIEGAPolska
137187PIOSIK WERONIKA1987TUCHORZAPolska
138188BADZIŃSKI DAMIAN1996BUKPolska
139189BADZIŃSKI ADRIAN DARIUSZ1989BUKNIEZRZESZONYPolska
140190SIEDLARZ MARIUSZ1984CHROŚNICAPolska
141191SIEDLARZ ANNA1983CHROŚNICAPolska
142192GACA DOMINIK1982DOPIEWIECPolska
143193KLUJ MIROSŁAWA1983ZBĄSZYŃPolska
144194PACHARZYŃSKI GRZEGORZ 1969SKÓRZEWOKS STOMILPolska
145195GRZEŚKOWIAK MACIEJ1976NOWY TOMYŚLPolska
146196SZYGENDA JAROSŁAW 1972POZNAŃMARATOŃCZYK POZNAŃPolska
147197HALINIAK MAREK1977NOWY TOMYŚLPL
148198BORKOWSKA BOŻENA1968SULECHÓWPolska
149199BORKOWSKI PIOTR1962SULECHÓWRAISIO SULMA SULECHÓWPolska
150200MAKOWSKI JACEK1971ŚWIEBODZINPolska
151201SROCZYŃSKI STEFAN1957GŁOGÓWPolska
152202GACA ANNA1982DOPIEWIECPolska
153203NOWACZYK MICHAŁ1980SKÓRZEWONOJMANY BIEGAJĄ NAJŁADNIEJPolska
154204BRYCHCY-NOWAK PAULINA1982STRZYŻEWOTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPolska
155205JAŚKOWIAK JOANNA1977GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZAPolska
156206MOCEK MARCIN1981WOLSZTYNPolska
157207MOCEK ANNA1985WOLSZTYNPolska
158208RĄCZKA KAMILA1978ŚWIĘTNOPolska
159209ZAREMBA PIOTR 1966WOLSZTYNNIEZRZESZONYPolska
160210ŁUCZAK MARCIN1982GLINNOPolska
161211SZYMANIAK BARTOSZ1979KOŚCIANPolska
162212RYCZAK TOMASZ1985POZNAŃMICHAŁEK TEAMPolska
163213CYPRIAN JAROSŁAW1969OPALENICAOSP OPALENICAPolska
164214WOŹNY PRZEMYSŁAW1990KUŚLINBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPolska
165215FLIEGNER TOMASZ1996BUKPolska
166216SZUŁCZYŃSKI WITOLD1969GOSTYŃKLUB BIEGACZA 365 GOSTYŃPolska
167217MATUSZEWSKI NIKODEM1989POZNAŃWWW.KONRADMATUSZEWSKI.PLPolska
168218ROLNIK JAROSŁAW1971GOSTYŃPolska
169219JANOWICZ HONORATA1995OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZAPolska
170220PODWÓJCI MICHAŁ1981DĄBRÓWKAZABIEGANI LUSÓWKOPolska
171221CYPRIAN PAULA1992OPALENICAPolska
172222JAŚKOWIAK MACIEJ1974GRODZISK WLKPGRDZISKI KLUB BIEGACZAPolska
173223DOBROWLAŃSKI ROBERT1968ZBĄSZYŃPolska
174224FLENS TADEUSZ1958MIĘDZYCHÓDKB WOJTUŚPolska
175225TARNOWSKA MAŁGORZATA1984SWARZĘDZPolska
176226MISIORNY RADOSŁAW 1973POZNAŃPolska
177227FIMIŃSKI BARTOSZ1979NĄDNIATKKF \"ŁABĘDŹ\" ZBĄSZYŃPolska
178228LIGĘZA PATRYK1993ZBĄSZYŃTKKF \"ŁABĘDŹ\" ZBĄSZYŃPolska
179229JOKŚ JAKUB1993NOWY TOMYŚLNIEZRZESZONYPolska
180230JARNUT ŁUKASZ1989LWÓWEKLB TEAM LWÓWEKPolska
181231SKOWROŃSKI PAWEŁ1955POZNAŃN/ZPolska
182232PRYMOWICZ DARIUSZ1974SWARZĘDZPolska
183233MANIA EMIL1983ZBĄSZYNEKWWW.ATE-ZBASZYN.EUPolska
184234MUCHA MALWINA1989SWARZĘDZSWARZĘDZPolska
185235BRÓDKA MAGDALENA1975POZNAŃNIEZRZESZONAPolska
186236ANTCZAK GRZEGORZ1960POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPolska
187237KLESZCZ ROBERT1974GLINNOBRAKPolska
188238WOŹNICZKA ANNA1987PNIEWYKOBIETY NA MEDALPolska
189239BALENKO ADELA1984ZBĄSZYŃPolska
190240SZMAŃDA KATARZYNA1977WRONIAWYPolska
191241KUZIN ILIA1981ZBĄSZYŃRosja
192242KACZMAREK SŁAWOMIR1969KOŚCIANPSS POZYTYWNIE ZAKRĘCENI KMP LESZNOPolska
193243DĄBROWSKI PAWEŁ1975POZNAŃWIELKOPOLSCY BIEGACZEPolska
194244ZIMNA MARTA1993KUŚLIN-Polska
195245JARNUT PAWEŁ1992LWÓWEKLB TEAM LWÓWEKPolska
196246SZYLAK PIOTR1975PNIEWY31.BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOPolska
197247BORKOWSKI PAWEŁ1994SULECHÓWSULMA SULECHÓWPolska
198248STĘCLIK PRZEMYSŁAW1979POZNAŃMNPPolska
199249TOMIŃSKI JULIUSZ1976TUCHORZAPolska
200250JANOWICZ ZBIGNIEW1958OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZAPolska
201251TACIAK BŁAŻEJ1975GRODZISK WLKPPolska
202252PISKORZ SYLWIA 1975SIEDLECPolska
203253TROJNARSKI MACIEJ1951PUSZCZYKOWOPolska
204254KRYSZTOFIAK SLAWOMIR1965BYDGOSZCZPolska
205255KUCHARSKI JAKUB1979GRUSZCZYNJKU1979Polska
206256KELAR ŁUKASZ1974SKÓRZEWOPolska
207257IGNERSKA ROZALIA1982POZNAŃAZAZELPolska
208258SZOTT KRZYSZTOF1957ZBĄSZYNEKPolska
209259MAĆKOWIAK KAROLINA1988PNIEWYPNIEWYPolska
210260CIECHORSKI JAROSŁAW1978ZBĄSZYŃBEZ KLUBUPolska
211261KAMIŃSKI ŁUKASZ1988LWÓWEKKM LWÓWEK WLKP.Polska
212262MACIEJEWSKI DARIUSZ1972GORZÓW WLKP.HDK KWP GORZÓW WLKP.Polska
213263SMYK ANDRZEJ1969OPALENICABUKOWSKI KLUB BIEGACZAPolska
214264SZELĄG MARCIN1973POZNAŃPolska
215265GIEŁDA TOMASZ1975BUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPolska
216266SKALECKI PRZEMYSLAW1983GORZOW WLKPPANZERFAUSTPolska
217267STRABEL JACEK1980KOMORNIKIKB INTREX POZNAŃPolska
218268SWITALA MARIUSZ1974POZNAŃPolska
219269HUCAŁ TOMASZ1976TOMASZOWOBIEG NIEPODLEGŁOŚCI ŻAGAŃPolska
220270PRZYBYŁA ŁUKASZ1984KARPICKOPolska
221271GRYKA FILIP1979NOWY TOMYŚLPolska
222272NOWAK GRZEGORZ1979STRZYŻEWOTKKF \"ŁABĘDŹ\" ZBĄSZYŃPolska
223273KOTLAREK MAGDALENA1980PNIEWYPolska
224274BESZ-MALINOWSKA KATARZYNA1973POZNAŃPolska
225275DROŻDŻ PIOTR1970STARA ŁUBIANKASTOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOPolska
226276KOSTRZEWA ZBIGNIEW1973STARA ŁUBIANKASTOWARZYSZENIE BIEGACZY GMINY SZYDŁOWOPolska
227277SKUPNIEWICZ ANNA1982WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPolska
228278LACHMAN KATARZYNA 1979NOWE JASTRZĘBSKOPolska
229279HAMROL ŁUKASZ1977ŚMIGIELBLIŹNIAK TEAM ŚMIGIELPolska
230280DURKOWIAK PIOTR1979WOLSZTYNNIGHT RUNNERSPolska
231281PAWŁOWSKI KRZYSZTOF1975ZBĄSZYŃPolska
232282KONIECZNY PIOTR1981NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLPolska
233283SIKORA ROBERT1980POZNAŃWOLNY STRZELECPolska
234284ANTCZAK ROBERT1962POZNAŃPolska
235285MICHALSKI RADOSŁAW1980LWÓWEKPolska
236286OLEJNIK KRZYSZTOF1990STARY LUBOSZKP MOSINAPolska
237287GRZESIAK BERNADETA1992STARY LUBOSZPolska
238288SZYPER KAROLINA1977RAKONIWICEPolska
239289GEMBICKA NATALIA1984POZNAŃPolska
240290KMIECIK MIREK1978RAKONIEWICEPolska
241291BUDKIEKWICZ ADRIAN1979POZNAŃNIGHT RUNNERSPolska
242292NOWAKOWSKI BŁAŻEJ1979POZNAŃPolska
243293PYSIAK DAMIAN1980SŁUBICEFSL VERUS AOK.PL TEAMPolska
244294JAŚNIEWICZ MATEUSZ1987SWARZĘDZPolska
245295CHRÓŚCIK ANDRZEJ1960GRODZISK WIELKOPOLSKIPolska
246296BARTKOWIAK PIOTR1976GRODZISK WLKP.GRODZISKI KLUB BIEGACZAPolska
247297GRZELKA TOMASZ1983KAŹMIERZBRYGADA RUMCAJSA ROJBERAPolska
248298SAWICKA- MOCZULSKA AGNIESZKA 1980LUBOŃPolska
249299WĘGLARSKI BARTOSZ1989POZNAŃVOLKSWAGEN POZNAŃPolska
250300MIKA KAROLINA1989POZNAŃ-Polska
251301BARTOSZEK PAWEŁ1979ZALASEWOPolska
252302ZIELENDA ANDRZEJ1961ROSTARZEWOWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPolska
253303ZAWADZIŃSKI MACIEJ1981NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLPolska
254304KOCIŃSKI RADOSŁAW19898Polska
255305HAJ TOMASZ1974BUKPolska
256306KAŹMIERCZAK DAMIAN 1977ŚMIGIELDIMPolska
257307BESTRZYŃSKA JOANNA1971GĄDKIKB MANIACPolska
258308WITKOWSKI TOMASZ1972KAMIONKIALTO KAMIONKIPolska
259309WITKOWSKA ALEKSANDRA1973KAMIONKIALTO KAMIONKIPolska
260310RATAJCZAK KRZYSZTOF1980POZNAŃPolska
261311WITTHOLZ FILIP1978JASTRZĘBSKO STAREPolska
262312ŚWIĄTEK AGATA1993OPALENICAOSP OPALENICAPolska
263313KAPTUR WOJCIECH1963CZEMPIŃPolska
264314PERNAK ANDRZEJ1972POZNAŃPolska
265315SOŁTYSIK JAROSŁAW1972ZBĄSZYŃTKKF \"ŁABĘDŹ\"Polska
266316ANDRZEJCZAK ANNA1984NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLPolska
267317SPYCHAŁA DANUTA1953POZNAŃKB UE POZNAŃPolska
268318PIECHOCKA BEATA1975GRODZISK WIELKOPOLSKISTADOPolska
269319PIECHOCKI DAWID1974GRODZISK WIELKOPOLSKISTADOPolska
270320SOŁTYSIK MACIEJ1976ZBĄSZYŃTKKF \"ŁABĘDŹ\"Polska
271321FLUKS SZYMON1983POZNAŃPolska
272322FULCZYK AGNIESZKA1980KOZIEGŁOWYSTADOPolska
273323NOWIŃSKI RAFAŁ1974WSCHOWABIEGAJ WSCHOWO !!!Polska
274324MAĆKOWIAK MAREK1979GRODZISK WIELKOPOLSKISTADOPolska
275325MAĆKOWIAK EWA1979GRODZISK WIELKOPOLSKISTADOPolska
276326SZOFER FILIP1990ZBĄSZYNEKPolska
277327SZOFER ADAM1970ZBĄSZYNEKPolska
278328MACIĄG IWONA1988BOLEWICEKLUB BIEGACZA BOLEWICEPolska
279329SZOTT MARCIN1983ZBĄSZYŃBRAKPolska
280330DUDKIEWICZ WOJCIECH1989BUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPolska
281331TOKAREK PRZEMYSŁAW1982GUBINGUBIN BIEGAMBOLUBIĘPolska
282332ŻOŁNIERKIEWICZ JACEK1957POZNAŃPolska
283333BAER TOMASZ1968BABIMOSTBABIMOJSKI KLUB BIEGOWY BAKCYLPolska
284334BRZOZOWSKI SZYMON1972ZALASEWOZAWSZE DO METYPolska
285335CZOP JAN1939BABIMOSTBAKCYL BKBPolska
286336WALENCZAK MAGDA1984LWÓWEKLWÓWEKPolska
287337KOEBSCH TOMASZ1978KOZIEGŁOWYMARKOWEROWERY.PLPolska
288338FORNALIK MARCIN1975DABRÓWKAPolska
289339ZDOBYLAK KRZYSZTOF1982GUBINBBL GUBINPolska
290340LISIECKI TOMASZ1975LUBOŃTRZYNASTKA PLUS STĘSZEWPolska
291341LEWANDOWSKA MARTYNA1996WOLSZTYNPolska
292342MIKA JÓZEF1960POZNAŃBRYLANT KÓRNIKPolska
293343FORNALIK PRZEMYSŁAW1975LWÓWEKKM LWÓWEK WIELKOPOLSKIPolska
294344PIETRUSZKA KRZYSZTOF1976WOLSZTYNPolska
295345MAZUR WIKTOR1986KOŚCIANPolska
296346HADAM MICHAŁ1977LUBOŃKB MANIAC POZNAŃPolska
297347CEGLAREK TOMASZ1977WOLSZTYNPolska
298348LEPA ARKADIUSZ1983WOLSZTYNPolska
299349ŁYSIAK MICHAŁ1978ZBĄSZYNEKZBĄSZYNEKPolska
300350MRÓWKA KRZYSZTOF1982PNIEWYCONCORDIA RUNNERS TEAMPolska
301351RUGAŁA PRZEMYSŁAW1981ZBĄSZYŃPolska
302352KOWCZYK ŁUKASZ1977SZPROTAWAPolska
303353PRZYBYŁA KAROL1977STARY WIDZIMPolska
304354ROGOZIŃSKI TOMASZ1974PYZDRYBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPolska
305355MALIK KAROL1981CZMOŃKP MOSINAPolska
306356MORACZEWSKI KONRAD1976MAGDALENKAPolska
307357MORACZEWSKA KATARZYNA1976MAGDALENKAPolska
308358WEIHS SZYMON1992ZBĄSZYŃPolska
309359NOWAK PAWEL1981GRODZISK WLKPPolska
310360MALOWANY KSAWERY1986ZBĄSZYŃPolska
311361MICHAŁOWSKI PAWEŁ1979ZBĄSZYŃPolska
312362JASKÓLSKI KRZYSZTOF 1983GUBINBBL GUBINPolska
313363POWEL KAROLINA1979OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZAPolska
314364POWEL PIOTR1975OPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZAPolska
315365ZERBST JACEK1974NOWY TOMYŚLNIEZRZESZONYPolska
316366JESSA WŁODZIMIERZ1965ŚREMRUNNER\'S POWER ŚREMPolska
317367WALIGÓRSKI RYSZARD1957WOLSZTYNCENTRUM MOTO-ROWER URSZULA WALIGÓRSKAPolska
318368RYBAK PAWEŁ1983NOWY TOMYŚLPolska
319369CYRULEWSKI JAROSLAW1968BIERZGLINEKKB KOSYNIER WRZEŚNIAPolska
320370FRAŃSKI ŁUKASZ1976NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLPolska
321371FRAŃSKA KAROLINA1976NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLPolska
322372TOMCZYK MACIEJ1976STĘSZEWTRZYNASTKA PLUSPolska
323373SZAJDAK ADA1989SZAMOTUŁYBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPolska
324374POZORSKA MARTA1989WILCZYNPolska
325375TOBYS ŁUKASZ1987NĄDNIAPolska
326376PAL EMILIAN1974PEŁCZYCEKŁ \"SOKÓŁ\"Polska
327377GUCZE MARIUSZ1980NĄDNIAPolska
328378WOŹNIAK DAWID1986RASZKÓWPolska
329379MAJEWSKI ROBERT1971KOZIEGŁOWYZAWSZE DO METYPolska
330380MŁODYSTACH JOANNA1977STRZYŻEWOPolska
331381ROSOLSKA RITA1986ZBĄSZYŃPolska
332382CETNER MAGDALENA1973POZNAŃPolska
333383MŁODYSTACH MACIEJ1978STRZYŻEWOPolska
334384GÓRAL EMILIA1978POZNAŃZAWSZE DO METYPolska
335385SZCZECIŃSKI PIOTR1979ZBĄSZYŃPolska
336386WALKOWIAK KONRAD1992WOLSZTYNPolska
337387SOBAŃSKI MATEUSZ1985POZNAŃDECO-SUNPolska
338388POPŁAWSKI-NIEWIADOMSKI WIESŁAW1972WARSZAWAPolska
339389TERESIAK-PIECHOCKA KATARZYNA1980POZNAŃWILDA BIEGAPolska
340390BORKOWSKI JAKUB1991ZBĄSZYŃPŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIAPolska
341391KRZYŻAŃSKI REMIGIUSZ1962KOŚCIANKB KOŚCIANPolska
342392GANCZAREK MATEUSZ1986ZBASZYNPolska
343393HORŁOZA ANDRZEJ1990WIELICHOWOPolska
344394PYTA GRZEGORZ1960GRODZISK WLKP.NIEZRZESZONYPolska
345395WOJCIECHOWSKI LECH1953GRODZISK WLKP.GRODZISKI KLUB BIEGACZAPolska
346396KASPERCZAK PAWEŁ1975NOWY TOMYŚLPolska
347397KRUK MACIEK1986WRZEŚNIADRUŻYNA SZPIKUPolska
348398CHWALISZ ŁUKASZ1990BOLEWICEKB BOLEWICE / VOLKSWAGEN POZNAŃPolska
349399BRYŃSKI DARIUSZ1963ZIELONA GÓRAPolska
350400MICHALSKA SYLWIA1977SIEDLECWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPolska
351401TOBYS MARCIN1987ZBĄSZYŃPolska
352402KULON ARKADIUSZ1973RADZYNYRADZYNY TEAMPolska
353403NAHACZEWSKI GRZEGORZ1975NOWY TOMYŚLPolska
354404MAREK PAWEŁ1973PNIEWYPolska
355405CHŁOPEK JAKUB1993ZBĄSZYŃ-Polska
356406URBAŃSKI RADOSŁAW1973POZNAŃSTOCKMEIER CHEMIA TEAMPolska
357407AKUSZEWSKA AGATA1965PUSZCZYKOWOPolska
358408SZYMAŃSKI ROMAN1966BUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPolska
359409WIECZOREK KRZYSZTOF1977POZNAŃPolska
360410KURKOWSKA ANNA1980POZNAŃPolska
361411ANDRYS ŁUKASZ1988GRODZISK WIELKOPOLSKIPolska
362412KOPACZYŃSKI RYSZARD1983POZNAŃKLUB METAPolska
363413WESOŁOWSKI RYSZARD1960POZNAŃFIZJO4FAMILYPolska
364414GRZEŚKO PATRYCJA1990ZBĄSZYŃPolska
365415MOSKWA KRZYSZTOF1957LESZNOTAK SE POMYKAM !Polska
366416SZOTT LESZEK1962ZBĄSZYŃPolska
367417GIEL JAROSŁAW1986NOWY TOMYŚLPolska
368418OLEJNICZAK PATRYCJA1979ZIELONA GÓRAPolska
369419BRYCHCY FABIAN1977CHORZEMINSTAY STRONG TEAMPolska
370420MARYNIAK KRZYSZTOF1968PSZCZEWPolska
371421NAFALSKI ARTUR1984TARNOWO PODGORNEPolska
372422PURSKI KONRAD1979POZNAŃPolska
373423ŁĄCZKA ARKADIUSZ1984LWÓWEKT.G SOKÓŁ BRODYPolska
374424JAKUS SYLWIA1980POZNAŃPolska
375425BŁAŻEJCZAK DAMIAN1972ZIELONA GÓRAPolska
376426BŁAŻEJCZAK AGNIESZKA1979ZIELONA GÓRAPolska
377427URBANIAK PRZEMYSŁAW1991ZAGÓRÓWPolska
378428RZYWUCKA JOLANTA1977PIŁAKRÓLICZKI W PLECAKUPolska
379429ŻYCHLIŃSKA MAŁGORZATA1965GRODZISK WIELKOPOLSKIPolska
380430ŻYCHLIŃSKI KRZYSZTOF1960GRODZISK WIELKOPOLSKIPolska
381431CHORĄZIAK JACEK1973GRODZISK WIELKOPOLSKINIEZRZESZONYPolska
382432FORNALIK SŁAWOMIR1976KOMOROWOPolska
383433KASPERSKA LIDIA1977GROTNIKIPolska
384434KANDULSKI ANDRZEJ1953BORÓWIECMALTA POZNAŃPolska
385435WALKOWIAK BARTOSZ1980PLEWISKAWWW.STUDIOMOTIV.PLPolska
386436MAZIEC DARIUSZ1980NOWY TOMYSLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLPolska
387437WACHOWSKA PATRYCJA1986ZBĄSZYŃTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPolska
388438FURMANEK PIOTR1979ŚRODA WLKPSZNEKA RUNNERS TEAMPolska
389439TARGOSZ WOJCIECH1976OPALENICAOPALENICAPolska
390440KARAŚKIEWICZ MIROSŁAW1965TULCEPolska
391441NOŻEWNIK JAKUB1985POZNAŃPolska
392442PAWLIK ŻANETA1989ZBĄSZYŃPolska
393443RÓŻAŃSKA KINGA1983POZNAŃPolska
394444KOWALCZYK SEBASTIAN1985STĘSZEWPolska
395445ŁAKOMA PAULINA1987POZNAŃPolska
396446JANKOWSKI GRZEGORZ1959POZNAŃNIEZRZESZONYPolska
397447BORSÓW MAGDALENA1983LOCHÓWNIEZRZESZONAPolska
398448MELINSKI WOJCIECH1954ZIELONA GÓRABRACTWO BIEGACZYPolska
399449KRUK MACIEK1986WRZEŚNIANAPIERDA...Y :)Polska
400450MARCHEWKA KATARZYNA1979ZIELONA GÓRAPolska
401451WĘGŁOWSKI KAROL1996ŚRODA WIELKOPOLSKADRUŻYNA SZPIKUPolska
402452WĘGŁOWSKI MACIEJ1971ŚRODA WIELKOPOLSKAPolska
403453SADOWSKI ARKADIUSZ1967OPALENICAGRODZISKI KLUB BIEGACZAPolska
404454SADOWSKA IWONA1973OPALENICAGRODZISKI KLUB BIEGACZAPolska
405455KOCHAŃSKI TOMASZ1974LUBRZAPolska
406456SZWEDEK MICHAŁ1979NOWY TOMYŚLLKS BUDOWLANI NOWY TOMYŚLPolska
407457SKORNOWICZ PAWEŁ1971KAŹMIERZBRYGADA RUMCAJSA ROJBERAPolska
408458ŚWITAL LESZEK1974MARGONINTAZAR CHODZIEŻPolska
409459ŚWITAL MATEUSZ1998MARGONINTAZAR CHODZIEŻPolska
410460JEDLIŃSKI MICHAŁ1991POZNAŃPIĘNI MŁODZI NIEWYSPANIPolska
411461JANKOWIAK MACIEJ1989NOWY TOMYŚLPolska
412462STERNA ŻANETA1991ZBĄSZYNEKKOLECTEAMPolska
413463KOLECKA SYLWIA1977ZBASZYNEKKOLECTEAMPolska
414464KOLECKI DAMIAN1976ZBASZYNEKKOLECTEAMPolska
415465KAŹMIEROWSKI DARIUSZ1978PAPROĆPolska
416466FRAŃSKI RAFAŁ1972LUBOŃLUBOŃSKI KLUB BIEGACZAPolska
417467WARCZEWSKI TOMASZ1980LESZNOPolska
418468SZNYCER MIROSŁAWA1966BUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPolska
419469POZORSKA MARTA1989WILCZYNPolska
420470PAŃCZAK MICHAŁ1967POZNAŃPolska
421471SZKUDLAREK MICHAŁ1933PRZYSIEKA POLSKAOKFIR ŚMIGIELPolska
422472SKRZYPCZAK MARIAN1959KOŚCIANOKFIR ŚMIGIELPolska
423473TONDAŚ KRZYSZTOF 1975CIELCZASTOWARZYSZENIE MIŚPolska
424474MORYSON KRZYSZTOF1982POZNAŃPolska
425475BANASZCZAK IZABELA1984KOŚCIANTGV RUNNING TEAMPolska
426476WYLEGAŁA KRZYSZTOF1981POZNAŃPolska
427477LEWANDOWSKI MICHAŁ1989SIEDLECFC MELANŻPolska
428478MISIUDA SEBASTIAN1981POZNAŃPolska
429479WOJSA DAMIAN1987MIĘDZYRZECZPolska
430480MOLENDA DANIEL1989ZBĄSZYŃPolska
431481MISIUDA DOROTA1983POZNAŃPolska
432482GRODZICKI GERARD1970LUBRZAPolska
433483WOJNICZ PRZEMEK1972ZIELONA GÓRAKRÓL JULIAN TEAMPolska
434484DROBNIK BŁAŻEJ1987OPALENICAPROMIEN OPALENICAPolska
435485PIESIK JAROSŁAW1964ROSTARZEWOWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPolska
436486RATAJCZAK RAJMUND1962POZNAŃPolska
437487JARONI TOMASZ1977POZNAŃHANDEX POZNAŃPolska
438488SIECZKAREK KLAUDIA1992SŁUPCANIGHT RUNNERSPolska
439489KROTOSZYŃSKA AGNIESZKA1983POZNAŃPolska
440490MILLER ADRIAN1984GRODZISK WLKP.GRODZISKI KLUB BIEGACZAPolska
441491GINDERA PATRYK1990RYDZYNAPolska
442492KUŁAGA PIOTR1983POZNAŃKOCHANEJ ANIPolska
443493ŁAGNOWSKI GRZEGORZ1969ŁĘKNICAPolska
444494LIS TOMASZ1959LUBON-Polska
445495FLORASZEK ARKADIUSZ1972DĄBRÓWKAGALOPUJĄCE FLORASZKIPolska
446496MORTKA ELŻBIETA1971OPALENICAOSP OPALENICAPolska
447497HAUSER-GIERS MONIKA1980KOŚCIANPolska
448498GIERS ROBERT1979KOŚCIANPolska
449499JAKUBOWSKA MAŁGORZATA1982PLEWISKABIEGAM BO LUBIĘPolska
450500SZYMAŃSKI MARCIN1976DROSZKÓWROCKWOOL RUNNING TEAMPolska
451501MARCHEWKA MAREK1959JASTRZĘBSKO ST.NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLPolska
452502KLÓJ KRZYSZTOF1962POZNAŃ31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOPolska
453503LISEK MIECZYSŁAW1959LWÓWEKKM LWÓWEKPolska
454504LISEK BEATA1989LWÓWEKPolska
455505KANIUK SŁAWOMIR1970GRODZISK WLKPGB WIELKOPOLSCY BIEGACZEPolska
456506WRÓBEL MARCIN1982ZBĄSZYŃPolska
457507ZASIŃSKI PRZEMYSŁAW1988PRZYPROSTYNIASWLPolska
458508ROMANOWSKI JACEK1963KICINPolska
459509SPYCHAŁA MARIUSZ1971NOWY TOMYŚLBEER DRINKERS TEAMPolska
460510BŁASZYK BASIA 1979GRODZISK WLKPPolska
461511STEPCZAK RENATA 1973GRODZISK WLKPPolska
462512DZIAMSKI MAREK1976GRODZISK WLKPPolska
463513RATAJCZAK ANNA 1981GRODZISK WLKPPolska
464514CYMERMAN ARTUR1977PAPROĆPolska
465515ŁUC JAN 1954SWARZĘDZMERCEDES BENZ STSPolska
466516FRAŃSKI HUBERT1978LEWICZYNEKPolska
467517KUSIOR MAREK1984ZBĄSZYNEKPolska
468518SAWIŃSKI RADOSŁAW1979WARSZAWAZGRYŹLIWI TETRYCYPolska
469519JERZYKOWSKI TOMASZ1979ZBĄSZYNEKZGRYŹLIWI TETRYCYPolska
470520PASZKE MICHAL1974GRODZISK WLKP.Polska
471521KLIKS DARIUSZ1970POZNAŃZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEMPolska
472522PATERSKI MARCIN1975KOMORNIKIPolska
473523PERZ MARZENNA1968BUKOWIECNKB CHYŻY NOWY TOMYSLPolska
474524KRAJEWSKI ROBERT1979POZNAŃ31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGOPolska
475525MELONEK PAWEŁ 1966GRODZISK WLKPPolska
476526JARNÓT AGNIESZKA1977STARY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLPolska
477527PERZ EMILIA1990BUKOWIEC-Polska
478528MOLENDA TOMASZ1993ZBĄSZYŃPolska
479529RYGIEL KRZYSZTOF1974KAMIENIEC WROCŁAWSKITRENERPERSONALNYWROCLAW.PLPolska
480530KLIMASZEWSKI DANIEL1976JABŁONÓWPolska
481531LEWANDOWSKI MAREK1972ZBĄSZYŃTKKF \"ŁABĘDŹ\"ZBĄSZYŃPolska
482532KASIERSKI PAWEŁ1964POZNAŃPolska
483533URBAŃSKA MAGDALENA1980POZNAŃPolska
484534MICHALIK-TOMCZAK HANNA1976POZNAŃMALTA POZNAŃPolska
485535TOBYS MATEUSZ1990KIEŁKOWOPolska
486536KACZMAREK JACEK1981WŁOSZAKOWICEPolska
487537SIEROŃ KAMIL1991NOWY TOMYŚLPolska
488538MICHALAK MIROSŁAW1987KOŚCIANPolska
489539DOMSKI MARCIN1977POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPolska
490540KRYŚ MARIUSZ1975BUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPolska
491541JANISZEWSKI WALDEMAR1963LWÓWEKKM LWÓWEKPolska
492542NAPIERAŁA TADEUSZ1960GŁOGOWTEGESPolska
493543MIKOŁAJEWSKI MATEUSZ1991IGNACÓWPolska
494544WYZUJ-ROGALSKA ANNA1980BUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPolska
495545STANKIEWICZ ARKADIUSZ1982ŚWIEBODZINŚWIEBODZIŃSKA GRUPA BIEGOWAPolska
496546SZYMCZYK RAFAŁ1982ZIELONA GÓRABRACTWO BIEGACZY ZIELONA GÓRAPolska
497547SZESZUŁA PAULINA1983KAMIENIECPolska
498548WOŹNY PRZEMYSŁAW1986MIĘDZYCHÓDPROJTAGON TEAMPolska
499549WOJCIECHOWSKI WOJCIECH1981POZNAŃBBL GUBINPolska
500550GRAD-RYBIŃSKA AGNIESZKA1982ZIELONA GÓRAPolska
501551OLSZAŃSKI ROMAN1966ZIELONA GÓRAPolska
502552MILER DARIUSZ1988POZNAŃPolska
503553TOMYS PRZEMYSŁAW1982TUCHORZAPolska
504554GŁADYSIAK PRZEMYSŁAW1977KOMORNIKIHKS \"ŁOŚ 47\" KOMORNIKIPolska
505555PARA DOROTA1990ZBĄSZYŃPolska
506556DOLECKA ELA1975NOWY TOMYŚL***Polska
507557JANOWSKI ARKADIUSZ1976PERZYNY5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERIIPolska
508558RUBCZYNSKI ADAM1996RAKONIEWICEPolska
509559KASPROWIAK PATRYK1996RAKONIEWICEPolska
510560BLIM WALDEMAR1977KAZIMIERZ BISKUPIPolska
511561ROSZAK BARTOSZ1983WRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZAPolska
512562STERCZEWSKI WOJCIECH1949POZNAŃNEW QRDE BALANCEPolska
513563OWCZAREK SEBASTIAN1994ZBĄSZYŃPolska
514564STANIEWSKA AGNIESZKA1986POZNAŃPolska
515565GLIŃSKI JAROSŁAW1966POZNAŃPOLSKA BIEGAPolska
516566JĘDRZEJCZAK ARTUR1968ZBĄSZYNEKPolska
517567RYBICKI DANIEL1979OBRAPolska
518568ZAJĄC LESZEK1958WIJEWOPolska
519569FRANKOWSKA MARTA1991PAMIĄTKOWODRUŻYNA SZPIKUPolska
520570KACZMAREK PRZEMYSŁAW1989WOLSZTYNPolska
521571KOŚMIDER MARIUSZ1979WRONCZYNPolska
522572SZKUDLAREK SŁAWOMIR1970PRZYPROSTYNIATKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPolska
523573NAJDA TADEUSZ1949ZBĄSZYŃTKKF ŁABĘDŹPolska
524574FRANKOWSKI ZBIGNIEW1980ŻODYŃPolska
525575JĘDRZEJCZAK MATEUSZ1991BOLEWICEKLUB BIEGACZA BOLEWICEPolska
526576TERLIKOWSKI GRZEGORZ1985STARGARD SZCZECIŃSKIBRAKPolska
527577GÓRNY MAREK1955ŚWIĘCIECHOWAMARATON LESZNO-DRUŻYNA SZPIKUPolska
528578PIESIK BENEK1962WOLSZTYNPolska
529579WOLNIK WOJCIECH1982WOLSZTYNPolska
530580TOMASZEWSKI WOJCIECH1951ZIELONA GÓRAROCKWOOLPolska
531581ADAMCZAK KRZYSZTOF1958STARGARD SZCZECIŃSKISZWLA STARGARDPolska
532582TOMCZAK ZBIGNIEW1954GNIEZNOALTOM GNIEZNOPolska
533583KAWALEC LESZEK1961BRODY ŻAR.NIEZRZESZONYPolska
534584STASIK MONIKA1978GLINNOPolska
535585KACZMAREK JAN1978ZBĄSZYNEKPolska
536586GRUSZCZYŃSKI JACEK1974MUROWANA GOŚLINASZWAGIER TEAMPolska
537587GROBELNY RYSZARD1963POZNAŃDRUŻYNA SZPIKU/CITYZENPolska
538588ŁUŻYŃSKI PIOTR1977ZIELONA GÓRABRACTWO BIEGACZY ZIELONA GÓRAPolska
539589KLEBIEKO PIOTR1989MIEDZYRZECZPolska
540590PYSZKOWSKI MARIUSZ1981BABIMOSTPYRA TEAMPolska
541591DUSZYŃSKI TOMASZ1985NOWA WIEŚPolska
542592KARMOLIŃSKA-PETA IWONA1979LUBOŃPolska
543593GÓRNA MAŁGORZATA1974ŚWIEBODZINPolska
544594NOWICKI DARIUSZ 1973ZIELĘCINPolska
545595WIŚNIEWSKI PATRYK1988RAKONIEWICEDRINKING TEAM RAKONIEWICEPolska
546596NOWAK PRZEMYSŁAW1976OPALENICAOPALENICKIKLUB BIEGACZAPolska
547597LECH MARTA1989ŚWIEBODZINPolska
548598MYSIO LECH1956POZNAŃMORSY POZNAŃPolska
549599LECH RADOSŁAW1976ŚWIEBODZINPolska
550600ANDRZEJEWSKI JACEK1966KOŚCIANKOŚCIANPolska
551601ROMANKIEWICZ LESZEK1956ZDUŃSKA WOLAPolska
552602CHODKIEWICZ WIESLAW1960SWIEBODZINKB CHODAK TEAMPolska
553603KUBICKI PRZEMYSŁAW1980ZBĄSZYNEKPolska
554604HUMERSKI PIOTR1989GOŹDZICHOWODANFLOR TEAMPolska
555605SZEWCZYK ANDRZEJ1975ZIELONA GÓRAPolska
556606WAŁOWSKI PRZEMYSŁAW1981WSCHOWAPolska
557607PAWLAK PATRYCJA1987BOLEWICEKLUB BIEGACZA BOLEWICEPolska
558608WESOŁY PIOTR1963BOLEWICEKLUB BIEGACZA BOLEWICEPolska
559609BARTCZAK PAWEŁ1982KRUSZWICADRUŻYNA SZPIKUPolska
560610KACZMAREK JAN1947MIESZKOWICEPolska
561611PATALAS ALAN1992CHROŚNICAPolska
562612DRGAS ROMAN1982PROCHYPKO BANK POLSKIPolska
563613ANTCZAK JACEK1969WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPolska
564614ANTCZAK RIWANA1968WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPolska
565615DĄBROWSKI KRZYSZTOF1990ZBĄSZYŃPolska
566616WRÓBLEWSKI RAFAŁ1973ZBĄSZYŃPolska
567617TARSA TOMASZ1972WOLSZTYNNIEZRZESZONYPolska
568618SZAŃCA MONIKA1979WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPolska
569619PAROL GRZEGORZ1977CHOSZCZNOPolska
570620KOZBER IRENEUSZ1971WRONKIPolska
571621CIEKAŃSKA KAMILLA1974GOSTYŃKLUB BIEGACZA 365 GOSTYŃPolska
572622MAŃKOWSKI BARTOSZ1983POZNAŃPolska
573623OLEJNICZAK KRZYSZTOF1967GOSTYŃKLUB BIEGACZA 365 GOSTYŃPolska
574624HOŁYŃSKI KAMIL1975ZBĄSZYNEKPolska
575625ŁUC ANDRZEJ1943GORZÓW WIELKOPOLSKIPolska
576626LANGNER KRZYSZTOF1962WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPolska
577627CIESZYŃSKI PIOTR1972POZNAŃRRPolska
578628LINKE JANUSZ1966KOŚCIANPolska
579629STASIK ALEKSANDER1979GLINNOPolska
580630BOKUS EUGENIUSZ1963KOSCIANNIGHTRUNNERSPolska
581631MICHAŁOWICZ JAKUB1983NOWY TOMYŚLPolska
582632SWOROWSKA IZABELA1970WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPolska
583633SWOROWSKI MACIEJ1970WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPolska
584634MACKIEWICZ KATARZYNA1976ŚWIEBODZINŚWIEBODZINSKA GRUPA BIEGOWAPolska
585635TOMIAK ANIA1987WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPolska
586636WIECZOREK ZBIGNIEW1975RAKONIEWICEPolska
587637CIEŚLIK MACIEJ1977POZNAŃKSG DIRETAPolska
588638SWATOWSKI GRZEGORZ1989KOSTRZYN NAD ODRĄPolska
589639LUDWICZAK KONRAD1985POZNAŃSTR POZNAŃPolska
590640PUCHACZ JAKUB1997ZBĄSZYŃBIEGAM, BO MAM ZAKŁAD.Polska
591641NITSCHKE MACIEJ1972WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPolska
592642RYBAK AGNIESZKA1978ZBĄSZYNPolska
593643KĘDZIORA RAFAŁ1977KOZIEGŁOWYDRUŻYNA SZPIKUPolska
594644CYRANOWICZ MATEUSZ1985ZBĄSZYNEKPolska
595645FOJUD MAJA1979GOWARZEWOPolska
596646JANKOWSKA PAULINA1990SKOKIPolska
597647LIS MARCIN1977SWARZĘDZHARCERSKI KLUB TURYSTYCZNY AZYMUTPolska
598648MARSZAŁKIEWICZ JOANNA1981NOWY TOMYŚLNKB CHYŻYPolska
599649GOŚCINIAK ŁUKASZ1981ZBĄSZYŃPolska
600650KIESLICH MARIUSZ1962POZNAŃBRYLANT KÓRNIKPolska
601651WIŚNIEWSKI PAWEŁ1976POZNAŃSUŁTAN SULEIMAN POZNAŃPolska
602652DERA JAKUB1977MIĘDZYCHÓDSUŁTAN SULEJMAN POZNAŃPolska
603653BUŚKIEWICZ TOMASZ19767Polska
604654ZAWADZKI MARCIN1978POZNAŃPolska
605655RYBAK PAWEŁ1980ZBĄSZYNPolska
606656FLEISZEROWICZ PIOTR1965ZBĄSZYŃPolska
607657STACHOWIAK TOMASZ1978WOLSZTYNPolska
608658STRYJAKOWSKA MARTA1981POZNAŃBULA TEAMPolska
609659ZAREMBA PAWEŁ1982POZNAŃBULA TEAMPolska
610660GRABIA MIKOŁAJ1993POZNAŃKOHORTA POZNAŃPolska
611661KROTOSZYŃSKI JERZY1986GRODZISK WLKP.Polska
612662JANAS ROMAN1972GRODZISK WLKPGRODZISKI KLUB BIEGACZA/ NOJANPolska
613663SIERSZUŁA WIKTOR1978WOLSZTYNPolska
614664OSSES WOJCIECH1981ROŻNOWO OBORNIKIPAWILONY.COM.PLPolska
615665SKÓRNICKI LESZEK1971POZNAŃNIGHT RUNNERSPolska
616666GRABOWSKI MICHAŁ1986SWARZĘDZPolska
617667POŁKA BŁAŻEJ1988ZBĄSZYŃPolska
618668JAROSZ MICHAŁ1981NOWY TOMYŚLPolska
619669CHŁOPEK DARIUSZ1969ZBĄSZYŃTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPolska
620670CHŁOPEK MAGDALENA1969ZBĄSZYŃTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPolska
621671SKOTNICKI DARIUSZ1970GOLĘCZEWOPolska
622672KOLBUSZ JAN1985POZNAŃPolska
623673SUDZIK MIROSŁAW1980RAKONIEWICENIAGARA FITNESS KLUBPolska
624674KRZYWIECKI KRZYSZTOF1980NĄDNIATKKF\"ŁABĘDŹ\" ZBĄSZYŃPolska
625675SZKUDLAREK ANETA1975PRZYPROSTYNIATKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPolska
626676BARTKOWIAK SZYMON1985DĄBRÓWKAPolska
627677KOZICZ LESZEK1968TARNOWO PODGÓRNEWUEF CLUB POZIOM WYŻEJ TARNOWO PODGÓRNEPolska
628678STACHOWIAK MICHAŁ1977WOJNOWICEPolska
629679MIADZIOŁKO TOMASZ1981WIELEŃPolska
630680CIEBIELSKI MICHAŁ1972PNIEWYPolska
631681HAUFFA ADAM1972ZĘBOWONIEZRZESZONYPolska
632682SZCZEPANIAK BARTOSZ1983URBANOWOPolska
633683MARCJANIK BŁAŻEJ1979OSTRÓW WLKPNIEZRZESZONYPolska
634684PUZYNOWICZ MARIUSZ1982POZNAŃPolska
635685OKULSKI PRZEMYSŁAW1981DĄBRÓWKAPolska
636686JERZEWSKI BARTOSZ1987ZBĄSZYŃPolska
637687KIERZNOWSKA IWONA 1978MACHARYPolska
638688KIERZNOWSKI RADOSŁAW1976MACHARYPolska
639689MAŃCZAK BOGDAN1956KUŚLINNKB CHYŻYPolska
640690STACHOWIAK ADAM1981ZBASZYNPolska
641691NOWAK SANDRA1990ZIELONA GÓRAPolska
642692BRZEZIŃSKI TOMASZ1976POZNAŃ POLANDPolska
643693BRONIEWSKI MAREK1982KÓRNIKBRYLANT KÓRNIKPolska
644694PAWŁOWSKI SŁAWOMIR1972WOLSZTYNNIEZRZESZONYPolska
645695KLONOWSKI MICHAŁ1973KÓRNIKBRYLANT KÓRNIKPolska
646696NAPIERAŁA OSKAR1986WROCŁAWPolska
647697PIASECKA LUCYNA1978KASZCZORPolska
648698NOWICKI JACEK1963POZNAŃPolska
649699KOPEĆ BOGDAN1970GORZÓW WLKP.Polska
650700MAŁECKI BARTŁOMIEJ1979GORZÓW WLKP.Polska
651701LISZKOWSKI MAREK1975LWOWEKPolska
652702WOSTAL ALEKSANDER1992SZPROTAWALLKS OSOWA SIEŃPolska
653703BIEDNA AGNIESZKA1979ROKIETNICAPolska
654704BRZEZIŃSKI KRZYSZTOF1984KOSTRZYN WIELKOPOLSKIKMPSP POZNAŃPolska
655705MALAJKA JÓZEF1964WOLSZTYNWOLSZTYNSKI KLUB BIEGOWYPolska
656706DOBOSZ LESZEK1981POZNAŃPolska
657707PACHARZYŃSKI GRZEGORZ1969SKÓRZEWOKS STOMIL POZNAŃPolska
658708WOLNA ALEKSANDRA1956POZNAŃPolska
659709PAŁUCKI ZBIGNIEW1985POZNAŃPolska
660710SIEKIERSKI MAREK1953POZNAŃPolska
661711OLIWECKI RAFAL1981KRZYMOWPolska
662712WALCZAK KRZYSZTOF1977POZNAŃNIGHT RUNNERSPolska
663713SILSKI MACIEJ1977SUCHY LASPolska
664714TOMCZAK MIKOŁAJ1980PYSZĄCAPolska
665715BRYŃSKI DARIUSZ1963ZIELONA GÓRAPolska
666716SKRZYPCZAK PATRYK1988TRZCIELSPARTAKUS MIĘDZYRZECZPolska
667717SIKORSKI CEZARY1970GUBINBBL GUBINPolska
668718SIKORSKA JOANNA 1992GUBINBBL GUBINPolska
669719GROBELNY DAMIAN1995POZNAŃSPORTTRANS21 POZNAŃPolska


Zawodnicy bez potwierdzonej platnosci
Non - confirmed payment participant
Numer
Bib
Nazwisko i imię
Surname, name
Rok urodzenia
Year of birth
Miejscowość
City
Klub
Team
Kraj
Country
1 BABELEK RENATA1973NOWY TOMYŚLPolska
2 BANASZAK ŁUKASZ1994ZBĄSZYŃPolska
3 BARTCZAK PAWEŁ1982KRUSZWICADRUŻYNA SZPIKUPolska
4 BIAŁY ANNA1975JERZMANOWAPolska
5 BIELAWA KAMILA1981NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYSLPolska
6 BIEŃ MAGDALENA1979POZNANPolska
7 BŁAJET MIKOŁAJ1978GRANÓWKOPolska
8 BŁAŻEJCZAK AGNIESZKA1972ZIELONA GÓRAPolska
9 BOKUS EUGENIUSZ1963KOSCIANNIGHT RUNNERSPolska
10 BOKUS EUGENIUSZ1963KOSCIANPolska
11 BORKOWSKI PIOTR1962SULECHÓWRAISIO SULMA SULECHÓWPolska
12 BOROWCZAK LESZEK1975WOJCIECHOWOPolska
13 BROCZKOWSKI TOMASZ 1985ROSTARZEWOWIELKOPOLSCY BIEGACZEPolska
14 BUŚKO MACIEJ1972MIĘDZYCHÓDDRUŻYNA HICIORAPolska
15 CEGLAREK TOMASZ1977WOLSZTYNPolska
16 CHŁOPEK JAKUB1993ZBĄSZYŃ-Polska
17 CHMIELEWSKI TOMASZ1974KALISZTRAWA TEAMPolska
18 CIEBIELSKI MICHAŁ1972PNIEWYPolska
19 CIECHACKI DARIUSZ1973CZERWIEŃSKPolska
20 CZAJA ROMAN1971OŚWIĘCIM8.BLTRPolska
21 CZOP JAN1939BABIMOSTBAKCYL BKBPolska
22 CZOP JAN1939BABIMOSTBAKCYL BKBPolska
23 CZOP JAN1939BABIMOSTBAKCYL BKBPolska
24 DAWID JERZY1946SULECHÓWPolska
25 DOLECKA ELA1975NOWY TOMYŚL***Polska
26 DOMAZER-ROSA EDYTA1984SWARZĘDZPolska
27 DROBNIK BŁAŻEJ1987OPALENICAPROMIEN OPALENICAPolska
28 DRWAL ANDRZEJ1986JEZIERZYCE KOŚCIELNE000000Polska
29 FITA ROMAN1954KOŻUCHÓWWOJ LUBUSKIEPolska
30 FLEISZEROWICZ PIOTR1965ZBĄSZYŃPolska
31 FLEISZEROWICZ PIOTR1965ZBĄSZYŃPolska
32 FLORASZEK MAŁGORZATA1973DĄBRÓWKAGALOPUJĄCE FLORASZKIPolska
33 FORNALIK SŁAWOMIR1976KOMOROWOPolska
34 FRANCUZOWICZ PIOTR1978ROSTWOROWOKB ZAWAŁPolska
35 FRANEK SEBASTIAN1977LUBOŃGB WIELKOPOLSCY BIEGACZEPolska
36 FRĄCKOWIAK JAROSŁAW1972MIĘDZYCHÓDNIEZRZESZONYPolska
37 FURMAN JAKUB1993ZBĄSZYŃPolska
38 GARZEŁ MIROSŁAW1982RAKONIEWICEDYCHA DRZYMAŁY RAKONIEWICEPolska
39 GORNECKI ROGER1995TUCHORZAPolska
40 GRABIA MIKOŁAJ1993POZNAŃKOHORTA POZNAŃPolska
41 GRUSZCZYŃSKI JACEK1974MUROWANA GOŚLINASZWAGIER TEAMPolska
42 GRZEŚKO PATRYCJA1990ZBĄSZYŃPolska
43 HAMROL ŁUKASZ1977ŚMIGIELBLIŹNIAK TEAMPolska
44 HOFFMANN MARCIN1977POZNAŃPolska
45 HUMERSKI PIOTR1989GOŹDZICHOWODANFLOR TEAMPolska
46 IUKHYMCHUK MYKOLA1985LUCKACHILES LESZNOukraina
47 JANAS ROMAN1972GRODZISK WLKPGRODZISKI KLUB BIEGACZA/ NOJANPolska
48 JAROSZ MICHAŁ1981NOWY TOMYŚLPolska
49 JAROSZ MICHAŁ1981NOWY TOMYŚLPolska
50 JASKÓLSKI KRZYSZTOF 1983GUBINBBL GUBINPolska
51 JAŚNIEWICZ MATEUSZ1987SWARZĘDZPolska
52 JERZEWSKI BARTOSZ1987ZBĄSZYŃPolska
53 JESSA WŁODZIMIERZ1965ŚREMRUNNER\'S POWERPolska
54 JĘDRZEJEWSKI ŁUKASZ1977SŁAWAWATAHAPolska
55 JURGIELEWICZ GRZEGORZ 1979ŚWIEBODZINPolska
56 KACZMAREK ILONA1979BABIMOSTBABIMOJSKI KLUB BIEGOWY BAKCYLPolska
57 KACZMAREK KATARZYNA1992BABIMOSTBKB BAKCYLPolska
58 KACZMAREK KRZYSZTOF1975BABIMOSTBABIMOJSKI KLUB BIEGOWY BAKCYLPolska
59 KACZMAREK KRZYSZTOF1975BABIMOSTBABIMOJSKI KLUB BIEGOWY BAKCYLPolska
60 KAMIŃSKI ROBERT1978MIĘDZYRZECZJCCPolska
61 KANIUK SŁAWOMIR1970GRODZISK WLKPGB WIELKOPOLSCY BIEGACZEPolska
62 KASPERSKA LIDIA1977GROTNIKIPolska
63 KEMPA EWA1973STRYKOWOPolska
64 KĘDZIA BARTLOMIEJ1977RADOMICKOOSP RADOMICKOPolska
65 KĘDZIORA RAFAŁ1977KOZIEGŁOWYDRUŻYNA SZPIKUPolska
66 KOŁDYKA MARCIN1980POZNAŃPOZNANBIEGA.PLPolska
67 KOMOROWSKI STEFAN1950POZNAŃSTRABAGPolska
68 KONOPACKA NATALIA1993POZNAŃPolska
69 KOPCZYNSKI WALDEMAR1958PUSZCZYKOWONIEPolska
70 KOPCZYNSKI WALDEMAR1958PUSZCZYKOWONIEPolska
71 KOTLAREK MAGDALENA1980PNIEWYPolska
72 KOWALA MAREK1961GRODZISK WIELKOPOLSKINOJAN CLUBPolska
73 KOWALA MIKOŁAJ 1986NOWY TOMYŚLNOJAN CLUBPolska
74 KOZBER IRENEUSZ1971WRONKIPolska
75 KRAKOWSKI PIOTR1990MIĘDZYRZECZTEAM MIĘDZYRZECZPolska
76 KUBIK MICHAŁ1991MIĘDZYRZECZTEAM MIĘDZYRZECZPolska
77 KUCHARSKI JAKUB1979GRUSZCZYNJKU1979Polska
78 KUCHARSKI JAKUB1979GRUSZCZYNJKU1979Polska
79 KUCHARSKI JAKUB1979GRUSZCZYNJKU1979Polska
80 KUCHARSKI JAKUB1979GRUSZCZYNJKU1979Polska
81 KUCZMARSKI ŁUKASZ1987TORUŃSTS TIMINGPolska
82 KUCZMARSKI ŁUKASZ1993TORUŃSTS TIMINGPolska
83 KUCZMARSKI ŁUKASZ1987TORUŃSTS TIMINGPolska
84 KUCZMARSKI ŁUKASZ1987TORUŃSTS TIMINGPolska
85 KUPKA MIROSŁAW1982RAKONIEWICEPolska
86 LACHMAN KATARZYNA 1979NOWE JASTRZĘBSKOPolska
87 LECH JACEK1978ŚWIEBODZINROCKWOOLPolska
88 LEMAN MACIEJ1970POZNAŃPGB SPORTOWA PACZKA / DRUŻYNA SZPIKUPolska
89 LEPA ARKADIUSZ1983WOLSZTYNPolska
90 LIGOCKA KAMILLA1977PRZYLEPPolska
91 LIGOCKA KAMILLA 1977PRZYLEPPolska
92 LISIECKI TOMASZ1975LUBOŃTRZYNASTKA PLUS STĘSZEWPolska
93 ŁUKA EMILIA1993SIEDLECPolska
94 MACHOWICZ JOLANTA1975GOSTYŃPolska
95 MACIEJEWSKI DARIUSZ19722HDK KWP GORZÓW WLKP.Polska
96 MAJCHRZAK KAROL1994KRZYŻKÓWKONIEZRZESZONYPolska
97 MALLIK KAROL1981CZMOŃKP MOSINAPolska
98 MANIA JAROSŁAW1970ZBĄSZYŃPolska
99 MARCHEWKA MAREK1959JASTRZĘBSKO ST.NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLPolska
100 MARCZAK MARIUSZ1958ZIELONA GÓRARUNPLANET ZIELONA GÓRAPolska
101 MATUSIEWICZ SŁAWOMIR1977NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYSLPolska
102 MAZUR MARCIN1988ZBĄSZYNEKPolska
103 MEDEJSZO MARIUSZ1975NOWA SÓLNOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWAPolska
104 MIELCAREK BEATA1975LESZNOWALKERPolska
105 MIELCAREK BEATA1975LESZNOWALKERPolska
106 MIKOŁAJCZAK DOROTA1990GOSTYŃ365 GOSTYŃPolska
107 MLECZAK PIOTR1957POZNAŃPolska
108 MODER-ŻUKOWSKA ELŻBIETA1976KARGOWANIEZRZESZONYPolska
109 MORTKA ELZBIETA1971OPALENICAOSP OPALENICAPolska
110 NAHACZEWSKI GRZEGORZ19757Polska
111 NAJDA TADEUSZ1949ZBĄSZYŃTKKF ŁABĘDŹPolska
112 NARKUN EWA1983IŁOWAPolska
113 NOCHOWICZ MATEUSZ1990OBORNIKIPolska
114 NOWAK GRZEGORZ PAWEŁ1989OLSZÓWKANIGHT RUNNERSPolska
115 NOWAK MACIEJ 1970POZNAŃPolska
116 NOWAK MACIEJ 1970POZNAŃPolska
117 NYĆKOWIAK MAREK1978GLINNO/NOWY TOMYŚLPolska
118 OCHOCKA IDA1972ZIELONA GÓRATEATR IDY OCHOCKIEJPolska
119 OCHOCKI KRZYSZTOF1974ZIELONA GÓRATEATR IDY OCHOCKIEJPolska
120 OKULSKI PRZEMYSŁAW1981DĄBRÓWKAPolska
121 OLBRYCH GRZEGORZ 1983MIEDZYRZECZKMB MIEDZYRZECZPolska
122 OLEJNICZAK KRZYSZTOF1967GOSTYŃKLIB BIEGACZA 365 GOSTYŃPolska
123 OLSZAŃSKI ROMAN1966ZIELONA GÓRAPolska
124 OPIC MIKOŁAJ1996PRZYPROSTYNIAKOLEGIUM SĘDZIÓW WLKP. ZPN - POZNAŃPolska
125 ORSZEWSKI RADOSŁAW1980WROCŁAWPolska
126 PAPACZEK GOSIA1987NOWY TOMYSLPolska
127 PARA DOROTA1990ZBĄSZYŃPolska
128 PAWLAK DOROTA1982OPALENICAPolska
129 PAWLAK HANNA1982OPALENICAPolska
130 PAWLAK PATRYCJA 1987BOLEWICEKLUB BIEGACZA BOLEWICEPolska
131 PAWLAK PATRYCJA 1987BOLEWICEKLUB BIEGACZA BOLEWICEPolska
132 PIEC ROBERT1984NOWY TOMYŚLPolska
133 PIESIK BENEK1962WOLSZTYNPolska
134 PIĘTKO MARCIN1985GUBINBBL GUBINPolska
135 PIOTROWSKI KRZYSZTOF1958POZNAŃWKTJPolska
136 POCENTEK PIOTR1995RAKONIEWICEPolska
137 POCHRANOWICZ BARBARA1977MYSLIBORZNETTO G.B. 42195 DĘBNOPolska
138 POSPIECH DAWID1994GRABONÓGPolska
139 PRYMOWICZ DARIUSZ1974SWARZĘDZPolska
140 PRYMOWICZ DARIUSZ1974SWARZĘDZPolska
141 PRZYBYLSKA-BUŚKO HELENA1970MIĘDZYCHÓDDRUŻYNA HICIORAPolska
142 PUCHACZ JAKUB1997ZBĄSZYŃBIEGAM, BO MAM ZAKŁAD.Polska
143 PYSZKOWSKI MARIUSZ1981BABIMOSTPolska
144 REDLICH ADAM1981NOWY TOMYŚLPolska
145 REIMAN MATEUSZ1992JASTRZĘBSKO STAREPolska
146 ROGOWSKI EDWARD1958STARY KISIELIN ZIELONA GÓRAPolska
147 ROSOLSKA RITA1986ZBĄSZYŃPolska
148 ROTHE SZYMON 1989KARPICKOPolska
149 RÓŻAŃSKA KINGA1983POZNAŃPolska
150 RYBAK SERGII1986VINNITSYALKB RUDNIKukraine
151 SALMANOWICZ ZDZISŁAW19518Polska
152 SATRAPA MARTA1984BABIMOSTPolska
153 SKORNOWICZ PAWEŁ1971KAŹMIRZBRYGADA RUMCAJSA ROJBERAPolska
154 SKOWROŃSKI PAWEŁ1955POZNAŃN/ZPolska
155 SKÓRNICKI LESZEK1971POZNAŃNIGHT RUNNERSPolska
156 SKRZYPCZAK MARIAN1959PIANOWOOKFIR ŚMIGIELPolska
157 SOBALSKI STANISŁAW1957GOSTYŃ365 GOSTYŃPolska
158 SOBAŃSKI MATEUSZ1985POZNAŃDECO-SUNPolska
159 SOBIESZEK JUSTYNA1980KOPANICAPolska
160 SOBIESZEK MARCIN1976KOPANICAPolska
161 SOŁTYSIK MACIEJ1976ZBĄSZYŃTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPolska
162 SOŁTYSIK MACIEJ1976ZBĄSZYŃTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPolska
163 SULIMA MACIEJ1966MAKSYMILIANOWOZIELONI Z JANIKOWSKIEJPolska
164 SZAJKOWSKI ANDRZEJ1982KOSZALINGWARDIA 1946 KOSZALINPolska
165 SZCZEPANIAK BARTOSZ1983OPALENICAPolska
166 SZCZEPANIAK BARTOSZ1983URBANOWOPolska
167 SZCZEPANIAK BARTOSZ1983OPALENICAPolska
168 SZCZEPANIAK BARTOSZ1983OPALENICAPolska
169 SZKUDLAREK MICHAŁ1933PRZYSIEKA POLSKAOKFIR ŚMIGIELPolska
170 SZPITER TOMASZ1969ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAPolska
171 SZWARCZYŃSKA IZABELLA1979POZNAŃPolska
172 SZYMAŃSKA-KIERZYNKA LIDIA1969MIĘDZYCHÓDPolska
173 ŚWIĄTEK AGATA1993OPALENICAOSP OPALENICAPolska
174 ŚWIĄTEK AGATA1993OPALENICAOSP OPALENICAPolska
175 TELESZYŃSKI RAFAŁ1971NOWY TOMYŚLPolska
176 TOMASZEWSKI WOJCIECH1951ZIELONA GÓRAPolska
177 TOMCZAK KATARZYNA1981BRZEZIERAISIO SULMAPolska
178 TROJANOWSKI GRZEGORZ1965WŁOSZAKOWICEZSO WŁOSZAKOWICEPolska
179 TROJANOWSKI GRZEGORZ1965WŁOSZAKOWICEZSO WŁOSZAKOWICEPolska
180 TROJANOWSKI GRZEGORZ1965WŁOSZAKOWICEZSO WŁOSZAKOWICEPolska
181 TRYMBULAK MATEUSZ1987ZBASZYNPolska
182 TYLL AGNIESZKA1990POZNAŃBIEGI.WLKPPolska
183 TYLL AGNIESZKA1990POZNAŃBIEGI.WLKPPolska
184 URBANIAK ŁUKASZ1980TRZEMESZNOPolska
185 URBANIEC IWONA1961DEPOTPolska
186 WAJS PAWEŁ198220WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPolska
187 WALCZAK DARIUSZ1972POZNAŃTRUSTPolska
188 WALCZAK DARIUSZ1972POZNAŃTRUSTPolska
189 WALCZAK ROBERT1974PRZYLEPPolska
190 WALIGÓRSKI RYSZARD1957KARPICKOWOLSZTYNSKI KLUB BIEGOWYPolska
191 WĄSOWICZ MAREK1976WŁOSZAKOWICEKLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓWPolska
192 WESOŁY PIOTR1963BOLEWICEKLUB BIEGACZA BOLEWICEPolska
193 WĘGŁOWSKI KAROL1996ŚRODA WIELKOPOLSKADRUŻYNA SZPIKUPolska
194 WIATR IWONA1977PRZEŹMIEROWOPolska
195 WILCZYNSKI MIROSŁAW1958ŻARYNIE ZRZESZONYPolska
196 WILCZYŃSKI MIROSŁAW1958ŻARYPolska
197 WILCZYŃSKI MIROSŁAW 1958ŻARYNIE ZRZESZONYPolska
198 WOLNA ALEKSANDRA1956POZNANPolska
199 WOLNA ALEKSANDRA1956POZNAŃPolska
200 WOŹNIAK ANNA1982GŁOGÓWPolska
201 WOŹNY KRZYSZTOF1982KAŹMIERZPolska
202 WRÓBEL MARZENA1980PSZCZEWPolska
203 ZDYB GRZEGORZ1973LEŚNIÓW WIELKIPolska
204 ZWIĄZEK JULIAN1984MUCHOCINPolska
205 ZYBURA PAWEŁ1979POZNAŃNYSA BIEGAPolska
206 ZYBURA PAWEŁ1979POZNAŃNYSA BIEGAPolska
207 ŻURKIEWICZ JAKUB1980NOWY TOMYŚLNIEZRZESZONYPolska