LISTA STARTOWA III Bieg Walentynkowy
Dąbrowa Górnicza - 2014-02-09

REJESTRACJA - III Bieg Walentynkowy

Zawodnicy / Pary z potwierdzona platnoscia
L.p. Nazwisko i imię Miejscowość Klub Typ zawodów Opłata
1ADAMUS MICHAŁSOSNOWIECBIEG KAZIMIERZBIEGTak
2AKSAMIT EWELINA
TOMECKI RAFAŁ
MYSŁOWICEMYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO.1BIEG / paraTak
3ANTCZAK KRZYSZTOFDĄBROWA GÓRNICZABIEGTak
4ANTONOVIC GALINA
BORUŃ MICHAŁ
KATOWICEUNIA TWARDZIELSKABIEG / paraTak
5ANYŻ ŁUKASZBĘDZIN30BIEGTak
6BADOWIEC MAGDALENATARNOWSKIE GÓRYBIEGTak
7BAGIŃSKI KONRADDĄBROWA GÓRNICZAURSA BIEGABIEGTak
8BAGIŃSKI KRYSTIANDĄBROWA GÓRNICZAURSA BIEGABIEGTak
9BALCEREK PIOTRBĘDZINBIEGTak
10BARAN MARIUSZJERZMANOWICEDYSTANSBIEGTak
11BARCHANOWSKA LUCYNASOSNOWIECGRYF SOSNOWIECNWTak
12BARCHANOWSKI WOJCIECHSOSNOWIECGRYF SOSNOWIECBIEGTak
13BARGIEŁA PAWEŁDĄBROWA GÓRNICZABIEGTak
14BARGLIK PIOTRDĄBROWA GÓRNICZABIEGTak
15BARTAS AGNIESZKAGLIWICEBIEGAMY Z SERCEM.PLBIEGTak
16BARTOS DAMIANSOSNOWIECNWTak
17BEZAK KRZYSZTOFBĘDZINBIEGTak
18BIELECKI ŁUKASZCZĘSTOCHOWALEŚNE LUDKI ŻARKI LETNISKOBIEGTak
19BIELECKI SŁAWOMIRCZĘSTOCHOWALEŚNE LUDKI ŻARKI LETNISKOBIEGTak
20BIELIŃSKA MONIKAPRZYSZOWICEKB SOKÓŁ KNURÓWBIEGTak
21BŁASZCZYK ADRIANCZĘSTOCHOWALEŚNE LUDKI ŻARKI LETNISKONWTak
22BŁASZCZYK BOGUSŁAWA
GAMZA ANDRZEJ
SIEMIANOWICE ŚL.BIEG / paraTak
23BŁASZCZYSZYN ŁUKASZSOSNOWIECBIEGTak
24BOGUNIA EDYTA
CIEŚLUK BARTŁOMIEJ
JANÓWULKS RUN PODKOWA JANÓWNW / paraTak
25BOGUSZ ANNA
NASTUŁA MARIUSZ
BYTOMBIEGAMY Z SERCEMBIEG / paraTak
26BORECKA-LESZCZUK DOROTA
ZAPART ADAM
BYTOMBIEG / paraTak
27BRONKA MATEUSZBYTOMZOMEREK TEAMBIEGTak
28BUROSZEK ANNA
BUROSZEK KRZYSZTOF
KATOWICESALUDNW / paraTak
29CEBULA MARIOLA
CEBULA JERZY
ŻARKI LETNISKOLEŚNE LUDKIBIEG / paraTak
30CHRAPEK URSZULA
HAŁAS MARCIN
CZECHOWICE-DZIEDZICENW / paraTak
31CICHOŃ ROMAN
CICHOŃ JOANNA
MIERZĘCICEBIEG / paraTak
32CICHOPEK BOŻENA
NOBIK PAWEŁ
KATOWICETKKF HADES MIKOŁÓWNW / paraTak
33CIEŚLA ARKADIUSZKATOWICEBIEGTak
34CIEŚLIK DARIUSZKATOWICEFOJADORBIEGTak
35CIS ADAMSOSNOWIECBIEGTak
36CIŚLAK GRZEGORZDĄBROWA GÓRNICZABIEGTak
37CUPIAŁ MARIOLA
CUPIAŁ DARIUSZ
SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECBIEG / paraTak
38CYRUS BOGDANSTRZEBIŃLKS VICTORIA STRZEBIŃBIEGTak
39CZAJEWSKI DARIUSZ CZERWIONKA-LESZCZYNYBIEGTak
40CZAPKIEWICZ MAŁGORZATA
GRONOWSKI WALDEMAR
ROGOŹNIKBIEG / paraTak
41CZERNIK JOLANTADĄBROWA GÓRNICZANWTak
42CZOPEK MIROSLAWZAWIERCIEBIEGTak
43DELEWSKA DALIADĄBROWA GÓRNICZAMKS- MOS PŁOMIEŃ SOSNOWIECBIEGTak
44DELEWSKA KAJADĄBROWA GÓRNICZABIEGTak
45DENDEK BARTŁOMIEJSOSNOWIECBIEGTak
46DESKA AGNIEZKA
TOMZIK RADOSŁAW
JANÓWULKS RUN PODKOWA JANÓWNW / paraTak
47DĘBSKA ELEONORADĄBROWA GÓRNICZALUDMIŁANWTak
48DĘBSKA MARZENA
MŁYNARKIEWICZ MATEUSZ
DĄBROWA GÓRNICZANW / paraTak
49DORS GRZEGORZJANOWUIKS RUN PODKOWA JANÓWNWTak
50DUDA AGNIESZKADĄBROWA GÓRNICZABIEGTak
51DUDA MACIEJZAWIERCIEPALEOBIEGTak
52DUDEK JANTARNOWSKIE GORYBIEGTak
53DYLEWSKI ANDRZEJ
DYLEWSKA BARBARA
DĄBROWA GÓRNICZANIE ZRZESZONYNW / paraTak
54DYTRY AGNIESZKAKATOWICEBIEGTak
55DZIANO ŁUKASZSIEMIANOWICE ŚL.NWTak
56DZIECHCIARZ JOANNA
LEKS TOMASZ
ZAWIERCIEPALEOBIEG / paraTak
57DZIELIŃSKI STANISŁAWBYTOMNWTak
58FATYGA-JUMA JUSTYNAOLKUSZFITLIFESTYLE.PLBIEGTak
59FENIG ŁUKASZDĄBROWA GÓRNICZABIEGTak
60FIUK JAROSŁAWGLIWICEBIEGTak
61FLAK JÓZEFPOLICEPŻM SOLIDARNOŚĆBIEGTak
62FRANKOWICZ ARKADIUSZBEDZINHALO HALO FRANKUBIEGTak
63GAJEWSKA ISABELA
GAJEWSKI IRENEUSZ
SOSNOWIECBIEG / paraTak
64GAŁĄZKA ANNAZŁOTY POTOKLEŚNE LUDKI ŻARKI LETNISKONWTak
65GAŁĄZKA RENATA
GAŁĄZKA JAROSŁAW
ZŁOTY POTOKLEŚNE LUDKI ŻARKI LETNISKOBIEG / paraTak
66GARBAT RYSZARD SOSNOWIECNIE ZRZESZONYNWTak
67GAWLE RENATASOSNOWIECBIEGTak
68GĄSKA MARZENA
ROWIŃSKI SŁAWOMIR
KRAPKOWICEDRINK TEAMBIEG / paraTak
69GIBAŁKA MATEUSZDĄBROWA GÓRNICZABIEGTak
70GŁADZIK ZBYSZEKDĄBROWA GÓRNICZABIEGTak
71GOCYLA TOMASZ
BEDNARCZYK DAGMARA
ŁAZYSENGAM SPORT / PALEO BIKEBIEG / paraTak
72GOJNY MARIUSZRYBNIKBIEGTak
73GOŁYŚ DAWIDKNURÓWKB SOKÓŁ KNURÓWBIEGTak
74GÓRNIAK ADAMSOSNOWIECNWTak
75GRABINSKA ALEKSANDRAKATOWICEKB JOZEFINKABIEGTak
76GRABOWSKA AGNIESZKA
FLISIŃSKI ŁUKASZ
SOSNOWIECBIEG / paraTak
77GRELA SLAWOMIRZAWIERCIEBIEGTak
78GRUCA-MACIĄŻEK MAGDALENAZAWIERCIEPALEOBIEGTak
79GRYGIEL JOANNA
GRYGIEL JAROSŁAW
ŻARKI LETNISKOLEŚNE LUDKI ŻARKI LETNISKOBIEG / paraTak
80HALUK IZABELA
HALUK RADOSŁAW
MYSZKÓWAMBITNI AMATORZYBIEG / paraTak
81HERTL KARINRYDULTOWYBIEGTak
82HYLA DARIUSZDĄBROWA GÓRNICZANIEZRZESZONYBIEGTak
83JABŁOŃSKI ADAMDĄBROWA GÓRNICZAOTTIMA PLUSBIEGTak
84JABŁOŃSKI MAREKDĄBROWA GÓRNICZAOTTIMA PLUSBIEGTak
85JACHOWICZ ŁUKASZ
JACHOWICZ DARIA
DĄBROWA GÓRNICZABIEG / paraTak
86JACHYM TOMASZDĄBROWA GÓRNICZABIEGTak
87JAGIEŁŁO MAGDALENA
JAGIEŁŁO ADAM
BYTOMBIGAM BO LUBIĘ...BIEG / paraTak
88JAMIŃSKI ADAMTYCHYBIEGTak
89JAMROŻY JOANNA
JAMROŻY MARCIN
SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECBIEG / paraTak
90JANOCHA PAWEŁDĄBROWA GÓRNICZABIEGTak
91JANUS KRZYSZTOFDĄBROWA GÓRNICZANIEZRZESZONYBIEGTak
92JAROSZ DOMINIKADĄBROWA GÓRNICZABIEGTak
93JAWORSKA MARTADĄBROWA GÓRNICZABIEGTak
94JAWORSKI KRZYSZTOFDĄBROWA GÓRNICZABIEGTak
95JĘDRUSIK MATEUSZBĘDZINMOS CSIR DGBIEGTak
96JURASZCZYK JAN
JURASZCZYK KATARZYNA
PYSKOWICESTALOWA ŁYDABIEG / paraTak
97JUREWICZ KRZYSZTOFSOSNOWIECBIEGTak
98JUSZCZAK MICHAŁRUDNIKIBIEGTak
99JUZASZEK RAFALKATOWICEBIEGTak
100KACZMAREK AGATA
SUPERNAK ŁUKASZ
ZAWIERCIEGRUPA PALEO&OSIR ZAWIERCIEBIEG / paraTak
101KAJZER JUSTYNABYTOMBIEGAM BO LUBIĘ BYTOMBIEGTak
102KALATA GRZEGORZGLIWICEBIEGTak
103KAMIŃSKA MAŁGORZATAGLIWICEBIEGTak
104KASPRZYK JUSTYNA
SZARANIEC KRZYSZTOF
SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECBIEG / paraTak
105KAŹMIERCZYK ANDRZEJBĘDZINFOJADORBIEGTak
106KELLER HALINACZĘSTOCHOWABIEGTak
107KIC ŁUKASZSOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECBIEGTak
108KIJOWSKI TOMASZWARSZAWAFOJADORBIEGTak
109KLIMCZAK BARBARA
ŚRODA JANUSZ
TARNOWSKIE GÓRYAGRICOMMBIEG / paraTak
110KLIMCZAK BRONISŁAWCZESTOCHOWAAMATORBIEGTak
111KLIMEK KAMILA
MARSZAŁEK KRZYSZTOF
SOSNOWIECBIEG / paraTak
112KNAPIK-MAJCHERKIEWICZ KATARZYNABĘDZINBIEGTak
113KOBIELA MARCINDĄBROWA GÓRNICZABIEGTak
114KOCOT ADAMBYTOMSTROSZEKBIEGTak
115KOCZUR TAMARA
SZECÓWKA ZBIGNIEW
MYSZKÓWAMBITNI AMATORZYBIEG / paraTak
116KOŁODZIEJ GABRIELAOŚWIĘCIMBIEGTak
117KOŁTON SŁAWOMIR
ŻOŁNOWSKA-BURDA KATARZYNA
ZAWIERCIEGRUPA PALEO/OSIR ZAWIERCIEBIEG / paraTak
118KONIECZNY ANNAKRAKÓWBIEGTak
119KONOFAŁ KATARZYNA
KRAJEWSKI ZBIGNIEW
RYDUŁTOWYBIEG / paraTak
120KORDUŁA KAROLRYBNIKSZKOŁA PŁYWANIA NEPTUN DGBIEGTak
121KOSOBUDZKA MONIKA
SEBASTIAN MONIKA
SOSNOWIECWIKOSS-SPORTBIEG / paraTak
122KOSSAK-MACHNO DANUTA
MACHNO PIOTR
KRAKÓWKKBDYSTANSKRAKÓWSKOTNIKIBIEG / paraTak
123KOŚCIELNY EMILPRECZÓWBIEGTak
124KOŚMIDA JUSTYNA
SEWERYN JAKUB
ZAWIERCIEPALEOBIEG / paraTak
125KOWAL TOMASZBĘDZINBIEGTak
126KOWALCZYK JOANNA
KOWALCZYK TADEUSZ
KRAKOWNW / paraTak
127KOWALIK ŁUKASZ
SIWEK ILONA
DĄBROWA GÓRNICZABIEG / paraTak
128KOWALSKA-PANZEGRAU EWADABROWA GÓRNICZANWTak
129KOWALSKI MICHAŁ
KOWALSKA PAULINA
CIEŚLINPERFECT E-LINE TEAMBIEG / paraTak
130KOWALSKI RAFAŁ
KOWALSKA MARIOLA
CIEŚLINPERFECT E-LINE TEAMBIEG / paraTak
131KOZIK RAFAŁJANÓWULKS RUN PODKOWA JANÓWNWTak
132KOZŁOWSKI ARTURDĄBROWA GÓRNICZABIEGTak
133KOZŁOWSKI RAFAŁ
FILIPCZYK MAGDALENA
ZAWIERCIEGRUPA PALEOBIEG / paraTak
134KRAJECKA-SOLARZ ALINASOSNOWIECBIEGTak
135KRAKOŚ KAROLINA
RUDAWSKI PAWEŁ
BOLESŁAWBIEG / paraTak
136KRÓL KRZYSZTOFBĘDZINBIEGTak
137KRÓLIKOWSKA GABRIELAKATOWICESTADION ŚLĄSKINWTak
138KRUPA RENATADABROWA GÓRNICZANWTak
139KRZEMIŃSKI DAREKSOSNOWIECURSA POLSKABIEGTak
140KRZYSZTOŃ TOMASZ
KRZYSZTOŃ ELIZA
JAWORZNIKAMBITNI AMATORZYBIEG / paraTak
141KSIĄŻEK TOMASZ
KSIĄŻEK DANUTA
RUDA ŚLĄSKABIEG / paraTak
142KUBISTA MAREKKATOWICEKB JOZEFINKABIEGTak
143KUCHARSKA-KIELAN URSZULA
KIELAN PIOTR
DĄBROWA GÓRNICZABIEG / paraTak
144KUCHMISTRZ ANNA
KOBYLIŃSKI TOMASZ
ZABRZEWKB META LUBLINIECBIEG / paraTak
145KUCHTA ALICJA
KUCHTA MIROSŁAW
KATOWICEBIEG / paraTak
146KUCIA MARIUSZKRAKÓWKOLEGIUM SĘDZIÓW KRAKÓWBIEGTak
147KULA-JĘRUSZEK BARBARADĄBROWA GÓRNICZANWTak
148KUŁAKOWSKA MONIKA
KUŁAKOWSKI GRZEGORZ
DĄBROWA GÓRNICZABIEG / paraTak
149KURCZYNA WIOLETA
KURCZYNA PRZEMYSŁAW
DĄBROWA GÓRNICZABIEG / paraTak
150KURKIEWICZ KATARZYNA
KURKIEWICZ SŁAWOMIR
KATOWICEDOLINIARZE.COMBIEG / paraTak
151KUROWSKI MARCINDĄBROWA GÓRNICZABIEGTak
152KURPIŚ EWA
KURPIŚ MARIUSZ
ZAWIERCIEPALEOBIEG / paraTak
153KURZAK ANNA
ĆWIĘKOWSKI MICHAŁ
ZAWIERCIEPALEO ZAWIERCIEBIEG / paraTak
154KURZEJA ARTUR
KURZEJA BOŻENA
KATOWICEGEODEZJA AK GEOCOMBIEG / paraTak
155KUTROWSKI DAMIAN
KUTROWSKA KAROLINA
OPOLEBIEG / paraTak
156KWIECIŃSKI DONATBĘDZINNIEZRZESZONYBIEGTak
157LAMPART MARTARYBNIKBIEGTak
158LANGNER MAURYCYDĄBROWA GÓRNICZABIEGTak
159LASKOWSKA KATARZYNA
LASKOWSKI TOMASZ
GLIWICEBIEG / paraTak
160LECHWAR-STOJEK JOLANTADĄBROWA GÓRNICZAURSA BIEGABIEGTak
161LEDER PIOTRRUDA ŚLĄSKABIEGTak
162LESZCZYŃSKA SONIA
DREJ MACIEJ
SOSNOWIECBIEG / paraTak
163LEŚNIAK KAROLSMYKÓWKS SMYKÓWBIEGTak
164LEŚNIAK KRZYSZTOFSMYKÓWKS SMYKÓWBIEGTak
165LUBNAU MAREKSOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECBIEGTak
166LYSKO AGNIESZKA
LYSKO JAKUB
KATOWICEBIEG / paraTak
167ŁAPOT JAROSŁAW
ŁAPOT SYLWIA
ZAWIERCIEGRUPA PALEOBIEG / paraTak
168ŁYDKA WALDEMARSOSNOWIECBIEGTak
169MACHOLC PIOTRDABROWA GORNICZABIEGTak
170MACIEJEWSKI MAREKMYSŁOWICETRUCHTACZ MYSŁOWICEBIEGTak
171MAĆKOWSKI PIOTR
MAĆKOWSKA IWONA
JAWORZNOBIEG / paraTak
172MAKOS ADAM
KUCZEK KATARZYNA
SIEMIANOWICEBIEG / paraTak
173MAKOWSKI MAREKTYCHYNWTak
174MATUSZCZYK GRAŻYNA
MATUSZCZYK MAREK
RYBNIKGRAZIA TEAMBIEG / paraTak
175MAZUR LILIANNASOSNOWIECNWTak
176MĘDRECKA ELŻBIETA
LESISZ JAROSŁAW
BYTOMBIEG / paraTak
177MICHNIEWICZ TADEUSZ KNUROWNIEZRZESZONYBIEGTak
178MIERZWA MACIEJŁĄKTA DOLNAŚCIANA TRZCIANABIEGTak
179MIĘDZIK AGNIESZKA BOCHNIANOVUM BHP CONSULTINGBIEGTak
180MIĘDZIK JACEK
MORITZ WIKTORIA
BYTOMNOVUM BHP CONSULTINGBIEG / paraTak
181MILIK DAGMARA
KRZYNOWEK PIOTR
CHORZÓWBIEG / paraTak
182MIŚKIEWICZ LUCYNA
MIŚKIEWICZ ANDRZEJ
ZAWIERCIEBIEG / paraTak
183MITERA KONRADDĄBROWA GÓRNICZAWAKACJE @ PLBIEGTak
184MOLO KAMILSOSNOWIECBIEGTak
185MORAWSKA BOŻENADĄBROWA GÓRNICZANWTak
186MÓL WIOLETTACZELADŹNWTak
187MROZEK MACIEJ
DŁUGOSZ KATARZYNA
ŁUKÓW ŚLĄSKIBIEG / paraTak
188MRÓZ PIOTR
DOMAGAŁA KLAUDIA
DĄBROWA GÓRNICZABIEG / paraTak
189MUSIELAK EWA
DOLATA LESZEK
SYCÓWKB LUPUS OLEŚNICABIEG / paraTak
190NAGABA EWA
NAGABA GRZEGORZ
KRAPKOWICEDRINK TEAMBIEG / paraTak
191NAWROCKA DANUTADĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA GÓRNICZA INWTak
192NENKO BARBARARUDA SLASKABIEGTak
193NIECHWIEJCZYK PIOTRŚWIĘTOCHŁOWICENIEZRZESZONYNWTak
194NOWAK AGNIESZKA
LITWIN SŁAWOMIR
SOSNOWIECBIEG / paraTak
195NOWAK JACEKDĄBROWA GÓRNICZABIEGTak
196NOWAK WOJCIECH
NOWAK TATIANA
SOSNOWIECNOWAK TEAMBIEG / paraTak
197NOWOSIELECKI MICHAŁDĄBROWA GÓRNICZATIM TIRIM TIM TEAMBIEGTak
198OCHWAT ALEKSANDRA
OCHWAT ADAM
KATOWICEBIEG / paraTak
199OCIEPA EWA
OCIEPA DARIUSZ
MYSZKÓWBIEG / paraTak
200ODRZYWOŁEK DOROTASKOCZÓWBIEGTak
201OLCZYK MARIUSZDĄBROWA GÓRNICZABIEGTak
202PAJĄK EWELINA
SZCZEPAŃCZYK MATEUSZ
HECZNAROWICEBIEG / paraTak
203PAJĄK ROCHMĘTKÓWBIEGTak
204PALIGA PIOTRZAWIERCIEGRUPA PALEO/ OSIRZAWIERCIEBIEGTak
205PALKOWSKA MARTAOLKUSZBIEGTak
206PANCEWICZ KAROLINASOSNOWIECBIEGTak
207PAŃKOWSKI BARTŁOMIEJWOJKOWICEBIEGTak
208PAWEŁCZYK KAMILSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEBIEGTak
209PAWLETA ANIABIELSKO-BIAŁABIEGTak
210PAWLIK ŻANETA
PAWLIK WALDEMAR
KATOWICEBIEG / paraTak
211PAWŁOWSKA MAGDALENAZAWIERCIEURSA BIEGABIEGTak
212PAŻYNIOWSKI BARTŁOMIEJWYRYBIEGTak
213PAŻYNIOWSKI GRZEGORZ WYRYBIEGTak
214PEŁKA TOMASZDĄBROWA GÓRNICZAVEGE RUNNERSBIEGTak
215PIETRZAK ANGELINABYSTRZANOWICE-NWTak
216PILARZ ANGELIKAKATOWICEBIEGTak
217PIPIRO GRAŻYNA
PIPIRO GRZEGORZ
JASTRZĘBIE ZDRÓJUKS ZSZ -JEDYNKA JASTRZĘBIENW / paraTak
218PLUTA BARBARA
SOCHACKI JAROSŁAW
ZAWIERCIEGRUPA PALEO / OSIR ZAWIERCIEBIEG / paraTak
219PODESZWA MAREKRYBNIKBIEGTak
220POPEK DAMIANBĘDZINSAINT - GOBAIN SQUADBIEGTak
221POPIELEWICZ HANNAKATOWICEINICJATYWY GOSPODARCZENWTak
222POPIELEWICZ MAREKKATOWICEBIEGTak
223POPIELEWICZ TOMASZKATOWICEINICJATYWY GOSPODARCZE TEAMBIEGTak
224PÓŁTORAK MAGDALENA
PÓŁTORAK PRZEMYSŁAW
SOSNOWIEC-BIEG / paraTak
225PREJS ALEKSANDRA
FURMANEK ŁUKASZ
WARSZAWABIEG / paraTak
226PRYMAS MAREK
PRYMAS EWA
BĘDZINPOGORIA BIEGABIEG / paraTak
227PSZCZOŁA MARCIN BĘDZINBIEGTak
228PTAK HENRYKDĄBROWA GÓRNICZABIEGTak
229PYKA ROBERTDĄBROWA GÓRNICZADAN-CARS TEAMBIEGTak
230PYRZ ZBYSZEKDĄBROWA GÓRNICZAZBNBIEGTak
231PYSIEWICZ JAROSŁAW WARSZAWABIEGTak
232RADŁOWSKI KRZYSZTOFCZĘSTOCHOWATIM TIRIM TIM TEAMBIEGTak
233RADOSZ ALEKSANDRAZŁOTY POTOKULKS RUN PODKOWA JANÓWNWTak
234RADWAN DANIEL
RADWAN SYLWIA
SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECBIEG / paraTak
235RENARD ADAMKATOWICEBIEGTak
236ROGACZ PIOTR
ROGACZ IWONA
SOSNOWIECBEHAPEKSBIEG / paraTak
237ROGALA MAGDALENASOSNOWIECGHOSTBIKERSBIEGTak
238ROGOWSKA RENATADĄBROWA GÓRNICZABIEGTak
239ROMANEK OLGA
NAGŁO PIOTR
SOSNOWIECSOLVERE TEAMBIEG / paraTak
240RONER AGNIESZKASIEMIANOWICE ŚLĄSKIEBBL BYTOMBIEGTak
241ROSÓŁ RAFAŁBYTOMEXTREME HDK BYTOMBIEGTak
242RÓŻEWICZ EWA
RÓŻEWICZ DARIUSZ
TYCHYNW / paraTak
243RUBIN URSZULA
RUBIN ANDRZEJ
JAWORZNOBIEG / paraTak
244RYBICKI WOJCIECHMYSŁOWICEBIEGTak
245RYDZYK ŁUKASZKOLBARKPERFECT E-LINE TEAMBIEGTak
246RYS WACLAWMYSLENICENIEZRZESZONYBIEGTak
247RYSZKA WIOLETTAJAWISZOWICENWTak
248RZĄP JOANNABĘDZINBIEGTak
249SADOWSKI MIECZYSŁAWZAWIERCIEZAWIERCIE PALEOBIEGTak
250SAMBAK TADEUSZ
SAMBAK MONIKA
BRZESZCZEZADYSZKA OŚWIĘCIMBIEG / paraTak
251SCHAEFER ZYGMUNTPIEKARY ŚLĄSKIENIEZRZESZONYNWTak
252SCHRÖDER KAROL
KUPIBIDA BOGUSŁAWA
KATOWICEBIEGAMYZSERCEM.PLNW / paraTak
253SERWACZAK JOANNA
IBROM MATEUSZ
ZABRZEBIEGAMY Z SERCEM.PLBIEG / paraTak
254SERWOTKA JANWODZISLAW SLASKIFORMANWTak
255SERWOTKA OLGAWODZISLAW SLASKIFORMANWTak
256SEWERYN RAFAŁ
SEWERYN JOLANTA
ŁAZYBIEG / paraTak
257SIEŃKO-KOWALCZYK HELENATYCHYBIEGTak
258SIKORA ŁUKASZSOSNOWIECBIEGTak
259SIKORA SYLWIA
NIGOT MARCIN
WARSZAWABIEG / paraTak
260SITKO STANISŁAW
ZYZNAWSKA - SITKO STANISŁAWA
UCIECHOWICENW / paraTak
261SKOP ALINACHORZÓWNWTak
262SKOWRON-REDER MONIKAMYSZKÓWNWTak
263SKUROWSKA ANNA
SZMITKA ARKADIUSZ
SOSNOWIECGOGOPOWERRANGERSBIEG / paraTak
264SKWAREK WOJCIECH
BORUSZEWSKA BEATA
BYTOMPURE TEAMBIEG / paraTak
265SŁABOŃ-SIKORA ANETASOSNOWIECNWTak
266SMOLARCZYK ANNA
SMOLARCZYK GRZEGORZ
TARNOWSKIE GÓRYUNIQA RUNNERSBIEG / paraTak
267SOBASZEK AURELIUSZGLIWICEBIEGTak
268SOBOLEWSKA BEATA SOSNOWIECURSA BIEGABIEGTak
269STACHURA MAGDAKENA
WIDERA MACIEJ
CHORZÓWWODZIONKABIEG / paraTak
270STACHURA MARIUSZBEDZINBIEGTak
271STASIKOWSKI GRZEGORZDABROWA GÓRNICZABIEGTak
272STASZEK KATARZYNA
CZUBAJA ADAM
MYSŁOWICEBIEG / paraTak
273STAWORZYŃSKI MIŁOSZRACIBÓRZBIEGTak
274STEFANIAK MIECZYSŁAWRYBNIKBIEGTak
275STENCEL MARCIN
STENCEL MARIA
GLIWICEBIEG / paraTak
276STOJEK PAWEŁDĄBROWA GÓRNICZAURSA BIEGABIEGTak
277STRAŚ ANDRZEJSOSNOWIECBIEGTak
278STROMCZYŃSKI MACIEJZABRZENIEZRZESZONYBIEGTak
279STRZELECKI KONRADCZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWANWTak
280STRZESZKOWSKI JAKUBBĘDZINBIEGTak
281SUCHOGÓRSKA MONIKA
HANGIEL KRZYSZTOF
SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECBIEG / paraTak
282SUDARA ROBERTDĄBROWA GÓRNICZABIEGTak
283SYCZOWSKI PRZEMYSŁAWSOSNOWIECBIEGTak
284SZAJNOWSKA AGNIESZKA
POGODA FRANCISZEK
GLIWICEAEROMED CKZIU GLIWICENW / paraTak
285SZATNIEWSKA AGNIESZKA
TUREK RAFAŁ
BĘDZINBIEG / paraTak
286SZATON GRZEGORZ
MARTYKA IZABELA
OPOLEBIEG / paraTak
287SZCZEPANIAK JOANNA
SZCZEPANIAK PAWEŁ
SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECBIEG / paraTak
288SZCZEPAŃSKA ANNA
SZCZEPAŃSKI RAFAŁ
BYTOMSUCHA GÓRABIEG / paraTak
289SZENDZIELORZ BARBARA
SZENDZIELORZ BOGUSŁAW
RADLINUNIPROGRAMBIEG / paraTak
290SZESZKO DOROTA
SZESZKO MAREK
BYTOMKRSTKKF'JASTRZĄB'RUDA ŚLĄSKABIEG / paraTak
291SZLACHTA ELŻBIETA
WYŁUPEK TOMASZ
SOSNOWIECBIEG / paraTak
292SZPALA IRENEUSZTARNOWSKIE GÓRYNIEZRZESZONYNWTak
293SZRENIAWA AGNIESZKADĄBROWA GÓRNICZAURSA BIEGABIEGTak
294SZUMAN KATARZYNA
SERAFIN PIOTR
WARSZAWABIEG / paraTak
295SZWEDA BENJAMIN
PERZ MAGDALENA
CHORZÓWBIEG / paraTak
296SZWEDA DOROTA
SZWEDA ZDZISLAW
CHORZOWBIEG / paraTak
297SZWEJ DOROTADĄBROWA GÓRNICZANWTak
298SZYMAŃSKI PAWEŁKATOWICENIEWYMIĘKACZEBIEGTak
299ŚCISŁOWSKI JAROSŁAW PIEKARY ŚLĄSKIEBIEGTak
300ŚLIWA ANNA
ZAGRODZKI RADOSŁAW
DĄBROWA GÓRNICZABIEG / paraTak
301ŚLUSARSKI DARIUSZDĄBROWA GÓRNICZAZBNBIEGTak
302ŚWIAT TOMASZKATOWICEBIEGTak
303ŚWITAŁA MARCINCHRUSZCZOBRÓDBIEGTak
304TATAR ARTURZAWIERCIEGRUPA PALEOBIEGTak
305TERENTOWICZ ANETAZAWIERCIEPALEOBIEGTak
306TKACZ MAGDALENA
MIROŃCZUK MAREK
BĘDZINBIEG / paraTak
307TOMCZYK EWADĄBROWA GÓRNICZANWTak
308TROJANOWSKA MAŁGORZATA
OCHĘDUSZKO MICHAŁ
SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECBIEG / paraTak
309TRZASKA AGNIESZKA
TRZASKA PAWEŁ
DĄBROWA GÓRNICZABIEG / paraTak
310TRZEJA ZDANOWSKA DOROTABĘDZINHARPAGAN SOSNOWIECBIEGTak
311TRZYBULSKA KLAUDIA
DUDWAŁ MATEUSZ
SOSNOWIECKOCOŃ TEAMBIEG / paraTak
312TURCZA PIOTRKRAKÓWKOLEGIUM SĘDZIÓW KRAKÓWBIEGTak
313TUTKA JANZABRZEBIEGTak
314TYLUTKI JAROSŁAWSOSNOWIECOSTROWYBIEGTak
315TYLUTKI TOMASZSOSNOWIECOSTROWYBIEGTak
316URBANEK DAWIDSOSNOWIECBIEGTak
317URBAŃSKA KATARZYNAWARSZAWABIEGTak
318UTYKAL ADRIAN
UTYKAL KATARZYNA
SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEBIEG / paraTak
319WALISZCZAK ANDRZEJSOSNOWIECBIEGTak
320WANDASIEWICZ MARCIN
WANDASIEWICZ MICHALINA
PYSKOWICEBIEG / paraTak
321WARWAS PAWEŁSOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECBIEGTak
322WAWRZAK RYSZARDGLIWICENIEZRZESZONYBIEGTak
323WĄGIEL PIOTRCZECHOWICE-DZIEDZICEZADYSZKA CZECHOWICEBIEGTak
324WCISŁO ANNA
WCISŁO STANISŁAW
KRAKÓW - SKOTNIKIAZS-AWF MASTERS KRAKÓW-SKOTNIKIBIEG / paraTak
325WEKWERT BARBARA
WEKWERT DARIUSZ
GLIWICEBIEGAMYZSERCEM.PLBIEG / paraTak
326WĘDRASZEK KRYSTIANŁAZYGRUPA PALEO OSIR ZAWIERCIEBIEGTak
327WĘGLER KRYSTYNA
WĘGLER ZBIGNIEW
SOSNOWIECNW / paraTak
328WĘGRZYNOWICZ KATARZYNAWOJKOWICEBIEGTak
329WIATEREK BARBARA
GDOWSKI SŁAWOMIR
GLIWICESPASIONE MIŚKIBIEG / paraTak
330WIELOCH AGNIESZKA
BIENER TOMASZ
MYSZKÓWAMBITNI AMATORZYBIEG / paraTak
331WILK EDYTA
SZCZEPAŃCZYK MICHAŁ
DĄBROWA GÓRNICZA/BĘDZINAZS UŚ KATOWICE/NEWBURY ACBIEG / paraTak
332WILK IZABELA
WILK RAFAŁ
CZELADZSEKCJA PIASKIBIEG / paraTak
333WILK MAREKRUDA ŚLĄSKABIEGAMY WE WROCŁAWIUBIEGTak
334WILK RADOSŁAWPRZEMYŚLPRZEMYSKI KLUB BIEGACZABIEGTak
335WILKUS KAROLINADĄBROWA GÓRNICZABIEGTak
336WITKOWSKA KAROLINA
REJDAK MACIEJ
DĄBROWA GÓRNICZANW / paraTak
337WITKOWSKI DARIUSZDĄBROWA GÓRNICZAFOSTER WHEELER RUNNING TEAMBIEGTak
338WŁODARCZYK MAŁGORZATA
MARCHEWKA ANDRZEJ
DĄBROWA GÓRNICZABIEG / paraTak
339WŁODARZ AGATA
WŁODARZ KONRAD
BĘDZINBIEG / paraTak
340WNUK TOMASZ
ZIÓŁKOWSKA-WNUK MONIKA
ŁAZYBIEG / paraTak
341WOŚ BARBARA
WOŚ SYLWESTER
DĄBROWA GÓRNICZABIEG / paraTak
342WOŹNICA ŁUKASZ BYTOMBIEGTak
343WOŹNICA PRZEMYSŁAWBYTOMBIEGTak
344WÓJCIK ARTURDĄBROWA GÓRNICZABRAKBIEGTak
345WÓJCIK DAWIDDĄBROWA GÓRNICZAK.S DZIŃDZIOŁBIEGTak
346WÓJCIK KRZYSZTOFMYSŁOWICEBIEGTak
347WÓJTOWICZ AGNIESZKAZABRZEBIEGTak
348ZACZEK ADAMGLIWICEBIEGTak
349ZAGASKA KATARZYNA
DYLEWSKI KRZYSZTOF
DĄBROWA GÓRNICZABIEG / paraTak
350ZAJAC BARBARASOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECBIEGTak
351ZAMOJSKI BARTOSZBYTOMBIEGTak
352ZAMORA ADAMŻARKIBIEGTak
353ZIACH MARIUSZDĄBROWA GÓRNICZASRS AKTYWNA DĄBROWABIEGTak
354ZIELIŃSKA GRAŻYNADOBIESZOWICENWTak
355ZIELONKA WIESŁAWKATOWICECOVERIS-POLSKABIEGTak
356ZMARZŁY PRZEMYSŁAWBĘDZINBIEGTak
357ZOBEK EDWARDSOSNOWIECNWTak
358ZORAN HENRYKRUDA ŚLĄSKABIEGTak
359ZUCHOWICZ ELŻBIETA
ŻUCHOWICZ ROBERT
DĄBROWA GÓRNICZASOLIDARNOŚCNW / paraTak
360ŻELICHOWSKA ELŻBIETA
ŻELICHOWSKI MAREK
SOSNOWIECNW / paraTak
361ŻMUDKA BARTOSZRYBNIKURSA BIEGABIEGTak
362ŻYWIOŁEK ALBERTSTARY KOCIN K/CZĘSTOCHOWYNIEZRZESZONYBIEGTak


Zawodnicy / Pary bez potwierdzonej platnosci
L.p. Nazwisko i imię Miejscowość Klub Typ zawodów Opłata
1ADAMSKI DAMIANKRAKÓWHARPAGAN SOSNOWIECBIEGBrak
2AUGUSTYN RAFAŁKATOWICEBIEGBrak
3BAGAN PAWEŁKRAKÓWKS KRAKÓWBIEGBrak
4BALCERZAK JULITA
MURZYN JAROSŁAW
KATOWICEHAJLE SILESIABIEG / paraBrak
5BĄK BOŻENA
ROSZKOWSKI MIECZYSŁAW
DĄBROWA GÓRNICZABIEG / paraBrak
6BĄK KATARZYNADĄBROWA GÓRNICZABIEGBrak
7BERESZKO WALDEMAR
PTAS AGNIESZKA
CZELADZTKKF MOSIR CZELADZBIEG / paraBrak
8BIGAJ MAŁGORZATA
BIGAJ ARKADIUSZ
DĄBROWA GÓRNICZANW / paraBrak
9BIJAK ARKADIUSZSOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECBIEGBrak
10BRODA WOJCIECHKRAKOWBIEGBrak
11BRZEZIŃSKA EWADĄBROWA GÓRNICZANIEZRZESZONABIEGBrak
12BRZEZIŃSKI KAROL
KARNOWSKA MAGDALENA
DĄBROWA GÓRNICZANIEZŻESZONANW / paraBrak
13BUCKI PAWEŁ
KOŁACZ PATRYCJA
SOSNOWIECBIEG / paraBrak
14CELMEROWSKA KAZIMIERA
KOCHMAN JANUSZ
OLESNOFLORIAN ZAJĄCZKI DRUGIENW / paraBrak
15CHODUŃ PAWEŁKATOWICEPĘDZĄCE ŚLIMAKIBIEGBrak
16CHYŻYŃSKA BARBARASOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECBIEGBrak
17CHYŻYŃSKA KATARZYNA
REDMAN GRZEGORZ
SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECBIEG / paraBrak
18CIAPAŁA SZYMONKRAKÓWŚCIANA TRZCIANABIEGBrak
19CICHONSKI DAMIANBEDZINBIEGBrak
20CYRUS BOGDANSTRZEBIŃLKS VICTORIA STRZEBIŃNWBrak
21CZARNOTA PIOTRJAWORZNOMCKIS JAWORZNOBIEGBrak
22CZECH PIOTR43-190NIEZRZESZONYBIEGBrak
23CZERNEK MATEUSZŁAZYPALEOBIEGBrak
24CZOPEK MIROSLAWZAWIERCIEBIEGBrak
25CZYŻ ŁUKASZSOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECBIEGBrak
26ĆWIĘKOWSKI MICHAŁZAWIERCIEPALEO ZAWIERCIEBIEGBrak
27DĄBEK DARIUSZZAWIERCIEGRUPA PALEO / OSIR ZAWIERCIEBIEGBrak
28DEJA GRZEGORZBYTOMBEST.PL TEAMBIEGBrak
29DERDA MARCINDĄBROWA GÓRNICZABIEGBrak
30DOMAGALA DANIELZAWIERCIEBIEGBrak
31DOMINIK SYLWESTER
DOMINIK MAGDALENA
DĄBROWA GÓRNICZAWWW.DAWNADABROWA.PLBIEG / paraBrak
32DROZDOWSKI ROBERT
SYRYJCZYK MARTA
ŁAZISKA GÓRNEBIEG / paraBrak
33DUDEK DARIUSZBYTOMCHOPCY SZERYFABIEGBrak
34DUDEK MACIEKKATOWICENKL DIALOG KATOWICEBIEGBrak
35DZIDOWSKI ALEKSANDERZAWIERCIENIEZRZESZONYBIEGBrak
36DZIEDZIC DAMIANSOSNOWIECBIEGBrak
37DZIENNIAK-PULINA DANIELABĘDZINBIEGBrak
38DZIUBEK MARCIN
RODKO - DZIUBEK KAMILA
CZELADŹ PIASKISEKCJA PIASKIBIEG / paraBrak
39DZIWIŃSKI RAFAŁ42-400GRUPA PALEO ZAWIERCIEBIEGBrak
40FRONC MACIEJDĄBROWA GÓRNICZABIEGBrak
41FUCZEK WOJCIECHSOSNOWIECBIEGBrak
42GAJEWSKA ISABELA
GAJEWSKI IRENEUSZ
SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECBIEG / paraBrak
43GAJOS MAŁGORZATADĄBROWA GÓRNICZABIEGBrak
44GARBACIAK ANIA WIERZCHOWISKONWBrak
45GĘBSKA ELŻBIETABĘDZINNWBrak
46GIERCZAK ŁUKASZSOSNOWIECBIEGBrak
47GIERCZAK PIOTRSOSNOWIECBIEGBrak
48GLABA DAMIANDĄBROWA GÓRNICZABIEGBrak
49GOŁĄB ANDRZEJSŁAWKÓW POLART MOSER ROAD TEAMBIEGBrak
50GOŁĄB PAWEŁBĘDZINBIEGBrak
51GÓRA MAREKTARNOWSKIE GÓRYBIEGBrak
52GÓRSKI MARCINDĄBROWA GÓRNICZABIEGBrak
53GRUCA-MACIĄŻEK MAGDALENA
KURZAK ANNA
ZAWIERCIEBIEG / paraBrak
54GRUCEL SŁAWOMIRSOSNOWIECBIEGBrak
55GRYCHNIK KAROLINAKATOWICEBIEGBrak
56GUBAŁA KRZYSZTOFTĄPKOWICEKW GLIWICEBIEGBrak
57HABERKO AGATA
GODZIC ADAM
DĄBROWA GÓRNICZATYMITUTAJNIETUTAJBIEG / paraBrak
58IZDEBSKA DOMINIKAOLKUSZO.S.V TEAMBIEGBrak
59IZDEBSKI MARIUSZOLKUSZO.S.V TEAMBIEGBrak
60JAGIELSKA MAGDALENA
JAGIELSKI DAMIAN
KŁOBUCKNGB KŁOBUCKBIEG / paraBrak
61JAGIEŁA ADAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEKRS TKKF JASTRZAB RUDA ŚLĄSKABIEGBrak
62JANICZAK ELŻBIETA KALWARIA ZEBRZYDOWSKANWBrak
63JANICZAK KRZYSZTOFKALWARIA ZEBRZYDOWSKABIEGBrak
64JANICZEK TADEUSZBYTOM-ŁAGIEWNIKITKKF MOSIR CZELADŹBIEGBrak
65JAROSZ OLGA
OWCZAREK KRZYSZTOF
SOSNOWIECFITNES PARKBIEG / paraBrak
66JEŻ - NOJEK EWA
NOJEK WIESŁAW
CHORZÓWNOJEK TEAMBIEG / paraBrak
67JUREK MAGDALENASOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECBIEGBrak
68KABAŁA TOMASZRUDA ŚLĄSKABIEGBrak
69KAŁUŻA MAGDALENA
JAWOR JAKUB
SŁAWKÓWBIEG / paraBrak
70KAMPA RAFAŁGLIWICEUKS OLIMPIA ZABRZEBIEGBrak
71KANIA PAWEŁ
KANIA JOLANTA
DĄBROWA GÓRNICZASAINT-GOBAIN SQUADBIEG / paraBrak
72KASPRZYK-IZDEBSKA JOLANTAOLKUSZO.S.V TEAMNWBrak
73KAWALEC ANNASOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECBIEGBrak
74KĘPIŃSKA ANNA
KĘPIŃSKI ARTUR
SOSNOWIECNW / paraBrak
75KILAN RENATA
KILAN PIOTR
IWANOWICE DUŻEPLOMIEŃ IWANOWICENW / paraBrak
76KLAUDEL ALEKSANDRA
KICUN MACIEJ
KATOWICENIGHT RUNNERS ŚLĄSKBIEG / paraBrak
77KŁYŚ RYSZARDGLIWICENWBrak
78KOBOSKO KATARZYNA
KOBOSKO PAWEŁ
RAJSKOZADYSZKA OŚWIĘCIMBIEG / paraBrak
79KOCZUBIEJ ZOFIASOSNOWIECNOEL TEAM KATOWICENWBrak
80KOKOT ANETAIWANOWICE DUŻEPLOMIEŃ IWANOWICENWBrak
81KOŁODYŃSKI ADRIANDĄBROWA GÓRNICZABIEGBrak
82KOŁTON SŁAWOMIRZAWIERCIEGRUPA PALEO/OSIR ZAWIERCIEBIEGBrak
83KONDZIELNIK BOGUMIŁAKSIĄŻENICEKB SOKÓŁ KNURÓW, /AZS UŚ KATOWICEBIEGBrak
84KONIECZNA DANUTAZABRZEBEST.PL TEAMNWBrak
85KONRAD ARTURZAWIERCIEGRUPA PALEO / OSIR ZAW[ERCIEBIEGBrak
86KORUMBEL ARTURPRZYBYNÓWBIEGBrak
87KOTARSKA EWAMYSZKÓWBIEGBrak
88KOZŁOWSKA KAROLINA
KUCHARSKI KRZYSZTOF
KATOWICEŻODYNBIEG / paraBrak
89KRÓL ANNA
GONERA PRZEMYSŁAW
BYTOMBIEG / paraBrak
90KRYZSZTOF PALIGAZAWIERCIEGRUPA PALEO/ OSIRZAWIERCIEBIEGBrak
91KRZYKAWSKI ARKADIUSZSOSNOWIECBIEGBrak
92KRZYSZTOFIK JOANNAWIEDEŃBIEGBrak
93KRZYWICKA DAGMARA
POZLEWICZ DARIUSZ
DĄBROWA GÓRNICZABIEG / paraBrak
94KSIĄŻEK TOMASZRUDA ŚLĄSKABIEGBrak
95KUBICZEK JOANNASŁAWKÓWGREYBIEGBrak
96KUBICZEK JOANNA
DUDEK MATEUSZ
DĄBROWA GÓRNICZABIEG / paraBrak
97KUREK ANNAKATOWICEMOSIR CZELADZNWBrak
98KUREK EDWARDKATOWICEMOSIR CZELADZNWBrak
99KUREK KRZYSZTOFŁAZYBIEGBrak
100KURPET ZYGMUNT
KURPET BOGUSŁAWA
JASTRZĘBIE-ZDRÓJNW / paraBrak
101KWASEK MIKOŁAJBYDGOSZCZKWASEK TEAMBIEGBrak
102LAPUCHA KRZYSZTOFDABROWA GORNICZANWBrak
103LIBARDI-KŁYŚ SYLWIAGLIWICEBIEGBrak
104ŁUKASIK ZBIGNIEWDABROWA GÓRNICZARMNWBrak
105MALUS TOMASZDĄBROWA GÓRNICZABIEGBrak
106MARZEC JUSTYNAWOLBROMGRUPA PALEOBIEGBrak
107MATUSZAK MICHAŁMIRCZEPĘDZĄCE ŚLIMAKIBIEGBrak
108MIELCAREK LESZEKBYTOMNWBrak
109MIKOŁAJCZYK SANDRASIEMIANOWICE ŚLĄSKIEINTERSPORT TEAMBIEGBrak
110MISZCZAK DAMIANIMIELINBIEGBrak
111MOŻEJKO ARTURPORAJBIEGBrak
112MSTOWSKA EDYTA
MSTOWSKI MACIEJ
SOSNOWIECKSR OMEGA W BĘDZINIEBIEG / paraBrak
113MUZYK-ŚWIĘTEK PAULINATYCHYBIEGBrak
114MYSTEK ALEKSANDRAOLKUSZO.S.V TEAMBIEGBrak
115MYSTEK BOGDANOLKUSZOSV TEAM OLKUSZBIEGBrak
116NATOŃSKA-SEREMET ALEKSANDRA
SEREMET PIOTR
DĄBROWA GÓRNICZASRS AKTYWNA DĄBROWABIEG / paraBrak
117NOWAK ANDRZEJSOSNOWIECIPA KATOWICEBIEGBrak
118NOWAK GRZEGORZCZELADZTKKF SATURN CZELADZNWBrak
119NOWAK RYSZARDSOSNOWIECNOEL TEAM KATOWICEBIEGBrak
120OSTROWSKA MAGDALENA
ZAWOJEK GRZEGORZ
SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEBIEGAM BO MUSZĘ ;)BIEG / paraBrak
121PAŁUSZNA ANNA
STRZÓDKA SEBASTIAN
CZELADŻHARPAGAN SOSNOWIECBIEG / paraBrak
122PARUZEL ALEKSANDRA
KELLER MARCIN
ORZESZEXXXNW / paraBrak
123PASZEWSKI ZBIGNIEW CZĘSTOCHOWALEŚNE LUDKI ŻARKI LETNISKOBIEGBrak
124PERCHALUK JOANNAZAKOPANEBIEGBrak
125PĘCZEK KAROLINA
PYZIAK PAWEŁ
MYSZKÓWAMBITNI AMATORZYBIEG / paraBrak
126PIĄTEK MICHAŁDĄBROWA GÓRNICZABIEGBrak
127PILKA RAFALZAWIERCIEBIEGBrak
128PŁOSKOŃSKI PIOTRRUSINÓWBIEGBrak
129POCZTOWSKI DOMINIKPODZAMCZEPALEO ZAWIERCIEBIEGBrak
130PODSIADŁO JAROSŁAWSOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECBIEGBrak
131POKUSA MICHAŁNIEKŁAŃ MAŁYBIEGBrak
132POSŁUSZNY ANNA
POSŁUSZNY DOMINIK
DĄBROWA GÓRNICZABIEG / paraBrak
133PROBIERZ PAWEŁDĄBROWA GÓRNICZABIEGBrak
134PRUSEK MICHAŁ
STACHOWICZ KAROLINA
KATOWICESTADION ŚLĄSKIBIEG / paraBrak
135PRZYBYLSKA IZABELAZAWIERCIEBIEGAJ RAZEM Z NAMIBIEGBrak
136PTASZNIK JÓZEF
BONAREK MAŁGORZATA
GLIWICEGLIWICENW / paraBrak
137PYSZ GRZEGORZŻORYHRMAX ŻORYBIEGBrak
138PYTEL JANUSZSOSNOWIECSOKÓŁ ZAKOPANEBIEGBrak
139RADŁOWSKI KRZYSZTOF CZĘSTOCHOWABIEGBrak
140RADOSZ KINGA
SUROWIEC SZYMON
ZAWIERCIEBIEG / paraBrak
141REINERT ALEKSANDRAPSZCZYNABIEGBrak
142RENNER KATARZYNA
OSTASZEWSKI MACIEJ
SOSNOWIECBIEG / paraBrak
143ROGALA KAMILSOSNOWIECRKSBIEGBrak
144RUSIN EWADABROWA GORNICZATKKF MOSIR CZELADZBIEGBrak
145RYSZKA PIOTRBRZESZCZEBIEGBrak
146RZYCHON SEBASTIANRUDA ŚLĄSKABIEGBrak
147RZYCHOŃ SEBASTIANRUDA ŚLĄSKABIEGBrak
148SADECKI DANIELKRAKÓWBIEGBrak
149SAMIŃSKA JOANNA
MOSUREK GRZEGORZ
KRAKÓWBIEG / paraBrak
150SCIBISZ BOGDAN
PTAS JOLANTA
CZELADZTKKF MOSIR CZELADZNW / paraBrak
151SKAŁA DANIELZAWIERCIEBIEGBrak
152SMACZYNSKI DARIUSZDABROWA GORNICZATKKF MOSIR CZELADZBIEGBrak
153SOBCZYK EWASOSNOWIECBIEGBrak
154SOSNA GRZEGORZSOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECBIEGBrak
155SOSNOWSKA DOROTA
STEC JAROSŁAW
BIŁGORAJAZS AWF KRAKÓWBIEG / paraBrak
156SPÓLNIK STANISŁAW
SPOLNIK JANINA
KRAKOWKRAKOWSKI KLUB "LAJKONIK'NW / paraBrak
157SSMACZYNSKA KRYSTYNADABROWA GORNICZAAKTYWNA DABROWANWBrak
158STACHOWICZ KARINADĄBROWA GÓRNICZABIURO PODRÓŻY MY TRAVEL ZABRZEBIEGBrak
159STANISZEWSKI KRZYSZTOFGLIWICEBIEGAMY Z SERCEM.PLBIEGBrak
160STAŃCZYK KATARZYNA
STAŃCZYK DARIUSZ
ZAWIERCIEPALEO ZAWIERCIEBIEG / paraBrak
161STĄSIEK MARTASOSNOWIECBIEGBrak
162STOLARCZYK-GLABA WIOLETADĄBROWA GÓRNICZABIEGBrak
163SUROWIEC NADIA
SUROWIEC PAWEŁ
ZAWIERCIEBIEG / paraBrak
164SYKAŁA TERESAKOCMYRZÓWBIEGBrak
165SZAFRAN JOANNASOSNOWIECBIEGBrak
166SZCZĘŚNIAK KATARZYNABĘDZINBIEGBrak
167SZCZYRBA AGNIESZKA
BIERNAT WOJCIECH
KATOWICEBIEG / paraBrak
168SZOT ANETA
KOPEĆ PAWEŁ
SOSNOWIECFITNESS PARKBIEG / paraBrak
169SZYDŁO MACIEJ
SZYDŁO MARTA
MYSŁOWICENIEZRZESZENIBIEG / paraBrak
170SZYMAŃSKA MAGDALENA
SZYMAŃSKI KRZYSZTOF
SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECBIEG / paraBrak
171SZYMCZYK PRZEMYSŁAWDĄBROWA GÓRNICZANIEZRZESZONYBIEGBrak
172TEKIELI JOANNA
FRONCZEK ALEKSANDER
DĄBROWA GÓRNICZAFITGEEK.PLBIEG / paraBrak
173TYCHANOWICZ ADAM
SROKA MONIKA
PIEKARY ŚLĄSKEBIEG / paraBrak
174TYKA EDWARDŚWIĘTOCHŁOWICESKAŁKA-ŚWIETOCHŁOWICENWBrak
175UCIŃSKA-LADA ANNASOSNOWIECBIEGBrak
176WAJZER ANIAZAWIERCIEGRUPA PALEOBIEGBrak
177WALCZAK EWELINA
WALCZAK MATEUSZ
RYBNIKNW / paraBrak
178WAŁACH OLIWIAKATOWICENWBrak
179WAŁEK PATRYCJA
KOZIEŁ BARTOSZ
SOSNOWIECBIEG / paraBrak
180WIĄCEK JOANNA
BEDNARSKI BENIAMIN
SOSNOWIECBIEG / paraBrak
181WIDAWSKI PAWEŁSOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECBIEGBrak
182WIDERA DAMIAN
WIDERA GABRIELA
CHEŁM ŚLĄSKIBIEG / paraBrak
183WIELOCH AGNIESZKAMYSZKÓWAMBITNI AMATORZYBIEGBrak
184WILCZEK MAGDALENA
ZIELIŃSKI PAWEŁ
KATOWICE/ BYDGOSZCZBIEG / paraBrak
185WIŚNIEWSKA-ULFIK DOMINIKA
ULFIK RAFAŁ
ZABRZERMD MONTRAIL TEAMBIEG / paraBrak
186WITKOWSKI GRZEGORZSOSNOWIECBIEGBrak
187WOŹNIAK OLAFKRAKÓWT.G. SOKÓŁ ZAKOPANEBIEGBrak
188WROCŁAWSKI RAFAŁPORAJBRAKNWBrak
189ZAJĄC MATEUSZ
LIS KLAUDIA
BĘDZINLIS&ZAJĄC SP.ZOOBIEG / paraBrak
190ZASADA GRZEGORZDĄBROWA GÓNICZABIEGBrak
191ZDANOWSKA PAULINABĘDZINHARPAGAN SOSNOWIECBIEGBrak
192ŻABA IGORBĘDZINHARPAGAN SOSNOWIECBIEGBrak
193ŻOCHOWSKI MIROSŁAW
ŻOCHOWSKA LILIANA
GLIWICETURET TEAMBIEG / paraBrak
194ŻOŃ ANGELIKA
BIEDROŃ PAWEŁ
ŻARKIBIEG / paraBrak