STS-TIMING.PL - LISTA STARTOWA XVII Bieg Samorządowy - Łubianka - 2014-05-03

LISTA STARTOWA XVII Bieg Samorządowy
Łubianka - 2014-05-03

REJESTRACJA - XVII Bieg Samorządowy


L.p. Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj
1?UKIEWSKI DARIUSZ1968TORUNPolska
2ADAMCZYK ZBIGNIEW1955ZAMEK BIERZGŁOWSKIKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPolska
3BAGIŃSKI PAWEŁ1980OBROWORIGHT TRACK ADVENTURE TEAMPolska
4BANASIAK PIOTR1966OZORKÓWKRZAL ADVENTURE TEAMPolska
5BARTKOWSKA JOANNA1979TORUŃKM UMK TORUŃPolska
6BEREBECKI ROMAN1951RYPINKB LECH RZPINPolska
7BIAŁKOWSKI TOMASZ1979NAKŁO-PATEREKNAKIESLKI KLUB BIEGACZAPolska
8BRATEK ANDRZEJ1959BYDGOZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOZCZPolska
9BRZOSKA JANUSZ1975BRĄCHNOWO"TRUCHCIK"Polska
10CICHOCKI JACEK1972TORUŃPolska
11CISKI ZBIGNIEW1963TORUŃPolska
12CZUBA ADAM1975ZAMEK BIERZGŁOWSKITORUŃSKIE MORSYPolska
13DĄBROWSKI JANUSZ1955PATEREKPolska
14DĄBROWSKI PIOTR1982TORUŃ-Polska
15DEPTUŁA GRZEGORZ1979OSIELSKOPolska
16DERUŚ STANISŁAW1963BISKUPICEKM. TRUCHCIK ŁUBIANKAPolska
17DĘBSKI WŁODZIMIERZ1973BYDGOSZCZRWT W BYDGOSZCZYPolska
18DŁUGOZIMA JAN1961MŁYNIEC PIERWSZYSTOWARZYSZENIE OCHRONY DOLINY DRWĘCYPolska
19DOBOSZ JERZY1969ŁYSOMICE1.BLWL / 56BLOTPolska
20DRZEWIECKI DARIUSZ1982ALEKSANDRÓW KUJAWSKIJW 1440 TORUŃPolska
21DUBA BŁAŻEJ1991EŁKPolska
22FOREMSKI SŁAWOMIR1968TORUŃTTC JADE TORUŃPolska
23GAŁĄZKA DARIUSZ1972CHEŁMŻATRIATHLON TEAM CIESIELSKIPolska
24GAŁĄZKA JAROSŁAW1984CHEŁMŻATRIATHLON TEAM CIESIELSKIPolska
25GŁAŻEWSKI BARTOSZ1998KIJEWO KRÓLEWSKIEPolska
26GORBASZEWICZ ŁUKASZ1986BYDGOSZCZPolska
27GORDON ROMAN1956BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolska
28GRABOWSKA ASIA1975TORUNKM UMKPolska
29GRAPATYN PIOTR1976BYDGOSZCZBYDGOSZCZ NA STARTPolska
30GREGROWSKI KRZYSZTOF1982TORUŃPODGÓRZ TORUŃPolska
31GUMOWSKI JACEK1958TORUŃPolska
32GUZIŃSKI ANDRZEJ1964GDAŃSKAKADEMIA BIEGANIA GDAŃSKPolska
33HORODYSKI MACIEJ1955WŁOCŁAWEKPolska
34HORODYSKI PIOTR1984BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolska
35IDRYJAN KAROLINA1983TORUŃPolska
36IWICKI KRZYSZTOF1990PIGŻAPolska
37JANIKOWSKI KRZYSZTOF1975ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPolska
38JAWORSKI BARTOSZ1974LISEWONIEZRZESZONYPolska
39JAWORSKI MAREK1959TORUŃNIEZRZESZONYPolska
40JÓŹWICKI GRZEGORZ1996RYPINKB LECH RYPINPolska
41KAŁASKA KRZYSZTOF1979ŁYSOMICEPolska
42KAMIŃSKI STEFAN1947TORUŃTOREC TORUŃPolska
43KAZIMIERSKI ZBIGNIEW1961TORUŃNIEZRZESZONYPolska
44KLAWCZYŃSKI ZBIGNIEW1962BYDGOSZCZRWT W BYDGOSZCZYPolska
45KŁOS DARIUSZ1963TORUŃKLUB MARATOŃSKI UMK TORUŃPolska
46KOCĘBA JAROSŁAW1967KROBIAORANGE POLSKAPolska
47KOŁODZIEJCZYK MICHAŁ1993BYDGOSZCZPolska
48KOWALSKA EWA1965TORUŃTS OPATRUNKIPolska
49KOWALSKI  ŁUKASZ1985CHEŁMŻATRIATHLON TEAM CIESIELSKIPolska
50KRAUSE RAFAŁ1984BYDGOSZCZSCPolska
51KRIESE PIOTR1966RUNOWO KRAJEŃSKIETKKF WODNIK WIĘCBORKPolska
52KRUPIŃSKI ANDRZEJ1965NAKŁO NAD NOTECIĄNAKIELSKI KLUB BIEGACZAPolska
53KRUSZKOWSKI SŁAWEK1975TORUŃTORUŃSKIE WIOSŁAPolska
54KWIATKOWSKI GRZEGORZ1957BRODNICAPolska
55LEWANDOWSKI STEFAN1943TORUŃPolska
56LIS PIOTR1978ZAROŚLE CIENKIEKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPolska
57ŁYCZAK MACIEJ1996RYPINKB LECH RYPINPolska
58MAJCHER PAWEŁ1973PĘDZEWOPolska
59MAJCHRZAK DARIUSZ1962TORUŃPolska
60MAJEWSKI JAN1945TORUŃTORUŃPolska
61MAJEWSKI TOMASZ1974UNISŁAWURZĄD GMINY UNISŁAWPolska
62MAŁECKI JAKUB1979BYDGOSZCZRWT W BYDGOSZCZYPolska
63MATYSZCZAK WŁODZIMIERZ1959BRZEGPolska
64MAZURKIEWICZ BOGUMIŁA1969UNISŁAWPolska
65MEYER ŁUKASZ1983BYDGOSZCZPolska
66MICHAŁEK  JACEK 1966 BYDGOSZCZPolska
67MYSZK ALEKSANDRA1975NOWA WIEŚ LĘBORSKAPolska
68NAPIERSKA VIOLETTA1961TORUŃZS NR W TORUNIUPolska
69NAPIERSKI ANTONI1964TORUŃZS NR 15 TORUŃPolska
70NOWACKA MARLENA1977CHEŁMŻACHEŁMŻYŃSKIE TOW. WIOŚLARSKIE 1927Polska
71NOWAK JAROSŁAW1968TORUŃBBL TORUŃPolska
72OLESZCZAK WLADYSLAW1951TORUŃBRAKPolska
73OLKOWSKI EUGENIUSZ1954BYDGOSZCZPolska
74OLSZEWSKI ADAM1963NOWY KOBRZYNIECKB LECH RYPINPolska
75OPIC WITOLD1976BYDGOSZCZPolska
76ORŁOWSKI SŁAWOMIR1957TORUŃRUBINKOWOPolska
77PACZKOWSKI JACEK1966STRZELNOSPORT I REKREACJA MOGILNOPolska
78PASIEKA TOMASZ 1976MROCZAKLUB ŻOŁNIERZY REZERWY LOK NAKŁOPolska
79PAWKIN KRZYSZTOF1958KOŃCZEWICEKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPolska
80PIANOWSKA EWA1959BYDGOSZCZBIURO INŻYNIERII ŚRODOWISKAPolska
81PIANOWSKI MAREK1958BYDGOSZCZBIURO INŻYNIERII ŚRODOWISKAPolska
82PILARSKA ANNA1967TORUŃPolska
83PILARSKI MAREK1963TORUŃTOREC TORUŃPolska
84PISKOŃ PAWEŁ1984TORUŃBBL TORUŃPolska
85PIWOŃSKI ROBERT1977TORUŃKM UMK TORUŃPolska
86PODBIELSKA ALINA1969TORUŃKM UMK TORUŃPolska
87PODKÓWKA ZBIGNIEW1960BYDGOSZCZPolska
88POŁOMSKI RAFAŁ1984TORUŃJW 1440Polska
89PROJS TOMASZ1965ŁUBIANKAKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPolska
90PRZYJEMSKI ARTUR1973PIGŻAKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPolska
91PYRZEWSKI  DARIUSZ1967TORUŃPolska
92RACZYŃSKI MIKOŁAJ1992BYDGOSZCZRWT W BYDGOSZCZYPolska
93RADECKI PRZEMYSŁAW1974BYDGOSZCZPolska
94RAKOWSKI PIOTR1954BYDGOSZCZSTOWARZYSZENIE ŻANDARM KOŁO BYDGOSZCZPolska
95RASMUS SYLWESTER1975KOŃCZEWICEKOŃCZEWICEPolska
96RASZTUBOWICZ DANIEL1975TORUŃPODGÓRZPolska
97RÓŻYCKI SŁAWOMIR1960BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolska
98RUTKOWICZ FRANCISZEK1950TORUŃSTANLEYSYSTEMTEAMPolska
99RUTKOWICZ MICHAŁ1980TORUŃTKKF "REKREACJA" TORUŃPolska
100RZADKIEWICZ KRZYSZTOF1963ŁUBIANKAPolska
101RZADKIEWICZ TOMASZ1974TORUŃNIEZRZESZONYPolska
102SIPAK TOMASZ1980TORUŃMAXIMUS BROKERPolska
103SITARZ MICHAŁ1984TORUŃPolska
104SKALSKA KRYSTYNA1972TORUŃPolska
105STEC ARKADIUSZ1977ŁUBIANKAPolska
106STROMCZYŃSKI WIESŁAW1958BYDGOSZCZRWTW BDGOSZCZYPolska
107STRUGIŃSKI KRZYSZTOF1983POZNAŃPolska
108SZATKOWSKA BEATA 1974UNISŁAWPolska
109SZWEC ANDRZEJ1956TORUNTORECPolska
110SZWEC PAWEŁ1980TORUŃTOREC TORUŃPolska
111SZYMAŃSKI PIOTR1960TORUŃTRUCHCIK ŁUBIANKAPolska
112ŚLEDŹ MACIEJ1985TUCHOLAJAPAN PROMOTION TEAMPolska
113ŚLÓSAREK PIOTR LESZEK1956TORUŃZESPÓŁ ZZKÓŁ GASTRONOMICZNO HOTELARSKICHPolska
114ŚWIERCZYŃSKI BOGDAN1961TORUŃTORECPolska
115WALTERSKI SŁAWOMIR1983TORUŃTORUŃPolska
116WEILAND EMILA1977UNISŁAWPolska
117WIESE GRZEGORZ1961KORONOWOTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolska
118WIĘCŁAWSKI DANIEL1972PAPOWO TORUŃSKIEFST SPORT TEAMPolska
119WILIGALSKI BARTOSZ1989PIGŻAKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPolska
120WINCZURA PIOTR1957TORUŃORANGE POLSKAPolska
121WIŚNIEWSKI MACIEJ1994TORUŃPolska
122WIŚNIEWSKI PIOTR1981PŁOMIANYWKB PLAST - MIX MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKPolska
123WIŚNIEWSKI WŁODZIMIERZ1961TORUŃNIEZRZESZONYPolska
124WŁODARCZAK BARBARA1963BYDGOSZCCZVLOPolska
125WŁODARCZAK WITOLD1963BYDGOSZCCZMEDICOVERPolska
126WŁÓDARCZAK JAKUB1990BYDGOSZCCZMEDICOVERPolska
127ZAGRABSKI KAZIMIERZ1955ŁYSOMICEPolska
128ZAJĄKAŁA JERZY1953BRĄCHNOWOKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPolska
129ZAWADZKI JAKUB1984PIGŻAPolska
130ZBOIŃSKI FILIP1985BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolska
131ZIELIŃSKI SŁAWOMIR1970WARSZEWICEKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPolska
132ZIĘBA ADAM1973BYDGOSZCZPolska
133ZIĘBA HANNA 1976BYDGOSZCZPolska
134ZILLMANN TADEUSZ1981TORUŃPODGÓRZ TORUNPolska
135ZIMMER ŁUKASZ1981TORUŃK.M. TRUCHCIK ŁUBIANKAPolska