STS-TIMING.PL - LISTA STARTOWA XIX Bieg Samorządowy - Łubianka - 2016-05-03

LISTA STARTOWA XIX Bieg Samorządowy
Łubianka - 2016-05-03

REJESTRACJA - XIX Bieg Samorządowy

Zawodnicy z potwierdzona platnoscia
L.p. Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj Opłata
1ADAMKIEWICZ MARIAN1955CIECHOCINEKPolskaTak
2ANGIEL WŁADYSŁAW1937BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolskaTak
3ARSENIUK ANNA1981GÓRSK/ZŁAWIES WIELKAT.S. OPATRUNKI TORUŃPolskaTak
4BANASZEK MARCIN1988CHEŁMŻAKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPolskaTak
5BARCZAK PAWEŁ1980TORUŃANIRO RUN TEAMPolskaTak
6BARTKOWSKA JOANNA1979BRZOZÓWKAPolskaTak
7BARYZA ROBERT1972WAGANIECPolskaTak
8BASA JACEK1976KRUSZWICAT.G. SOKÓŁ GNIEWKOWOPolskaTak
9BAUMGART JACEK1962OSIELSKOPolskaTak
10BEREBECKI ROMAN1951RYPINKB LECH RYPINPolskaTak
11BICZ ARTUR1981GRĘBOCINPolskaTak
12BLACHOWSKI ZBIGNIEW1962KARNKOWONIEZRZESZONYPolskaTak
13BŁASIŃSKA NATALIA1998CIECHOCINEKPolskaTak
14BŁASIŃSKA ŻANETA1972CIECHOCINEKPolskaTak
15BŁASZKIEWICZ ADRIAN1990ŁYSOMICEPolskaTak
16BŁAŻEWICZ PAWEŁ1993TORUŃKS. NIEDŹWIEDZIE TORUŃPolskaTak
17BŁĘDOWSKI MARCIN1974TORUŃPODGÓRZ TORUŃ PULS TAXIPolskaTak
18BODNAR JAN1956TORUŃCSAIUPolskaTak
19BOJAKOWSKI TOMASZ1971TORUŃPolskaTak
20BONIECKI PIOTR1971CZARNE BŁOTOKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPolskaTak
21BRATEK ANDRZEJ1959BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolskaTak
22CENDROWSKI ARKADIUSZ19854PolskaTak
23CENTKOWSKA EWELINA1979CIECHOCINEKPolskaTak
24CHMARZYŃSKI JERZY 1973NOWE KRĄPLEWICELUKS SEROCKPolskaTak
25CHMURZYŃSKI TOMASZ196914TKKF KOLEJARZ BYDGOSZPolskaTak
26CHMURZYŃSKI JÓZEF1968KROBIAT.S.OPATRUNKI TORUŃPolskaTak
27CIESIUN RAFAŁ1977WIELKA NIESZAWKAPDGÓRZ TORUŃ PULS TAXIPolskaTak
28CIESZYNSKI JACEK1963SZKOCJA GM SZUBINPolskaTak
29DANIELEWSKI MARIUSZ1982ZŁAWIEŚ WIELKARWT W BYDGOSZCZYPolskaTak
30DANISZEWSKI MIROSŁAW1955TORUŃPolskaTak
31DERUŚ STANISŁAW1965BISKUPICEKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPolskaTak
32DESKIEWICZ WOJCIECH1999LIPNOPolskaTak
33DĘBSKI WŁODZIMIERZ1973BYDGOSZCZRWT W BYDGOSZCZYPolskaTak
34DĘBSKI ADRIAN1986BYDGOSZCZPolskaTak
35DOBOSZ JERZY1969ŁYSOMICEPolskaTak
36DOBRUCHOWSKA EMILIA1966INOWROCŁAWTG. SOKÓŁ GNIEWKOWOPolskaTak
37DOBRZYŃSKA MAŁGORZATA1963TORUŃPolskaTak
38DOŁCHUN ARKADIUSZ1975TORUŃPolskaTak
39DROŻDŻAL MACIEJ1985TORUŃWKB META LUBLINIEC/OSP ZELGNOPolskaTak
40DROŻDŻAL MARIAN1949TORUŃPolskaTak
41DRZYMALSKI DAMIAN 1991RULEWOAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZPolskaTak
42DUBICKI RADOSŁAW 1982PIGŻAPolskaTak
43DUDEK JOANNA1979BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPolskaTak
44DUDZIŃSKA ALEKSANDRA1968BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPolskaTak
45DYCZKO ADAM1967BRĄCHNOWOPolskaTak
46DZIEŁAK ANDRZEJ1969TORUŃJURMETPolskaTak
47DZIERLIŃSKI PAWEŁ1986ŚWIECIELUKS SEROCKPolskaTak
48DZIĘGIEL KRYSTYNA1964ŁYSOMICEBIEGAM BO LUBIĘ TORUŃPolskaTak
49DZIĘGIEL ANDŻELIKA1989TORUŃGKS FABIANKIPolskaTak
50FOREMSKI SŁAWOMIR1968TORUŃTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPolskaTak
51FRĄCZYK JAROSŁAW1976TORUŃIPA BYDGOSZCZPolskaTak
52GIERSZ KRZYSZTOF1969BYDGOSZCZPolskaTak
53GŁADYSZEWSKI TOMASZ1976ŁUBIANKAPolskaTak
54GŁOWIŃSKI PAWEŁ1981RZĘCZKOWOPolskaTak
55GOŁASZEWSKA  JOLANTA 1970TORUŃPolskaTak
56GÓRALSKI KRZYSZTOF1964TORUŃTS OPATRUNKI TORUŃPolskaTak
57GÓRCZYŃSKI ZBIGNIEW1989WŁOCŁAWEKGKS FABIANKIPolskaTak
58GRABOWSKA JOANNA1975TORUŃKM UMK TORUŃPolskaTak
59GRACZYK PRZEMYSŁAW1988BYDGOSZCZPolskaTak
60GRAJKOWSKI DARIUSZ1975CHEŁMŻATRIATHLON TEAM CIESIELSKIPolskaTak
61GRALAK MARCIN1978INOWROCŁAWTG SOKÓŁ GNIEWKOWOPolskaTak
62GRAPATYN PIOTR1976BYDGOSZCZBYDGOSZCZ NA STARTPolskaTak
63GREGROWSKI KRZYSZTOF1982TORUNPODGORZ TORUN PULS TAXIPolskaTak
64GROBELSKI WOJCIECH1991CHEŁMNOPolskaTak
65GUMIENNA NATALIA1991BYDGOSZCZSPÓJNIA BIAŁE BŁOTAPolskaTak
66GUMIENNY ANDRZEJ1957SZCZECINPUSZCZYK BUKOWYPolskaTak
67GURNA JOLANTA1965BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolskaTak
68HABER IRENEUSZ1962GRUDZIĄDZ-BIAŁY BÓRPolskaTak
69HAMLING PIOTR1985TORUŃPolskaTak
70HOŁTYN PATRYK1988RADZIEJÓWPolskaTak
71JABŁOŃSKI JAROSŁAW1975CIECHOCINEKCIECHOCINEK BIEGAPolskaTak
72JAGIEŁA JAROSŁAW1972BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolskaTak
73JANKIEWICZ MACIEJ1981BYDGOSZCZPolskaTak
74JANOWSKI ADAM1969LISEWOTKKF CHEŁMNOPolskaTak
75JARANOWSKI ANDRZEJ1993BRODNICATKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolskaTak
76JAROCKA BEATA1977DĄBROWA CHEŁMIŃSKANIEZRZESZONAPolskaTak
77JASKULSKI KAROL1982TORUŃPolskaTak
78JASNOWSKI BARTOSZ MARCIN1980TORUŃISOVERPolskaTak
79JAWORSKI MARCIN1974SOLEC KUJAWSKIBRAKPolskaTak
80JAWORSKI MAREK1959TORUŃNIEZRZESZONYPolskaTak
81JAWORSKI BARTOSZ1974LISEWOPolskaTak
82KACZOROWSKA  ANNA 1981TORUŃPolskaTak
83KACZYŃSKI RAFAŁ1985GNIEWKOWODIETETYKWTWOIMDOMUPolskaTak
84KALINOWSKI RYSZAR1958SZCZECINPUSZCZYK BUKOWYPolskaTak
85KALISZ ANDRZEJ1964CHEŁMŻATRIATHLON TEAM CIESIELSKIPolskaTak
86KAŁASKA KRZYSZTOF1979CHEŁMŻACHETOR TEAMPolskaTak
87KAMIŃSKI PAWEŁ1972MUROWANIECPolskaTak
88KARAŚ MAREK1961TORUŃPODGÓRZ TORUŃ PULS TAXIPolskaTak
89KATRYŃSKI SŁAWOMIR1961TORUŃPODGÓRZ TORUŃ PULS TAXIPolskaTak
90KLAWIKOWSKI DAWID19842TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolskaTak
91KLEDZIK ZBIGNIEW1991CHOMIĄŻA SZLACHECKAWALECZNE SERCAPolskaTak
92KLICH SŁAWOMIR1985TORUŃDW#43PolskaTak
93KLÓSKA FABIAN1989BYDGOSZCZSPÓJNIA BIAŁE BŁOTAPolskaTak
94KŁOPOTEK DAMIAN1983TORUŃRUNNERS TEAM JEŻEWOPolskaTak
95KMIECIAK ROBERT1981TORUŃT.S.OPATRUNKI TORUŃPolskaTak
96KOKOCKI PAWEŁ1990WIELKA NIESZAWKAPODGÓRZ TORUŃ PULS TAXIPolskaTak
97KONDRACIUK DARIUSZ1975TORUŃAT TEAMPolskaTak
98KORPAL ŁUKASZ1984TORUŃPolskaTak
99KOWALSKA EWA1965TORUŃT.S.OPATRUNKI TORUŃPolskaTak
100KOWALSKI PAWEŁ1977TORUŃKOWALE TEAMPolskaTak
101KOWALSKI MARCIN1982TORUŃKOWALE TEAMPolskaTak
102KOWALSKI ŁUKASZ1985CHEŁMŻATRIATHLON TEAM CIESIELSKIPolskaTak
103KRYSKE BARTOSZ1985BIAŁE BŁOTASPÓJNIA BIAŁE BŁOTAPolskaTak
104KRYSKE MARIUSZ1982BIAŁE BŁOTASPÓJNIA BIAŁE BŁOTAPolskaTak
105KUBCZAK-KOSICKA ANNA1972TORUŃPolskaTak
106KUBIAK TOMASZ1975INOWROCŁAWT.G.SOKÓŁ GNIEWKOWOPolskaTak
107KUROWSKI RAFAŁ1980BYDGOSZCZPolskaTak
108LEŚNIEWSKI KAZIMIERZ1942WŁOCŁAWEKPolskaTak
109LEWANDOWSKA MARLENA1973TORUŃKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPolskaTak
110LEWANDOWSKI RADOSŁAW1991LUBICZ GÓRNYT.S. OPATRUNKI TORUŃPolskaTak
111LEWANDOWSKI PAWEŁ1981WŁOCŁAWEKPAY TRADEPolskaTak
112LEWANDOWSKI STEFAN1943TORUŃPolskaTak
113LEWANDOWSKI MIROSŁAW1978TORUŃPolskaTak
114LEWANDOWSKI RAFAŁ1981TORUŃVENI, CUCURRI, VICI.PolskaTak
115LIPIŃSKI MAREK1978TORUŃPolskaTak
116LIS PIOTR1978ZAROŚLE CIENKIEKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPolskaTak
117LUDWIK KRYSTYNA1966ŁYSOMICEBOOT CAMP TORUŃPolskaTak
118LUTOWSKI WOJCIECH1985BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolskaTak
119LUZAK MIROSŁAW1961BYDGOSZCZMWIK BYDGOSZCZPolskaTak
120MACIĄG MARIAN1969GRĘBOCINPolskaTak
121MACIEJEWSKI ZBIGNIEW1966INOWROCŁAWTG SOKÓŁ GNIEWKOWOPolskaTak
122MAJCHER PAWEŁ1973PĘDZEWOPolskaTak
123MAJEWSKI WIESŁAW1966CIECHOCINEKPolskaTak
124MAJEWSKI ŁUKASZ1982TORUŃPolskaTak
125MAKULSKI PRZEMYSŁAW1985TORUŃTK KARATE KYOKUSHINPolskaTak
126MALICKA AGATA1992SZKOCJAPolskaTak
127MAŁECKI  JAKUB 1979BYDGOSZCZRWT W BYDGOSZCZYPolskaTak
128MARCHEWKA MAREK1973TORUŃPolskaTak
129MARCINKIEWICZ JAN1956ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPolskaTak
130MECHLIŃSKI BARTŁOMIEJ1979TORUŃKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPolskaTak
131MELNICKI KRZYSZTOF1979TORUŃPolskaTak
132MIELCAREK MARCIN 1988TORUŃPolskaTak
133MIKA OSKAR1979BYDGOSZCZKB ŁAPKAPolskaTak
134MIKOLASZEK WOJCIECH1979TORUŃPolskaTak
135MOKRZYCKI RAFAŁ1975INOWROCŁAWT.G. SOKÓŁ GNIEWKOWOPolskaTak
136MOLTZAN ZBIGNIEW1976TORUŃPolskaTak
137MOLTZAN-MAŁKOWSKA MAGDALENA1975TORUŃPolskaTak
138MURAWSKI KRZYSZTOF1978GNIEWKOWOTG \"SOKÓŁ\" GNIEWKOWOPolskaTak
139NARTOWSKI KAMIL1984TORUŃREGION WSPARCIA TELEINFORMATYCZNEGO W BYPolskaTak
140NGUYEN QUAN1960TORUŃPolskaTak
141NIECIECKI WOJTEK19833ZS1906PolskaTak
142NIEDBALSKI GRZEGORZ1958BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPolskaTak
143NIEWIADOMSKA-BOCHENEK MONIKA1974TORUŃMAMY RUSZAMYPolskaTak
144NOWAK JAROSŁAW1968TORUŃBBL TORUŃPolskaTak
145NOWAK RAFAŁ1986CIELESPÓJNIA BIAŁ BŁOTAPolskaTak
146OKSENIUK ROBERT1970TORUŃGAZUNO TEAMPolskaTak
147OLSZEWSKI ADAM1963NOWY KOBRZYNIECKB LECH RYPINPolskaTak
148ORCHOLSKI WITOLD1971TORUŃT.S. OPATRUNKI TORUŃPolskaTak
149ORDON ZBIGNIEW 1973ŁUBIANKAKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPolskaTak
150ORŁOWSKI JANUSZ1969BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPolskaTak
151OSTOJSKI JERZY1961ŁYSOMICEPolskaTak
152PACUSZKA KRZYSZTOF1976TORUŃŁUBUDUBUPolskaTak
153PALACZ WIOLETTA1978BYDGOSZCZPolskaTak
154PALMA MIROSŁAW1959TORUŃPODGÓRZ TORUŃ PLUS TAXIPolskaTak
155PASZKOWSKI JANUSZ1956BRODNICAPolskaTak
156PAWELEC MAREK1979NOWA CHEŁMŻATRIATHLON TEAM CIESIELSKIPolskaTak
157PERKOWSKI RAFAŁ1983KIKÓŁGKS FABIANKIPolskaTak
158PIOTROWSKI PAWEŁ1983WARSZEWICEPolskaTak
159PIWOŃSKI ARKADIUSZ1973TORUŃPODGÓRZ TORUŃ PULS TAXIPolskaTak
160PIWOŃSKI ROBERT1977TORUŃPARAFIALNY KLUB BIEGACZA TORUŃ - KASZCZOPolskaTak
161PLISZCZYŃSKA JOANNA1976UNISŁAWPolskaTak
162PLISZCZYŃSKI MIROSŁAW1968UNISŁAWPolskaTak
163POCZWARDOWSKI KAMIL1984SZCZUTOWOGKS FABIANKIPolskaTak
164POCZWARDOWSKI MAREK1960SZCZUTOWOPolskaTak
165PODBIELSKA ALINA1969TORUŃKM UMK TORUŃPolskaTak
166PODLASZEWSKI JACEK1970TORUŃVENI,CUCURRI,VICIPolskaTak
167POKORA RAFAŁ1970SZPETAL GÓRNYGKS FABIANKIPolskaTak
168PRZYJEMSKA DOROTA1972PIGŻAPolskaTak
169RADECKA ALICJA1980TORUŃPODGÓRZ TORUŃ PULS TAXIPolskaTak
170RADECKI PRZEMYSŁAW1974BYDGOSZCZPolskaTak
171RADTKE ŁUKASZ1983CHEŁMŻACHETOR TEAMPolskaTak
172RADZIŃSKA-KAMYSZEK EWA1964TORUŃPolskaTak
173RASMUS SYLWESTER1975KOŃCZEWICENIEZRZESZONYPolskaTak
174RASZTUBOWICZ DANIEL1975TORUŃNIEZRZESZONYPolskaTak
175RATOWSKI MAREK1972TORUŃPODGÓRZ TORUŃ PULS TAXIPolskaTak
176RATOWSKI RAFAŁ1975TORUŃPolskaTak
177REMLINGER MICHAŁ1977BYDGOSZCZPolskaTak
178ROGOWSKI ZBIGNIEW1958TORUŃPolskaTak
179RZEMEK SŁAWOMIR1980BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPolskaTak
180RZODKIEWICZ MACIEJ1983TORUŃPZWPolskaTak
181SADOWSKI JAROSŁAW1970TORUŃT.S. OPATRUNKI TORUŃPolskaTak
182SAK MAREK1959GRĘBOCINTORECPolskaTak
183SARNOWSKA MAGDALENA1980LIPNOPolskaTak
184SARNOWSKI JANUSZ1981LIPNOGKS FABIANKIPolskaTak
185SENGER MICHAŁ1981GĄSAWAKS SOKÓŁ GĄSAWAPolskaTak
186SIEMIENIECKI DARIUSZ 1974TORUŃPolskaTak
187SIKORA KATARZYNA1968TORUŃPolskaTak
188SIKUT ARKADIUSZ1974TORUŃPolskaTak
189SIPAK TOMASZ1980ZAMEK BIERZGŁOWSKIKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPolskaTak
190SNARSKI KRZYSZTOF1968ROZGARTYPolskaTak
191SOBCZAK MAREK1977TORUŃPolskaTak
192SOWA WOJCIECH1976UNISŁAWCSAIUPolskaTak
193SOWIŃSKI PIOTR1971ŁOCHOWICEPolskaTak
194SPRYSZYŃSKI WOJCIECH1980ŁOCHOWOPolskaTak
195STAWARSKA ELŻBIETA1977TORUŃPolskaTak
196STERNAL TOMASZ1969ROJEWOPolskaTak
197STERNAL ELŻBIETA1971ROJEWOPolskaTak
198STRZELECKI DAWID1988TORUŃSETLERPolskaTak
199STRZELECKI PIOTR1979CHEŁMŻATRIATHLON TEAM CIESIELSKIPolskaTak
200SUCHOMSKA BEATA1976ŚWIEKATOWOOPENTAX24.PLPolskaTak
201SZABUNIO JAN1948TORUŃSM \"KOPERNIK\" TORUŃPolskaTak
202SZCZUTKOWSKA JUSTYNA1966JANIKOWOPolskaTak
203SZLYK MACIEJ1975INOWROCŁAWDDI INOWROCŁAWPolskaTak
204SZTUWE DAWID1989TORUŃOŚRODEK KSZTAŁCENIA KIEROWCÓW NOVAPolskaTak
205SZWEC ANDRZEJ1956TORUŃTOREC TORUŃPolskaTak
206SZWEDO PIOTR1975CZERNIKOWOPolskaTak
207SZYCHOWSKI JAROSŁAW1987WIERZCHUCICETKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolskaTak
208SZYMAŃSKI PIOTR1960TORUŃKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPolskaTak
209ŚLESIŃSKA AGATA1988TORUŃPolskaTak
210ŚLIWIŃSKI PAWEŁ1982LIPNOGKS FABIANKIPolskaTak
211ŚLÓSAREK PIOTR LESZEK1956TORUŃPolskaTak
212ŚWIERCZYŃSKI BOGDAN1961TORUŃTOREC TORUŃPolskaTak
213TOMASIK JUSTYNA1989TORUŃPolskaTak
214TRACZYKOWSKI TOMASZ1969ŁYSOMICEPolskaTak
215TRZCIŃSKI FRANCISZEK1965CHEŁMNOTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolskaTak
216TUTAK ŁUKASZ1984TORUŃPolskaTak
217TYBUSZEWSKI MACIEJ1996TORUŃSTART BRZOZÓWKAPolskaTak
218TYBUSZEWSKI JANUSZ1957TORUŃT.S. OPATRUNKI TORUŃPolskaTak
219WEILAND EMILA1977UNISŁAWDRUŻYNA SZPIKUPolskaTak
220WERĘGOWSKI MICHAŁ1990TORUŃPolskaTak
221WIERZBOWSKI PIOTR1978BRZOZÓWKASTART BRZOZÓWKAPolskaTak
222WIĘCŁAWSKI DANIEL1972PAPOWO TORUŃSKIEFST SPORT TEAMPolskaTak
223WILIGALSKI BARTOSZ1989PIGŻAKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPolskaTak
224WILIŃSKI MARCIN1974INOWROCŁAWPolskaTak
225WIŚNIEWSKI JANUSZ1967TORUŃCARBON TEAM TORUNPolskaTak
226WIŚNIEWSKI PIOTR1981DOBRZYŃ NAD WISŁĄGKS FABIANKIPolskaTak
227WIŚNIEWSKI DARIUSZ1965TORUŃPolskaTak
228WIŚNIEWSKI WŁODZIMIERZ1961TORUŃPolskaTak
229WITCZAK OLA1977WŁOCŁAWEKGKS FABIANKIPolskaTak
230WŁODARCZYK WOJCIECH1964BYDGOSZCZ1964PolskaTak
231WNUCZYŃSKI ANDRZEJ1972BYDGOSZCZORANGE POLSKAPolskaTak
232WOLUSZEWSKI REMIGIUSZ1985SEROCKLUKS SEROCKPolskaTak
233WOŹNIAK ARTUR1967GNIEWKOWOT.G.\"SOKÓŁ\" GNIEWKOWOPolskaTak
234WROBLEWSKI TOMASZ1979ALEKSANDRÓW KUJAWSKIFULESPolskaTak
235WRÓBLEWSKA DAGMARA1980BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolskaTak
236WRÓBLEWSKA JOANNA1971UNISŁAWPolskaTak
237ZĄBIK  DANA 1969TORUŃPolskaTak
238ZBOIŃSKI FILIP1985BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolskaTak
239ZIELIŃSKI MAREK1987PRZECZNOPolskaTak
240ZIĘBA HANNA1976BYDGOSZCZTRISPACEPolskaTak
241ZIĘBA ADAM1973BYDGOSZCZTRISPACEPolskaTak
242ZIĘTAK ANDRZEJ1973BRZOZAPolskaTak
243ZIMMER KRZYSZTOF1986TORUŃWWW.TIM.PLPolskaTak
244ZIMMER ŁUKASZ1981TORUŃK.M. TRUCHCIK ŁUBIANKAPolskaTak
245ZYDLEWSKI SZYMON 1980GDAŃSKPolskaTak
246ŻELISZCZAK ARTUR1986TORUŃURZĄD MARSZAŁKOWSKI W TORUNIUPolskaTak
247ŻEMOJTEL PAWEŁ1982TORUŃJW1440PolskaTak


Zawodnicy bez potwierdzonej platnosci
L.p. Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj Opłata
1?RUK ŁUKASZ1983TORUŃJW 1440 TORUŃPolskaBrak
2ADAMCZYK ZBIGNIEW1955ZAMEK BIERZGŁOWSKIKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPolskaBrak
3BLCAHOWSKA ANNA1999KARNKOWONIEZRZESZONAPolskaBrak
4BŁAŻEWICZ PAWEŁ1993TORUŃKS. NIEDŹWIEDZIE TORUŃPolskaBrak
5BONIECKI  PIOTR1971CZARNE BŁOTO K.TORUNIAKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPolskaBrak
6DANIELEWSKI MARIUSZ1982ZŁAWIEŚ WIELKARWT W BYDGOSZCZYPolskaBrak
7DANKOWSKI JAROSŁAW1977TORUŃSTOWARZYSZENIE HOSPICJUM ŚWIATŁOPolskaBrak
8DEMBKOWSKI RYSZARD1953TORUNOLD SNAKEPolskaBrak
9DĘBSKI WŁODZIMIERZ1973BYDGOSZCZRWT W BYDGOSZCZYPolskaBrak
10GŁUKASZ KRUK1983TORUŃJW 1440 TORUŃPolskaBrak
11GOCZYŃSKI WALDEMAR1977SIERPCTKKF KUBUŚ SIERPCPolskaBrak
12GRAPATYN PIOTR1976BYDGOSZCZBYDGOSZCZ NA STARTPolskaBrak
13IWICKI KRZYSZTOF1990TORUŃPolskaBrak
14JENDRYKA MAREK1963BYDGOSZCZKB ŁAPKAPolskaBrak
15JENDRYKA MAREK1963BYDGOSZCZKB ŁAPKAPolskaBrak
16KACZYŃSKI RAFAŁ1985GNIEWKOWODIETETYKWTWOIMDOMUPolskaBrak
17KAMINSKI MIROSLAW1963GRUDZIADZPolskaBrak
18KANIA MICHAŁ1984BYDGOSZCZPolskaBrak
19KMIECIAK ROBERT1981TORUŃT.S.OPATRUNKI TORUNPolskaBrak
20KOT ALEKSANDRA1983TORUŃFITKOTPolskaBrak
21KRUCZKOWSKI JAROSŁAW1969ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOWIAT ALEKSANDROWSKIPolskaBrak
22KRUK ŁUKASZ1983TORUŃJW 1440 TORUŃPolskaBrak
23KRYCZYK KATARZYNA1988TCZEWBIEGAJĄCY TCZEWPolskaBrak
24KRZYŻANIAK BOGDAN1961ZAKRZEWO-PolskaBrak
25KUCZMARSKI LUKASZ1990TORUŃSTS TIMINGPolskaBrak
26KUCZMARSKI LUKASZ1990TORUŃSTS TIMINGPolskaBrak
27KUCZMARSKI LUKASZ1990TORUŃSTS TIMINGPolskaBrak
28KULIGOWSKI BARTOSZ1989TORUŃKS KAKALCEPolskaBrak
29LADA PRZEMYSŁAW1984ZALESIESTALE BIEGAM ? NOVA TRADINGPolskaBrak
30LEWANDOWSKA MARLENA1973TORUŃKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPolskaBrak
31LISTEWNIK PIOTR1980TORUŃANIRUSZ TORUŃPolskaBrak
32ŁĄCZNY JAROSŁAW 1979BYDGOSZCZKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPolskaBrak
33ŁUKIEWSKI DARIUSZ1968TORUŃPolskaBrak
34MAJCHRZAK DARIIUSZ1962TORUŃSTOWARZYSZENIE HOSPICJUM ŚWIATŁOPolskaBrak
35MAŁECKI TOMASZ1974TORUŃBBL TORUŃPolskaBrak
36MARKIEWICZ MIROSŁAW1974TORUŃSTOWARZYSZENIE HOSPICJUM ŚWIATŁOPolskaBrak
37MATECKI MARCELI1985TORUŃPolskaBrak
38MUZYK PRZEMYSŁAW 1986TORUŃPolskaBrak
39MUZYK PRZEMYSŁAW1986TORUŃMIEJSKI OŚRODEK POMOCY RODZINIE TORUŃPolskaBrak
40NOWAKOWSKI MATEUSZ1991CIECHOCINEKKM UMK TORUŃPolskaBrak
41NOWICKA-PIEKARSKA  ALEKSANDRA 1986TORUŃCROSSFIT TORUŃPolskaBrak
42PLISZCZYŃSKA JOANNA1976UNISŁAWPolskaBrak
43PODOLSKI BARTOSZ1985TORUŃPARKRUN TORUŃPolskaBrak
44PRZYJEMSKA DOROTA1972PIGZAPolskaBrak
45RICHTER ANTONINA 1985SZCZECINEKMKL SZCZECINEKPolskaBrak
46RYBAK WAWRZYNIEC1979TCZEWBIEGAJĄCY TCZEWPolskaBrak
47RZEMEK SŁAWOMIR1980BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPolskaBrak
48SIKUT ARKADIUSZ1974TORUŃPolskaBrak
49SŁUPECKA DOROTA1987TORUŃSTOWARZYSZENIE HOSPICJUM ŚWIATŁOPolskaBrak
50STROMSKI KRZYSZTOF1982GDANSKPEDZWIATRPolskaBrak
51SWIECH KRYSTIAN1980WLOCLAWEKPolskaBrak
52SZENK MARTA1980BYDGOSZCZPolskaBrak
53SZOCH TOMASZ1975BYDGOSZCZPolskaBrak
54SZULC JACEK1965STOLNOPolskaBrak
55SZWEC PAWEŁ1980BYDGOSZCZTOREC TORUŃPolskaBrak
56SZYMAŃSKI PIOTR1960TORUŃKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPolskaBrak
57TOKARSKI BARTOSZ1995TORUŃESSELTE TEAMPolskaBrak
58TYBUSZEWSKI JANUSZ1957TORUŃT.S. OPATRUNKI TORUŃPolskaBrak
59WALTERSKI SŁAWOMIR1983TORUŃWALTER TEAMPolskaBrak
60WIRKUS ŁUKASZ1988LIPNICAPolskaBrak
61WIŚNIEWSKA BRYGIDA1989DĄBRÓWKAPolskaBrak
62WIŚNIEWSKA BRYGIDA1989DĄBRÓWKAPolskaBrak
63WRÓBLEWSKA JOANNA1971UNISŁAWPolskaBrak
64ZAJĄKAŁA JERZY1953BRĄCHNOWOKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPolskaBrak
65ZIELINSKI SŁAWOMIR1970WARSZEWICEKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPolskaBrak
66ZIELIŃSKI  IREK1981KONCZEWICEKM TRUCHCIKPolskaBrak